Pēdējās spēles

Visas spēles

"TTT Rīgai"graujoša uzvara pret "Juniorēm"

04.03.2010

Graujošu uzvaru Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) čempionātā izcīnījusi turnīra vicelīdere ''TTT Rīga'', kas ar 128:35 ''saplosīja'' ''TTT Rīga – Juniores''. Uzvarētājām rezultatīvākā ar 27 punktiem bija Latanja Šantela Vaita.

''Juniores'' pirmos punktus guva, kad bija nospēlētas jau sešas minūtes. Tobrīd ''TTT'' bija nomētājušas savu jauno maiņu ar 24:0. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts graujošs – 40:7. Šajā spēlē intriga bija zudusi ilgi pirms mača beigām. ''TTT'' svinēja kārtējo pārliecinošo uzvaru. Šoreiz rezultāts 128:35.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 27 punktiem bija Latanja Šantela Vaita, bet ''Juniorēm'' desmit punktus guva Guna Lagzdiņa.

''TTT Rīga'' ar 18 uzvarām uz diviem zaudējumiem turnīra tabulā ieņem otro vietu aiz ''Cēsīm'' (17-1), bet ''Juniores'' ar piecām uzvarām 20 spēlēs ieņem sesto vietu. Zemāk atrodas tikai ''LU'' (3-18).