© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/mini/meitenes/kalendars/?season=5
»
Zēni Austrumi
Meitenes
Zēni Rietumi
LJBL FINÀLI zºni
LJBL FINÀLI meitenes
Zēni Centrs
Pārskats
Mini Meitenes D1
Mini Meitenes D2
Mini Meitenes D3
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2008/2009 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
Kolibri/47vsk
-
Cēsis
08.02.2009
90:16
TTP/DSN-3
-
TTKJ
08.02.2009
10:33
TTP/DSN-2
-
TTKJ
08.02.2009
45:9
3. BJSS
-
Valmiera
08.02.2009
43:30
TTP/DSN-2
-
TTKJ
08.02.2009
33:21
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
3. BJSS D1
3. BJSS D2
Alūksnes BJSS D2
BJSS "Jugla" D1
BJSS "Jugla" D2
BJSS "Rīdzene/Barons" D1
BJSS "Rīdzene/Barons" D2
BK "Kolibri"/47. vsk. D1
Brocēnu nov. BJSS D2
Cēsu PSS D1
Cēsu PSS D2
Daugavpils BJSS D1
Jelgavas BJSS D1
Jelgavas BJSS D2
Liepājas BS D1
Liepājas BS D2
Rēzeknes BJSS D2
Saldus PSS D1
Saldus PSS D2
TTKJ D1
TTKJ D2
TTP BS/DSN-1 D1
TTP BS/DSN-1 D2
TTP BS/DSN-2 D1
TTP BS/DSN-2 D2
TTP BS/DSN-3 D2
Valmiera D1
Ventspils "Spars" D1
Ventspils "Spars" D2
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Mini spēles
Septembris, 2008
28.
, Svētdiena
11:00
Daugavpils
3. BJSS
Daugavpils
5:81
Oktobris, 2008
11.
, Sestdiena
11:00
Kolibri/47vsk
3. BJSS
47. vsk
41:17
11:00
Jugla
Rīdzene
Jugla
17:46
11:00
Alūksne
Cēsis
Alūksne
8:61
11:00
TTP/DSN-1
TTP/DSN-2
TTP
38:17
12:00
TTP/DSN-1
TTP/DSN-2
TTP
7:59
12:00
Jugla
Rīdzene
Jugla
8:59
12:00
Liepāja
Saldus
Liepāja
69:4
13:00
Liepājas BS
Saldus
Liepāja
73:4
13:00
TTP/DSN-2
TTP/DSN-3
TTP
45:7
14:00
Liepāja
Brocēni
Liepāja
59:17
14:00
TTP/DSN-1
TTP/DSN-3
TTP
28:4
12.
, Svētdiena
11:00
Cēsis
Valmiera
Cēsis
27:46
11:00
Saldus
Brocēni
Saldus
13:39
12:00
TTKJ
Ventspils Spars
Tukums
39:43
13:00
TTKJ
Ventspils Spars
Tukums
14:62
25.
, Sestdiena
11:00
Daugavpils
TTP/DSN-2
Daugavpils
6:75
12:00
Cēsis
Ventspils Spars
Cēsis
20:32
12:00
Rēzekne
TTP/DSN-2
Daugavpils
26:55
13:00
Saldus
Jugla
Saldus
1:56
13.00
Cēsis
Ventspils Spars
Cēsis
17:68
14;00
Daugavpils
TTP/DSN-1
Daugavpils
22:40
14:00
Saldus
Jugla
Saldus
6:29
14:00
Alūksne
Ventspils Spars
Cēsis
14:47
14:00
Rēzekne
TTP/DSN-3
Rēzekne
24:11
15:00
Valmiera
Ventspils Spars
Cēsis
30:41
15:00
Liepāja
Jugla
Saldus
–
15:00
Rēzekne
TTP/DSN-1
Daugavpils
7:73
16:00
Liepājas BS
Jugla
Saldus
–
17:00
Brocēni
Jugla
Saldus
13:39
26.
