Pēdējās spēles

Visas spēles

"TTT Juniorēm" panākums pret LU

26.01.2010

"TTT Juniores" otrdien izcīnīja trešo uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgā, dramatiskā cīņā ar rezultātu 66:65 pārspējot Latvijas Universitātes komandu.

Spēlē pārmaiņus vadībā bija abas komandas. Ceturtās ceturtdaļas sākumā LU basketbolistes ieguva septiņu punktu pārsvaru 51:58, taču viņām neizdevās to noturēt. Piektās piezīmes saņēma viešņu spēlētājas Lapsiņa un Vente. Juniores panāca izlīdzinājumu pēc Lienes Neimanes soda metiena 61:61. Minūti vēlāk Liene realizēja tālmetienu, vadībā jau izvirzot laukuma saimnieces 64:61.

Vēl bija jāspēlē pusotra minūte. Komandas apmainījās vairākiem nesekmīgiem mēģinājumiem trāpīt grozā, līdz 19 sekundes pirms pamatlaika beigām starpību līdz minimumam samazināja Anete Vorma 64:63. Sākot sodu taktiku, LU spēlētājas pārkāpa noteikumus pret Sabīni Dukāti, kura nekļūdījās un atjaunoja trīs punktu priekšroku juniorēm. Spēli ar divpunktu guvumu noslēdza Inna Leja.