© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/meitenes/kalendars/?season=2
»
1. divïzija
Play-off
LJBL FINÀLI
Meitenes A grupa
Meitenes B1 grupa
Meitenes B2 grupa
Meitenes C1 grupa
Meitenes C2 grupa
Meitenes D1 grupa
Meitenes D2 grupa
Meitenes D3 grupa
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2007/08 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
TTP BS/DSN-1
-
Rīdzene /Barons-1
18.05.2008
74:78
Kolibri
-
TTP/DSN-2
18.05.2008
33:34
Liepāja
-
TTKJ
18.05.2008
62:66
Ventspils Spars
-
3.BJSS
18.05.2008
60:59
Ventspils Spars
-
Jugla
18.05.2008
60:53
Visas spēles
Spēļu kalendārs
1. divïzija
Play-off
LJBL FINÀLI
Visas komandas
3.BJSS B1
3.BJSS B2
3.BJSS C2
3.BJSS D1
3.BJSS-1 D2
3.BJSS-1 D3
47.vsk. A
47.vsk. B1
BJSS "Jugla" B1
BJSS "Jugla" B2
BJSS "Jugla" C1
BJSS "Jugla" C2
BJSS "Jugla" D1
BJSS "Jugla" D3
BJSS "Rīdzene/Barons" D2
BJSS "Rīdzene/Barons" D3
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 A
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 B1
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 B2
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 C1
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 C2
BK "Kolibri" A
BK "Kolibri" D1
Cēsu PSS A
Cēsu PSS D2
Cēsu PSS D3
Daugavpils BJSS A
Jelgavas BJSS B1
Jelgavas BJSS C1
Jelgavas BJSS C2
Liepājas BS A
Liepājas BS B1
Liepājas BS B2
Liepājas BS C1
Liepājas BS C2
Liepājas BS D1
Liepājas BS D2
Liepājas BS D3
TTKJ B1
TTKJ C1
TTKJ D1
TTKJ D2
TTP BS/DSN-1 A
TTP BS/DSN-1 B1
TTP BS/DSN-1 B2
TTP BS/DSN-1 C1
TTP BS/DSN-1 C2
TTP BS/DSN-1 D1
TTP BS/DSN-1 D3
TTP BS/DSN-2 B2
TTP BS/DSN-2 C2
TTP BS/DSN-2 D1
TTP BS/DSN-2 D2
TTP BS/DSN-2 D3
Valmieras BJSS D2
Valmieras BS B2
Valmieras BS C1
Ventspils "Spars" A
Ventspils "Spars" B2
Ventspils "Spars" C1
Ventspils "Spars" C2
Ventspils "Spars" D1
Ventspils "Spars" D2
Ventspils "Spars" D3
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Apakšgrupu spēles
Aprīlis, 2008
18.
, Piektdiena
10:00
TTP BS/DSN-1
Ventspils Spars
Rīdzene
71:57
11:30
Jugla
TTP BS/DSN-2
Rīdzene
78:42
13:00
3.BJSS
Liepāja
Rīdzene
73:42
14:30
Rīdzene /Barons-1
Valmiera
Rīdzene
73:40
16:00
Ventspils Spars
TTP BS/DSN-2
Rīdzene
59:79
17:30
Jugla
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
68:53
19:00
Liepāja
Valmiera
Rīdzene
54:42
20:30
Rīdzene /Barons-1
3.BJSS
Rīdzene
78:56
19.
, Sestdiena
09:00
TTP BS/DSN-2
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
39:80
10:30
Ventspils Spars
Jugla
Rīdzene
51:90
12:00
Valmiera
3.BJSS
Rīdzene
47:51
13:30
Liepāja
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
32:101
Pusfināli
15:30
Ventspils Spars
Liepāja
Rīdzene
69:63
17:00
TTP BS/DSN-2
Valmiera
Rīdzene
74:54
18:30
Jugla
3.BJSS
Rīdzene
72:43
20:00
TTP BS/DSN-1
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
45:72
Fināli
20.