, Svētdiena
11:00
Jelgava
3. BJSS
Jelgava
23:67
12:00
Jelgava
3. BJSS
Jelgava
1:79
13:00
Jelgava
Kolibri/47vsk
Jelgava
25:87
13:00
Liepāja
Rīdzene
Saldus
24:31
14:00
Liepājas BS
Rīdzene
Saldus
47:13
14:00
Alūksne
TTKJ
Cēsis
19:55
15:00
Valmiera
TTKJ
Cēsis
45:23
15:00
Saldus
Rīdzene
Saldus
4:39
16:00
Saldus
Rīdzene
Saldus
8:32
16:00
Cēsis
TTKJ
Cēsis
43:26
17:00
Cēsis
TTKJ
Cēsis
38:47
17:00
Brocēni
Rīdzene
Saldus
19:36
Novembris, 2008
29.
, Sestdiena
11:00
3. BJSS
Liepājas BS
Imantas vsk.
61:18
11:00
TTP/DSN-3
Alūksne
TTP
15:38
12:00
TTP/DSN-1
Valmiera
TTP
17:45
12:00
Rīdzene
Ventspils Spars
Rīdzene
41:21
12:00
3. BJSS
Liepāja
Imantas vsk.
33:41
12:00
TTP/DSN-1
Alūksne
TTP
58:4
13:00
Rīdzene
Ventspils Spars
Rīdzene
20:37
13:00
Kolibri/47vsk
Liepājas BS
Imantas vsk.
69:14
13:00
Jelgava
Daugavpils
Jelgava
60:15
14:00
Jugla
Ventspils Spars
Rīdzene
27:29
14:00
Jelgava
Rēzekne
Jelgava
14:18
14:00
TTP/DSN-2
Alūksne
TTP
49:7
15:00
Jugla
Ventspils Spars
Rīdzene
6:51
15:00
TTP/DSN-2
Valmiera
TTP
20:30
30.
, Svētdiena
11:00
Rīdzene
TTKJ
Rīdzene
60:5
11:00
3. BJSS
Saldus
Imantas vsk.
45:3
11:00
TTP/DSN-1
Cēsis
TTP
32:29
12:00
Rīdzene
TTKJ
Rīdzene
26:25
12:00
3. BJSS
Saldus
Imantas vsk.
56:2
12:00
TTP/DSN-1
Cēsis
TTP
27:19
13:00
Jugla
TTKJ
Rīdzene
35:12
13:00
3. BJSS
Brocēni
Imantas vsk.
79:22
13:00
TTP/DSN-2
Cēsis
TTP
40:28
14:00
Jugla
TTKJ
Rīdzene
20:37
14:00
Kolibri/47vsk
Saldus
Imantas vsk.
–
14:00
TTP/DSN-2
Cēsis
TTP
31:17
15:00
TTP/DSN-3
Cēsis
TTP
12:50
Decembris, 2008
13.
, Sestdiena
10:00
TTP/DSN-1
Jelgava
DSN
81:4
11:00
Ventspils Spars
Kolibri/47vsk
Ventspils
37:52
11:00
TTP/DSN-1
Jelgava
DSN
18:59
12:00
Ventspils Spars
3. BJSS
Ventspils
23:42
12:00
Brocēni
Rēzekne
DSN
24:26
13:00
Ventspils Spars
3. BJSS
Ventspils
31:63
13:00
Saldus
Daugavpils
DSN
27:24
14:00
TTKJ
Kolibri/47vsk
Ventspils
16:78
14:00
Saldus
Rēzekne
DSN
6:39
15:00
Liepājas BS
Daugavpils
DSN
59:8
15:00
TTKJ
3. BJSS
Ventspils
24:31
16:00
TTKJ
3. BJSS
Ventspils
8:68
16:00
Liepāja
Rēzekne
DSN
52:15
14.
