Pēdējās spēles

Visas spēles

Cēsis sagrauj liepājnieces

24.03.2010

Otrdienas vakarā Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja esošās čempiones un turnīra līderes "Cēsis" basketbolistes, kas viesos ar 114:42 sagrāva "Liepājas metalurgs" komandu.

Spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts jau mača pirmajā ceturtdaļā, kurā cēsinieces uzvarēja ar 28:5. Turpinājumā "Cēsu" komanda pavisam mazliet samazināja apgriezienus, joprojām pārliecinoši darbojās laukumā un puslaiku noslēdza ar 49:17.

Otrajā puslaikā rezultativitāti uzlaboja abas komandas - gan "Cēsis", kas jau tā dominēja laukumā, gan "Liepājas metalurgs", kas pirmajās 20 minūtēs ar punktu gūšanu klājās pagalam nesekmīgi. Latvijas čempiones turklāt diezgan pārliecinoši pārsniedza simts punktu robežu, visā spēlē uzvarot ar 114:42.

“Cēsis” rindās pa 19 punktiem guva Kristena Morrisa un Rima Valentiene. Kristena Menna izcēlās ar 17 punktu guvumu, bet Ieva Tāre - 14.

Jāpiebilst, ka ar liepājniecēm Cēsu komanda visticamāk spēlēs arī LSBL pusfinālā, ja vien noslēgs regulāro čempionātu pirmajā vietā. Sestdien "Cēsis" savā laukumā aizvadīs spēli ar sīvākajām pretiniecēm TTT.