Saistītā informācija

TTT – DU 126:35

TTT - Rīga

DU/Swedbank

Šodien pie kārtējās vairāk kā pārliecinošās uzvaras izdevās tikt "TTT/Rīga" basketbolistēm, kuras LSBL Rīgas Olimpiskajā sporta centrā ar 126:35 sagrāva novājinātā sastāvā spēlējošās "DU/Swedbank" basketbolistes.

Lai arī pēdējā laikā rīdzinieces atstājušas divas no trīs leģionārēm, komandas sniegumu LSBL tas nav ietekmējis un komanda turpina braši soļot pāri visām sāncensēm. Šodien "TTT" pretī stājās vāja atblāzma no ierastās "DU" komandas, jo ierindā bija tikai pāris komandas pamatspēlētājas - uz Rīgu nedevās Karīna Egle (saslimusi), Oļesja Jevsejeva (darbs), Jana Drozdova un citas. Toties pēc vairāk kā gada pārtraukuma laukumā parādījās Olga Lakomko. Tāpat komandas galvenais treneris deva iespēju sevi pierādīt vairākām gados jaunajām spēlētājām.

Par spēli nav daudz ko stāstīt, jo jau pēc pirmā puslaika "TTT" bija 42 punktu pārsvars, kurš ar katru minūti turpināja augt. Galarezultāts 126:35, protams, par labu rīdziniecēm. Jāsaka gan, ka šis nav "DU" komandas graujošākais zaudējums LSBL - iepriekšējā sezonā "TTT" tika zaudēts pat ar 96 punktiem...

Uzvarētājām četras basketbolistes guva vairāk par 20 punktiem, bet rezultatīvākā ar 23 bija Dita Krūmberga. Evelīna Zīle (spēles beigās guva savainojumu) daugavpilietēm guva 12 punktus. Interesanti, ka "TTT" cīņā par atlēkušajām bumbās pretinieces vienkārši iznīcināja (47:21), kā arī pieļāva 4,5 reizes mazāk kļūdu - 7 pret 31.

Savus pirmos punktus LSBL šodien spēja iemest "DU" 16 gadīgā Santa Jevsejeva, debitēja 16 gadīgā Laura Ivanova, bet garāko maču LSBL aizvadīja 17 gadus vecā Santa Baltace (laukumā pavadīja vairāk par 27 minūtēm.