Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

LSBL sponsori

Pēdējās spēles

Visas spēles

"TTT Rīga" uzvaras attālumā no zelta medaļām

11.04.2010

"TTT Rīga'' basketbolistes svētdien atjaunoja vadību Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) finālsērijā, trešajā spēlē Rīgā ar 77:53 pārliecinoši pieveicot ''Cēsis''. Nākamā spēle otrdien notiks Cēsīs.

Turpinot finālsērijas tradīcijas, ''Cēsis'' spēli sāka pārliecinošāk un guva pirmos desmit punktus šajā mačā – 10:0. ''TTT'' ''pamodās'', kad bija nospēlētas jau četras minūtes, divpunktu metiens Aijai Brumermanei. Pēc pirmās ceturtdaļas viešņām sešu punktu handikaps – 16:10. Otrā ceturtdaļa bija pretēja pirmajai – 16:0 starta izrāviens ''TTT'', kas pārņēma vadību un ieguva desmit punktu pārsvaru. ''Cēsīm'' bija nepieciešamas piecas minūtes, lai gūtu pirmos punktus (otrajā ceturtdaļā). Dodoties lielajā pārtraukumā, ''TTT'' astoņu punktu pārsvars – 39:31.

Jau pirmā puslaika izskaņā ''TTT'' demonstrētā spēle lika manīt, ka viešņām šajā spēlē nebūs pirmā loma. Rīdzinieces veiksmīgi uzruka no trīs punktu līnijas, trešajā ceturtdaļā iegūstot izšķirošo pārsvaru – 58:39. Faktiski spēles uzvarētāja jau bija zināma un pēdējām desmit minūtēm bija tikai formāls raksturs. ''TTT'' droši nosargāja iegūto pārsvaru un izcīnīja uzvaru – 77:53.

Līdz ar to Rīgas komanda finālsērijā izvirzījusies vadībā ar 2:1. Ceturtā spēle, kas var kļūt par pēdējo, otrdien notiks Cēsīs. Mača sākums plkst. 18:00.