, Svētdiena
11:00
Liepāja
Valmiera
Rīdzene
79:48
12:30
Ventspils Spars
TTP BS/DSN-2
Rīdzene
70:65
14:00
3.BJSS
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
48:54
15:30
Jugla
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
62:48
Apakšgrupu spēles
25.
, Piektdiena
10:00
Jugla
3.BJSS-1
Rīdzene
23:20
11:00
Ventspils Spars
TTP BS/DSN-2
Āgenskalna ģ.
70:47
11:20
TTP BS/DSN-1
Cēsis
Rīdzene
30:28
12:20
TTP BS/DSN-1
Jelgava
Āgenskalna ģ.
66:40
12:40
TTP/DSN-2
Ventspils Spars
Rīdzene
35:7
13:40
3.BJSS
Jugla
Āgenskalna ģ.
42:53
14:00
Rīdzene /Barons
Liepāja
Rīdzene
38:3
15:00
Rīdzene /Barons-1
Liepāja
Āgenskalna ģ.
103:15
15:20
TTP BS/DSN-1
Jugla
Rīdzene
39:6
16:20
TTP BS/DSN-2
Jelgava
Āgenskalna ģ.
58:41
16:40
3.BJSS-1
Cēsis
Rīdzene
31:40
17:40
TTP BS/DSN-1
Ventspils Spars
Āgenskalna ģ.
64:46
18:00
Ventspils Spars
Liepāja
Rīdzene
10:43
19:00
Jugla
Liepāja
Āgenskalna ģ.
61:27
19:20
Rīdzene /Barons
TTP/DSN-2
Rīdzene
30:20
20:20
Rīdzene /Barons-1
3.BJSS
Āgenskalna ģ.
72:38
26.
, Sestdiena
09:00
3.BJSS-1
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
20:40
10:00
Jelgava
Ventspils Spars
Āgenskalna ģ.
38:58
10:20
Cēsis
Jugla
Rīdzene
44:30
11:20
TTP BS/DSN-2
TTP BS/DSN-1
Āgenskalna ģ.
38:41
11:40
Liepāja
TTP/DSN-2
Rīdzene
22:31
12:40
Liepāja
3.BJSS
Āgenskalna ģ.
27:59
13:00
Ventspils Spars
Rīdzene /Barons
Rīdzene
16:54
14:00
Jugla
Rīdzene /Barons-1
Āgenskalna ģ.
33:58
Pusfināli
14:20
Ventspils Spars
Jugla
Rīdzene
26:23
15:40
Liepāja
3.BJSS-1
Rīdzene
26:33
16:00
Liepāja
TTP BS/DSN-2
Āgenskalna ģ.
38:93
17:00
TTP/DSN-2
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
26:22
17:20
3.BJSS
Jelgava
Āgenskalna ģ.
48:39
18:20
Rīdzene /Barons
Cēsis
Rīdzene
49:28
18:40
Jugla
TTP BS/DSN-1
Āgenskalna ģ.
25:37
20:00
Rīdzene /Barons-1
Ventspils Spars
Āgenskalna ģ.
58:37
Fināli
27.
, Svētdiena
09:30
Jugla
Liepāja
Rīdzene
22:29
10:00
Liepāja
Jelgava
Āgenskalna ģ.
58:70
10:50
Ventspils Spars
3.BJSS-1
Rīdzene
28:42
11:30
TTP BS/DSN-2
3.BJSS
Āgenskalna ģ.
47:37
12:10
TTP BS/DSN-1
Cēsis
Rīdzene
37:18
13:30
Jugla
Ventspils Spars
Āgenskalna ģ.
39:47
13:30
TTP/DSN-2
Rīdzene /Barons
Rīdzene
12:35
14:30
TTP BS/DSN-1
Rīdzene /Barons-1
Āgenskalna ģ.
53:72
Apakšgrupu spēles
Maijs, 2008
1.
