Saistītā informācija

Liepāja – TTT 49:133

TTT - Rīga

SK "Liepājas Metalurgs"

"TTT Rīga" basketbolistes otrdien izcīnīja deviņpadsmito uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgā, izbraukuma spēlē ar 133:49 sagraujot "Liepājas metalurga" vienību. Ceturto ceturtdaļu viešņas uzvarēja ar 34:3.

Liepājnieces nebija labākajā sastāvā, viņām pietrūka Zdanovskas, Pelšes un Nazarovas, vairāk iesaistot jaunākās spēlētājas. Rīga izmantoja desmit spēlētāju rotāciju (spēlē nepiedalījās Linda Pagrode).

„TTT Rīga” spēli sāka ar sekmīgu darbību aizsardzībā un uzbrukumā, trešajā minūtē panākot ar divciparu skaitli rakstāmu pārsvaru 11:0. Trešajā mēģinājumā gūstot pirmos divus punktus, mājinieču rēķinu atklāja Sabīne Niedola. Veiksmīgi cīnoties zem groziem un vairākas reizes izprovocējot viešņas pārkāpt noteikumus, liepājnieces nedaudz samazināja rezultāta starpību. Uz soda metienu līnijas sekmīga bija Maija Līne, trīs no sešiem divpunktu metieniem realizēja Niedola un laukuma saimnieces līdz ceturtdaļas beigām prata savākt sešpadsmit punktus 28:16.

Zuzānes tālmetiens un Krugas trāpījums vēl dažas minūtes ļāva liepājniecēm noturēt desmit punktu starpību, taču turpinājumā „TTT Rīga” devās atrāvienā, ar Brumermanes, Vaitas, Leisijas pūlēm ātri panākot plus divdesmit 41:21. Sāka izpausties Rīgas pārākums zem groziem un saspēlē. Vidēji uz katru mājinieču grozu rīdzinieces atbildēja ar trijiem, līdz puslaika pārtraukumam iegūstot 37 punktu pārsvaru 67:30.

Niedolas ceturtais divpunktnieks, Bauzes tālmetiens – Vēju pilsētas meitenes trešo ceturtdaļu sāka apņēmīgi, taču pret rīdzinieču uzbrukumu viņām nebija daudz argumentu. Divdesmit septītajā minūtē pēc Dreimanes soda metieniem starpība sasniedza 50 punktus 93:43.

Ceturto desmitminūti „TTT Rīga” sāka ar diviem Vaitas tālmetieniem, sekmīgi pārsniedzot 100 gūto punktu robežu 105:46. Kāpinot intensitāti aizsardzībā, rīdzinieces astoņu minūšu laikā guva 28 bezatbildes punktus, panākot 127:46. Minūti pirms pamatlaika beigām otro tālmetienu spēlē realizēja Zuzāne, taču tas palika vienīgais Liepājas guvums noslēdzošajā desmitminūtē.

Liepājnieces 42 reizes kļūdījās ("TTT Rīga" 11), no spēles izdarīja 40 metienus (2p 11/26, 3p 4/14), salīdzinot ar rīdzinieču 90 (2p 35/57, 3p 16/33), turklāt viešņas realizēja 16 trīspunktu metienus. Atlēkušajās bumbās 34:25 "TTT Rīga" labā.