Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2007/08 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

LSBL sponsori

Pēdējās spēles

Visas spēles

Nerips: raksturu ziņā esam spēruši soli uz priekšu

28.10.2010

TTT Rīga galvenais treneris Aigars Nerips pēc neveiksmes Eirolīgas pirmajā spēlē Ungārijas pilsētā Pēčā (60:66) ir sarūgtināts par zaudējumu un atsevišķām epizodēm, taču apmierināts ar komandas kaujiniecisko garu.

Visneveiksmīgāk TTT Rīga aizvadīja pirmo ceturtdaļu, kurā Pecs 2010 basketbolistes ielika pamatu uzvarai - 17:10. "Sākām pārāk mierīgi aizsardzībā un bikli uzbrukumā. Pietrūka vēl dažu pārbaudes spēļu ar nopietnām pretiniecēm, jo LSBL čempionātā Eirolīgas līmenim sagatavoties diemžēl nav iespējams," galvenais treneris Aigars Nerips atzina, ka komandai bija vajadzīgs laiks, lai adaptētos pie spēles līmeņa starpības.

Turpinājums bijis krietni kvalitatīvāks, lai arī mājinieces iegūto pārsvaru pavisam vairs nav atdevušas. "Galvenais - nesalūzām. Pirmajā puslaikā uzbrukumā ļoti veiksmīgi nospēlēja Šavonte Zelū. Diemžēl tūlīt pēc lielā pārtraukuma viņa iedzīvojās nopietnā potītes savainojumā un nokliboja laukuma malā. Taču pēc šī neveiksmes neapstājāmies, ieslēdzām aizsardzību un līdz pašām beigām saglabājām intrigu. Galotnē pietrūka precizitātes soda metienos, pēc zaudējuma, protams, ir slikta pēcgarša. Taču labi, ka neviena spēlētāja neizkrita no kopējā ansambļa. Un noteikti varam spēlēt vēl labāk," uzsvēra Aigars Nerips.

Nepatīkamākās sekas sola Zelū savainojums. Cietusī potīte Rīgā vēl būšot nopietni jāizmeklē.

TTT Rīga sastāvā spēlēja un punktus guva: Kristīne Kārkliņa 8, Dita Krūmberga, Šavonte Zelū 24, Kimberlija Batlere 4, Kvanitra Holingsvorta 16 (14 atl.); Daina Staugaitiene 5, Anda Eibele 3, Karlīne Nīmane, Ieva Veinberga.

Vēl A grupā USO Mondeville - Krakovas Wisla Can-Pack 76:65, Cras Taranto - Košices Good Angels 74:59.

Otrajā kārtā 3.novembrī TTT Rīga spēlēs ar Itālijas čempionēm Cras Taranto. Vēl: Wisla - Pecs 2010, Good Angels - USO Mondeville.

B grupā Gdiņas Lotos - Šopronas MKB Euroleasing 67:82. Zaudētājām Elīna Babkina 31 minūtē guva 11 punktus (2p. 4/6, 3p. 1/1), izdarīja 10 rezultatīvas piespēles, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un 3 reizes kļūdījās. Ūzvarētājām Zane Tamane 29 minūtēs guva 9 punktus (4/8, 1/1) un izcīnīja 11 bumbas.

Eiropas kausa izcīņas H grupas pirmās kārtas mačā Seat Gyor - Nantes (64:61) uzvarētājām Ieva Kubliņa 27 minūtēs guva 9 punktus (2p. 3/6, 3p. 1/3) un izcīnīja 6 bumbas, bet zaudētājām Sabīne Niedola 29 minūtēs guva 9 punktus (2p. 4/6, 1p. 1/2) un izcīnīja 3 bumbas.