, Ceturtdiena
14:00
47.vsk.
Ventspils Spars
Liepāja
90:83
15:40
Liepāja
TTP BS/DSN-1
Liepāja
67:69
17:20
Rīdzene /Barons-1
Daugavpils
Liepāja
85:53
19:00
Kolibri
Cēsis
Liepāja
63:54
2.
, Piektdiena
09:30
Ventspils Spars
Daugavpils
Liepāja
86:75
11:00
Rīdzene /Barons-1
47.vsk.
Liepāja
87:67
12:30
TTP BS/DSN-1
Cēsis
Liepāja
98:60
14:00
Kolibri
Liepāja
Liepāja
51:47
15:30
Daugavpils
47.vsk.
Liepāja
58:89
17:00
Ventspils Spars
Rīdzene /Barons-1
Liepāja
63:72
18:30
Cēsis
Liepāja
Liepāja
63:74
20:00
TTP BS/DSN-1
Kolibri
Liepāja
70:68
Pusfināli
3.
, Sestdiena
12:00
Ventspils Spars
Cēsis
Liepāja
70:84
13:40
Daugavpils
Liepāja
Liepāja
58:78
16:20
47.vsk.
TTP BS/DSN-1
Liepāja
64:92
18:00
Rīdzene /Barons-1
Kolibri
Liepāja
62:40
Fināli
4.
, Svētdiena
10:00
Ventspils Spars
Daugavpils
Liepāja
89:80
11:40
Cēsis
Liepāja
Liepāja
68:65
13:20
47.vsk.
Kolibri
Liepāja
60:73
15:00
TTP BS/DSN-1
Rīdzene /Barons-1
Liepāja
53:77
Apakšgrupu spēles
8.
, Ceturtdiena
14:00
Rīdzene /Barons-1
Jelgava
Rīdzene
94:50
15:40
Jugla
TTKJ
Rīdzene
107:37
17:20
TTP BS/DSN-1
3.BJSS
Rīdzene
74:57
19:00
Liepāja
47.vsk.
Rīdzene
76:63
9.
, Piektdiena
09:30
47.vsk.
TTKJ
Rīdzene
78:63
10:00
3.BJSS-1
Cēsis
Cēsis
56:30
11:00
Jugla
Liepāja
Rīdzene
108:10
11:20
Valmiera
TTP BS/DSN-2
Cēsis
55:25
12:30
3.BJSS
Jelgava
Rīdzene
70:69
12:40
Ventspils Spars
TTKJ
Cēsis
53:24
14:00
Rīdzene /Barons-1
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
76:50
14:00
Liepāja
Rīdzene /Barons
Cēsis
31:34
15:20
TTP BS/DSN-2
Cēsis
Cēsis
50:44
15:30
TTKJ
Liepāja
Rīdzene
26:64
16:40
3.BJSS-1
Valmiera
Cēsis
49:58
17:00
47.vsk.
Jugla
Rīdzene
54:75
18:00
Rīdzene /Barons
TTKJ
Cēsis
39:40
18:30
Jelgava
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
46:59
19:20
Ventspils Spars
Liepāja
Cēsis
49:39
20:00
3.BJSS
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
57:78
10.
, Sestdiena
09:00
Cēsis
Valmiera
Cēsis
34:51
10:20
TTP BS/DSN-2
3.BJSS-1
Cēsis
36:68
11:40
TTKJ
Liepāja
Cēsis
22:32
Pusfināli
12:00
47.vsk.
Jelgava
Rīdzene
64:66
Apakšgrupu spēles
13:00
Rīdzene /Barons
Ventspils Spars
Cēsis
31:42
Pusfināli
13:40
TTKJ
3.BJSS
Rīdzene
58:62
15:00
TTKJ
TTP BS/DSN-2
Cēsis
30:42
16:20
Liepāja
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
53:86
16:20
Rīdzene /Barons
Cēsis
Cēsis
57:28
17:40
Liepāja
Valmiera
Cēsis
36:51
18:00
Jugla
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
74:48
19:00
Ventspils Spars
3.BJSS-1
Cēsis
17:65
Fināli
11.
