Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2006/07 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

TTT - Rīga

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) finālsērijā rezultāts kļuvis 1-1. ''Cēsis'' piektdien savā laukumā guva revanšu pret ''TTT Rīga'', uzvarot ar 62:51. Nākamā spēle notiks svētdien, 11. aprīlī, Rīgā.

Tāpat kā sērijas pirmo spēli, arī šo labāk sāka Cēsu komanda, pirmajā ceturtdaļā iekrājot sešu punktu pārsvaru - 17:11. Otrajā ceturtdaļā cīņas gaita būtiski nemainījās – toni joprojām noteica mājinieces, bet TTT turējās līdzi un līdz pirmā puslaika beigām divus punktus atspēlēja. Dodoties lielajā pārtraukumā, ''Cēsīm'' +4 (32:28).

Pēc pārtraukuma rīdzinieces centās atspēlēties, taču bez panākumiem. Uzbrukumā La Tanjai Šantelai Vaitai atbalsta nebija, bet viena pati pirmās spēles zvaigze pavilkt vezumu nevarēja. ''Cēsis'' pārliecinoši novadīja maču līdz uzvarošām beigām – 62:51.

Sērijā rezultāts kļuvis 1-1. Nākamā spēle svētdien plkst. 17:00 Rīgā. Par čempioni kļūs komanda, kas izcīnīs trīs uzvaras.