, Svētdiena
10:00
Valmiera
Rīdzene
Valmiera
48:18
10:00
TTP/DSN-2
Jelgava
DSN
39:29
11:00
Alūksne
Rīdzene
Valmiera
9:77
11:00
TTP/DSN-3
Jelgava
DSN
28:27
12:00
Cēsis
Rīdzene
Valmiera
27:34
13:00
Cēsis
Rīdzene
Valmiera
11:41
14:00
Valmiera
Jugla
Valmiera
36:16
15:00
Alūksne
Jugla
Valmiera
4:37
16:00
Cēsis
Jugla
Valmiera
30:21
17:00
Cēsis
Jugla
Valmiera
32:36
9
TTP/DSN-2
Jelgava
DSN
64:14
Janvāris, 2009
17.
, Sestdiena
12:00
Jelgava
Valmiera
Jelgava
23:53
12:00
Jugla
3. BJSS
Jugla
–
13:00
Jelgava
Alūksne
Jelgava
7:29
16:00
Jelgava
Cēsis
Jelgava
43:33
17:00
Jelgava
Cēsis
Jelgava
11:44
18.
, Svētdiena
10:00
TTP/DSN-3
Brocēni
Jugla
–
11:00
TTP/DSN-1
Saldus
Jugla
–
12:00
TTP/DSN-1
Saldus
Jugla
32:16
12:00
3. BJSS
Rīdzene
Imantas vsk.
32:31
13:00
TTP/DSN-1
Brocēni
Jugla
–
14:00
TTP/DSN-2
Saldus
Jugla
–
15:00
TTP/DSN-2
Saldus
Jugla
26:5
16:00
TTP/DSN-2
Brocēni
Jugla
–
17:00
TTP/DSN-3
Saldus
Jugla
–
Mini spēles
31.
, Sestdiena
11:00
Daugavpils
Jugla
Daugavpils
46:13
12:00
Jugla
Rēzekne
Jugla
37:16
Februāris, 2009
1.
, Svētdiena
12:00
Daugavpils
Rīdzene
Daugavpils
16:70
Mini spēles
8.
, Svētdiena
10:00
Jelgava
Saldus
Jelgava
28:25
11:00
3. BJSS
Cēsis
Imantas vsk.
65:5
11:00
Jelgava
Saldus
Jelgava
57:20
11:00
TTP/DSN-1
TTKJ
Jelgava
47:10
12:00
TTP/DSN-1
TTKJ
TTP
27:31
12:00
Kolibri/47vsk
Valmiera
Imantas vsk.
57:11
12:00
Jelgava
Brocēni
Jelgava
31:28
13:00
TTP/DSN-2
TTKJ
TTP
33:21
13:00
3. BJSS
Cēsis
Imantas vsk.
45:25
14:00
TTP/DSN-2
TTKJ
TTP
45:9
14:00
3. BJSS
Valmiera
Imantas vsk.
43:30
15:00
Kolibri/47vsk
Cēsis
Imantas vsk.
90:16
15:00
TTP/DSN-3
TTKJ
TTP
10:33
Marts, 2009
15.
, Svētdiena
???
TTKJ
Daugavpils
TTKJ
–
???
Ventspils Spars
Daugavpils
TTKJ
–
???
TTKJ
Rēzekne
TTKJ
–
???
Ventspils Spars
Rēzekne
TTKJ
–
Mini spēles
29.
, Svētdiena
11:00
Ventspils Spars
TTP/DSN-1
Ventspils
–
12:00
Ventspils Spars
TTP/DSN-1
Ventspils
–
13:00
Ventspils Spars
TTP/DSN-2
Ventspils
–
13:00
3. BJSS
Alūksne
Imantas vsk.
–
14:00
Ventspils Spars
TTP/DSN-2
Ventspils
–
15:00
Ventspils Spars
TTP/DSN-3
Ventspils
–