Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2009/2010 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

La Tanya Chantella White

Šovakar Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) izšķirošajā finālspēlē "TTT Rīga" ar 77:57 pārspēja SK "Cēsis" un sērijā uzvarot ar 3:2 pēc gada pārtraukuma atkal kļuva par Latvijas čempionēm.

Spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja Kristīne Kārkliņa, izvirzot vadībā TTT, bet turpinājumā vadība vairākkārt mainījās – te priekšā pabija rīdzinieces, te cēsnieces. Ceturtdaļas izskaņu labāk aizvadīja Cēsu komanda, kas lielā mērā pateicoties Kristenas Morisas un Kristenas Menas sniegumam, ieguva četru punktu pārsvaru. TTT gan to nedaudz samazināja, ceturtdaļu noslēdzot ar 13:15.

Nākamo desmitminūti "TTT Rīga" uzsāka ar pieciem punktiem pēc kārtas, atgūstot vadību – 18:15. Tam sekoja vēl vairāki rezultatīvi uzbrukumi, kas mača 15. minūtē pēc Aijas Brumermanes metiena ļāva panākt rīdziniecēm jau septiņu punktu pārsvaru – 24:17. Ar Morisas produktīvo sniegumu Cēsīm izdevās mazliet pietuvoties, tomēr puslaiku savā labā noslēdza rīdzinieces - 30:26.

Vēl trešās ceturtdaļas sākumā Mena ar tālmetieni samazināja TTT pārsvaru līdz minimumam, taču tad Cēsu komandas mehānismā kaut kas salūza - nākamās sešas minūtes rīdzinieces uzvarēja ar 21:7, panākot ievērojamu pārsvaru – 53:38. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 53:41.

TTT izrāviens trešās ceturtdaļas vidū izrādījās liktenīgs, jo tā arī Cēsu komanda nespēja atgūt zaudēto. Tieši pretēji – Kārkliņa un Vaita vairākkārt rezultatīvi noslēdza rīdzinieču komandas uzbrukumus, panākot jau +19 (62:43) sešarpus minūtes līdz spēles beigām. Cēsnieces septiņus punktus atguva, bet tam sekoja vēl viens TTT trieciens – 15:3 – un tika sasniegs lielākais pārsvars šajā spēlē – 77:53. Spēles gala rezultāts – 77:57.