Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2006/07 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

LSBL sponsori

Pēdējās spēles

Visas spēles

Universitāte revanšējas un tabulā noķer RTU/Merku

27.11.2010

Četras dienas starp abu studentu komandu spēlēm produktīvāk bija pavadījusi Latvijas Universitātes vienība. Ordien RTU/Merks sagrāva pretinieces ar 75:54, sestdien Latvijas Universitāte revanšējās ar 64:58 (13:12, 22:27, 46:39).

"RTU/Merks" galvenais treneris Aivars Vīnbergs krasās snieguma un rezultāta svārstības skaidroja ar psiholoģiskajiem iemesliem. "Runāt varējām visu ko, bet sestdienas spēli mana komanda sāka nevis no rezultāta 0:0, bet gan no plus 20. Ar visām izrietošajām sekām..."

No pirmā trieciena  - 3.minūtē 9:0 Universitātes labā - favorītes gan atguvās un otrajā ceturtdaļā pārņēma vadību. Taču Universitātes spēlētājas jau bija noticējušas iespējai uzvarēt, otrajā puslaikā lielākoties bija vadībā un nezaudēja aukstasinību arī priekšpēdējā minūtē, kad RTU/Merks divreiz izrāvās priekšā (54:55 un 57:58).

Visā mačā visvairāk punktu sakrāja Universitātes līdere Ieva Krastiņa (24 punkti, 9 atlēkušās), taču zīmīgi, ka galotnē izšķirošos punktus guva līderi labi atbalstījušās partneres. RTU/Merks labā 14 punktus guva Diāna Ozoliņa. Anitai Teilāne 14 atlēkušās bumbas, bet kopumā šajā spēles elementā Universitāte panāca līdzsvaru (40-40).

Pirmo uzvaru guva SK Cēsis, kas ar 65:58 pieveica Liepājas metalurgu.