, Svētdiena
09:30
TTKJ
Cēsis
Cēsis
26:36
10:00
47.vsk.
TTKJ
Rīdzene
74:43
10:50
TTP BS/DSN-2
Rīdzene /Barons
Cēsis
30:43
11:40
Jelgava
3.BJSS
Rīdzene
65:67
12:10
Liepāja
Ventspils Spars
Cēsis
50:44
13:20
Liepāja
TTP BS/DSN-1
Rīdzene
69:72
13:30
Valmiera
3.BJSS-1
Cēsis
32:35
15:00
Rīdzene /Barons-1
Jugla
Rīdzene
63:59
Apakšgrupu spēles
16.
, Piektdiena
11:00
Rīdzene /Barons-1
Jelgava
Liepāja
111:44
11:00
Kolibri
Liepāja
Ventspils
65:19
12:20
TTKJ
Ventspils Spars
Liepāja
79:52
12:20
TTP/DSN-2
TTKJ
Ventspils
67:36
13:40
Jugla
Liepāja
Liepāja
50:56
13:40
3.BJSS
TTP/DSN-1
Ventspils
41:34
15:00
TTP BS/DSN-1
Valmiera
Liepāja
77:55
15:00
Ventspils Spars
Jugla
Ventspils
66:39
16:20
Rīdzene /Barons-1
Jugla
Liepāja
85:59
16:20
TTKJ
Liepāja
Ventspils
41:44
17:40
Liepāja
Jelgava
Liepāja
74:56
17:40
Kolibri
TTP/DSN-2
Ventspils
51:33
19:00
Ventspils Spars
Valmiera
Liepāja
71:59
19:00
Jugla
TTP/DSN-1
Ventspils
29:46
20:20
TTP BS/DSN-1
TTKJ
Liepāja
66:47
20:20
3.BJSS
Ventspils Spars
Ventspils
41:53
17.
, Sestdiena
09:00
Jelgava
Jugla
Liepāja
42:59
09:00
Liepāja
TTP/DSN-2
Ventspils
22:55
10:20
Liepāja
Rīdzene /Barons-1
Liepāja
60:71
10:20
TTKJ
Kolibri
Ventspils
22:58
11:40
Valmiera
TTKJ
Liepāja
60:70
11:40
TTP/DSN-1
Ventspils Spars
Ventspils
17:63
13:00
Ventspils Spars
TTP BS/DSN-1
Liepāja
45:59
13:00
Jugla
3.BJSS
Ventspils
26:46
Pusfināli
15:00
Jelgava
Ventspils Spars
Liepāja
64:80
15:00
TTKJ
TTP/DSN-1
Ventspils
59:26
16:20
Jugla
Valmiera
Liepāja
61:46
16:20
Liepāja
Jugla
Ventspils
37:23
17:40
Liepāja
TTP BS/DSN-1
Liepāja
55:63
17:40
TTP/DSN-2
Ventspils Spars
Ventspils
60:50
19:00
Rīdzene /Barons-1
TTKJ
Liepāja
104:53
19:00
Kolibri
3.BJSS
Ventspils
63:27
Fināli
18.
, Svētdiena
09:30
Jugla
TTP/DSN-1
Ventspils
32:44
10:00
Jelgava
Valmiera
Liepāja
56:58
10:50
Liepāja
TTKJ
Ventspils
23:35
11:30
Ventspils Spars
Jugla
Liepāja
60:53
12:10
Ventspils Spars
3.BJSS
Ventspils
60:59
13:00
Liepāja
TTKJ
Liepāja
62:66
13:30
Kolibri
TTP/DSN-2
Ventspils
33:34
14:30
TTP BS/DSN-1
Rīdzene /Barons-1
Liepāja
74:78