Pēdējās spēles

Visas spēles

"Liepājas Metalurgs" sagrauj "DU" cīņā par 4. vietu

13.02.2010

Latvijas Sieviešu Basketbola līgā (LSBL) sestdien notika svarīga spēle cīņā par 4. vietu regulārajā čempionātā. ''Liepājas Metalurgs'' savā laukumā apspēlēja ''DU'' komandu - 79:41.

Liepājnieces jau ar spēles pirmajām minūtēm noteica toni laukumā. Mājinieces pārsteidza viesu komandu ar negaidītu taktiku – uzbrukt no tālās distances, ko darīja apbrīnojami veiksmīgi. ''Metalurgs'' pat neizjuta savas līderes Sabīnes Niedolas piespiedu atpūtu (Sabīne ātri savāca divas piezīmes). Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniecēm bija piecu punktu handikaps (16:11), bet līdz lielajam pārtraukumam tas pieauga līdz 14 punktiem – 40:24.

Otrajā puslaikā liepājnieces vēl vairāk palielināja pārsvaru un nedeva daugavpilietēm nekādas iespējas atspēlēties. Mačam noslēdzoties, tablo vēstīja par pārliecinošu ''Metalurga'' uzvaru – 79:41. Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 24 punktiem bija Kristīne Bauze, savukārt zaudētājām 16 punkti Kristīnai Eglei.

Pēc šodien gūtās uzvaras abu komandu bilance turnīra tabulā kļuvusi vienāda – septiņas uzvaras un 11 zaudējumi. Pašreiz augstāk (4. vietā) atrodas ''Metalurgs'', jo tai labāka savstarpējo spēļu attiecība. Līdz regulārās sezonas beigām atlikušas sešas spēles. ''Play off'' piedalīsies pirmo četru vietu ieguvējas.