© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/mini/ljbl_finali_meitenes/kalendars?season=7
»
Zēni Austrumi
Meitenes
Zēni Rietumi
LJBL FINÀLI zºni
LJBL FINÀLI meitenes
Zēni Centrs
Pārskats
U-13
U-12
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
Daugavpils
-
BS Rīga/Rīdzene
15.05.2011
27:48
BS Rīga/Pārdaugava
-
BS Rīga/TTP 1
15.05.2011
30:33
Jelgava
-
BS Rīga/TTP 2
15.05.2011
28:24
Valmiera
-
Liepāja
15.05.2011
24:31
BS Rīga/Rīdzene
-
BS Rīga/Pārdaugava
14.05.2011
59:27
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
BS Rīga/Jugla U-12
BS Rīga/Pārdaugava U-12
BS Rīga/Pārdaugava U-13
BS Rīga/Rīdzene U-12
BS Rīga/Rīdzene U-13
BS Rīga/TTP 1 U-13
BS Rīga/TTP 2 U-13
BS Rīga/TTP 3 U-12
Daugavpils U-12
Daugavpils U-13
Jelgava U-12
Jelgava U-13
Liepāja U-12
Liepāja U-13
Valmiera U-13
Ventspils "Spars" U-12
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Aprīlis, 2011
29.
, Piektdiena
11:00
Ventspils "Spars"
Liepāja
Liepājas OC
39:65
12:20
BS Rīga/Rīdzene
BS Rīga/TTP 3
Liepājas OC
45:29
13:40
BS Rīga/Pārdaugava
Jelgava
Liepājas OC
44:26
15:00
Daugavpils
BS Rīga/Jugla
Liepājas OC
65:12
16:20
Liepāja
BS Rīga/TTP 3
Liepājas OC
52:21
17:40
BS Rīga/Rīdzene
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
53:36
19:00
Jelgava
BS Rīga/Jugla
Liepājas OC
23:35
20:20
Daugavpils
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
42:15
30.
, Sestdiena
09:00
BS Rīga/TTP 3
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
15:29
10:20
Liepāja
BS Rīga/Rīdzene
Liepājas OC
35:50
11:40
BS Rīga/Jugla
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
28:40
13:00
Jelgava
Daugavpils
Liepājas OC
41:51
15:00
Ventspils "Spars"
Jelgava
Liepājas OC
54:43
16:20
BS Rīga/TTP 3
BS Rīga/Jugla
Liepājas OC
44:25
17:40
Liepāja
Daugavpils
Liepājas OC
57:46
19:00
BS Rīga/Rīdzene
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
33:28
Maijs, 2011
1.
, Svētdiena
09:00
Jelgava
BS Rīga/Jugla
Liepājas OC
51:24
10:20
Ventspils "Spars"
BS Rīga/TTP 3
Liepājas OC
26:40
11:40
Daugavpils
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
42:23
13:00
Liepāja
BS Rīga/Rīdzene
Liepājas OC
41:57
13.
, Piektdiena
11:00
BS Rīga/Rīdzene
Jelgava
Cēsis
65:19
12:20
Daugavpils
Valmiera
Cēsis
44:35
13:40
BS Rīga/TTP 1
BS Rīga/Pārdaugava
Cēsis
35:27
15:00
Liepāja
BS Rīga/TTP 2
Cēsis
30:37
16:20
Valmiera
Jelgava
Cēsis
34:51
17:40
BS Rīga/Rīdzene
Daugavpils
Cēsis
43:33
19:00
BS Rīga/TTP 2
BS Rīga/Pārdaugava
Cēsis
29:32
20:20
BS Rīga/TTP 1
Liepāja
Cēsis
45:35
14.
, Sestdiena
10:00
Jelgava
Daugavpils
Cēsis
33:61
11:20
Valmiera
BS Rīga/Rīdzene
Cēsis
30:60
12:40
BS Rīga/Pārdaugava
Liepāja
Cēsis
47:29
12:40
BS Rīga/TTP 2
BS Rīga/TTP 1
Cēsis
24:31
pusfināli par 5-8 vietu
16:00
Jelgava
Liepāja
Cēsis
29:28
17:20
Valmiera
BS Rīga/TTP 2
Cēsis
26:27
pusfināli par 1-4 vietu
18:40
Daugavpils
BS Rīga/TTP 1
Cēsis
39:26
20:00
BS Rīga/Rīdzene
BS Rīga/Pārdaugava
Cēsis
59:27
spēle par 7.vietu
15.
, Svētdiena
09:00
Valmiera
Liepāja
Cēsis
24:31
spēle par 5.vietu
10:30
Jelgava
BS Rīga/TTP 2
Cēsis
28:24
spēle par 3.vietu
12:00
BS Rīga/Pārdaugava
BS Rīga/TTP 1
Cēsis
30:33
spēle par 1.vietu
13:30
Daugavpils
BS Rīga/Rīdzene
Cēsis
27:48