Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2009/2010 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

LSBL sponsori

Pēdējās spēles

Visas spēles

"TTT Rīga" nodrošina pirmo vietu regulārajā sezonā

27.03.2010

"TTT Rīga" basketbolistes sestdien Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) mačā izbraukumā ar 73:48 pārspēja ''Cēsis'' un, pateicoties šai uzvarai, nodrošināja pirmo vietu regulārajā čempionātā.

Abām komandām šī bija pēdējā spēle regulārajā čempionātā. Iepriekšējās trīs savstarpējās spēlēs divas uzvaras cēsniecēm, bet viens panākums Rīgas komandai. Izcīnot uzvaru arī šodien, čempiones nodrošinātu pirmo vietu regulārajā čempionātā un līdz ar to sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēlēs. ''TTT'' uzdevums gan bija ļoti grūts – jāuzvar ar 19 punktu pārsvaru.

''TTT Rīga'' uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un sāka ar 6:0 izrāvienu, bet pirmajā ceturtdaļā tālāk par sešiem punktiem atrauties neizdevās. Lielāko laiku vadībā bija rīdzinieces, kuras pirmās desmit minūtes noslēdza ar pāris punktu handikapu – 15:13. otrajā ceturtdaļā viešņas vēl uzstājīgāk spieda uz pārsvara audzēšanu, un tas viņām izdevās. Ar sīkstu aizsardzību un precīzu uzbrukumu izdevās pirmo puslaiku pabeigt ar cerīgo +11 (32:21). ''Cēsīm'' jau pirmajā puslaikā četras piezīmes bija savākusi Zane Eglīte, bet Kristenai Morisai trīs pārkāpumi...

Neskatoties uz piezīmju problēmu, ''Cēsis'' arī otro puslaiku sāka ar Eglīti sastāvā. Pēc pārtraukuma laukumā komfortablāk jutās ''TTT Rīga'', kas uzbruka ar augstu precizitāti, bet mājinieces meta garām visu, ko vien varēja aizmest, pat no ļoti labām pozīcijām un palielināja pārsvaru. Pirmajās trīsarpus minūtēs ''TTT Rīga'' bija nomētājusi cēsnieces ar 10:0 un ieguvušas 21 punkta pārsvaru. Pēc trešās ceturtdaļas Rīgas komanda bija vadībā ar 58:36. Izlieto ūdeni ''Cēsis'' nespēja sasmelt, un ''TTT Rīga'' svinēja pārliecinošu uzvaru ar 73:48.

Pusfinālos līdz divām uzvarām ''TTT Rīga'' sacentīsies ar „Liepājas Metalurgu”, bet ''Cēsis'' spēkosies ar trešās vietas īpašnieces „RTU/Merks”. Fināli sāksies 7. aprīlī.