© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/mini/zeni_austrumi/kalendars?season=6
»
Zēni Austrumi
Meitenes
Zēni Rietumi
LJBL FINÀLI zºni
LJBL FINÀLI meitenes
Zēni Centrs
Pārskats
D1 grupa Rietumi
D1 grupa Austrumi
D2 grupa Rietumi
D2 grupa Austrumi
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2009/2010 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
Ķeizarmežs
-
Kuldīga
23.04.2010
61:44
Jūrmala
-
Roja
21.04.2010
44:51
Cēsis
-
Ezerzeme
21.04.2010
72:52
Jūrmala
-
Talsi
21.04.2010
39:61
Arkādija
-
Kuldīga
19.04.2010
73:33
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
A.Kraukļa VEF BS 2 D2
A.Kraukļa VEF BS D1
A.Kraukļa VEF BS D2
Alūksne D1
Alūksne D2
Arkādija 2 D1
Arkādija D1
Arkādija D2
BJSC DSN 2 D2
BJSC DSN D2
BS Ogre D2
BS Rīga 2 D1
BS Rīga 3 D2
BS Rīga 4 D2
BS Rīga 5 D2
BS Rīga D1
BS Rīga D2
Balvi D2
Bauska 2 D2
Bauska D1
Bauska D2
Bs Rīga 2 D2
Cēsis D1
Cēsis D2
DSN D1
Dobele D2
Ezerzeme D2
Gulbene D1
Gulbene D2
Iecava D1
Iecava D2
Inčukalns D2
Jaunpils D1
Jelgava 2 D2
Jelgava D1
Jelgava D2
Jugla D1
Jugla D2
Jēkabpils D1
Jēkabpils D2
Jūrmala D2
Kandava D1
Krāslava D1
Kuldīga D2
Liepāja 2 D1
Liepāja 2 D2
Liepāja D1
Liepāja D2
Līvāni D2
Madona D1
Madona D2
Ogre D1
Roja D2
Rīdzene/Barons 2 D2
Rīdzene/Barons 3 D2
Rīdzene/Barons 4 D2
Rīdzene/Barons D1
Rīdzene/Barons D2
Rīgas 3.BJSS 2 D1
Rīgas 3.BJSS 2 D2
Rīgas 3.BJSS D1
Rīgas 3.BJSS D2
Rīgas 90. vsk D2
Rūjiena D2
Saldus D1
Saldus D2
Sigulda D1
Talsi D1
Talsi D2
Tukums D1
Valmiera D1
Valmiera D2
Ventspils D1
Ventspils D2
Ķeizarmežs D1
Ķeizarmežs D2
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Oktobris, 2009
1.
, Ceturtdiena
15:30
Rīgas 90. vsk
Jugla
Jugla
20:79
2.
, Piektdiena
14:00
BJSC DSN
BJSC DSN 2
DSN
117:3
3.
, Sestdiena
11:00
Dobele
Jelgava
Dobele
29:106
11:00
3.BJSS
3.BJSS 2
Iļģuciema vsk
64:30
11:00
Talsi
Kuldīga
Talsi
50:52
11:00
Bauska
Iecava
Bauska
51:43
11:00
Rīdzene
Rīdzene 2
Rīdzene
62:16
11:00
Valmiera
Cēsis
Valmiera
62:66
11:00
Madona
Jēkabpils
Madona
55:41
11:00
VEF BS
VEF BS 2
Teikas vsk.
55:18
11:00
Alūksne
Balvi
Alūksne
19:65
11:00
Jugla
BJSC DSN
Jugla
22:64
12:00
3.BJSS
3.BJSS 2
Iļģuciema vsk
79:27
12:00
Talsi
Kandava
Talsi
43:51
12:00
Bauska
Iecava
Bauska
64:47
12:00
Jelgava
Tukums
Dobele
74:31
12:00
Arkādija
Jūrmala
Zolitudes ģ.
83:8
12:00
Rīdzene 3
Rīdzene 4
Rīdzene
58:20
12:00
Valmiera
Cēsis
Valmiera
77:37
12:00
Madona
Jēkabpils
Madona
73:42
12:00
Alūksne
Gulbene
Alūksne
48:49
12:00
Jugla
DSN
Jugla
24:50
12:00
Jugla
BJSC DSN 2
Rīgas 90.vsk
100:13
13:00
Dobele
Jelgava 2
Dobele
36:42
13:00
Roja
Kuldīga
Talsi
46:35
13:00
Bauska 2
Iecava
Bauska
12:53
13:00
Rūjiena
Cēsis
Valmiera
36:71
13:00
Alūksne
Gulbene
Alūksne
44:19
13:00
Rīgas 90. vsk
BJSC DSN 2
Rīgas 90.vsk
48:28
14:30
Jelgava
Jelgava 2
Dobele
115:24
15:00
Rīdzene 2
Rīdzene 3
Rīdzene
45:42
16:00
Rīdzene
Rīdzene 4
Rīdzene
70:
16:00
Bauska
Bauska 2
Bauska
92:12
17:00
Talsi
Roja
Talsi
65:44
4.
, Svētdiena
10:00
BS Rīga
Bs Rīga 2
Rīgas 19. vsk
101:29
11:00
Liepāja
Ventspils
Liepāja
8:70
11:00
Rīdzene
Rīdzene 3
Rīdzene
71:12
11:00
BS Rīga
BS Rīga 2
Rīgas 19. vsk
91:18
11:00
Rūjiena
Valmiera
Rūjiena
40:58
11:00
Inčukalns
VEF BS
Inčukalns
17:40
11:00
Balvi
Gulbene
Balvi
76:49
11:00
Rīgas 90. vsk
BJSC DSN
Jugla
5:113
12:00
Arkādija
Ķeizarmežs
Zolitudes ģ.
78:51
12:00
Liepāja
Ventspils
Liepāja
31:65
12:00
Rīdzene 2
Rīdzene 4
Rīdzene
53:29
12:00
BS Rīga 4
BS Ogre
Rīgas 19. vsk
17:94
13:00
Liepāja 2
Ventspils
Liepāja
19:77
13:00
Arkādija
Ķeizarmežs
Zolitudes ģ.
77:12
13:00
BS Rīga
BS Rīga 3
Rīgas 19. vsk
69:47
13:00
Inčukalns
VEF BS 2
Inčukalns
53:45
14:00
Arkādija 2
Ķeizarmežs
Zolitudes ģ.
33:54
14:00
Liepāja 2
Ventspils
Liepāja
36:70
14:00
BS Rīga 5
BS Ogre
Rīgas 19. vsk
23:116
15:00
Jūrmala
Ķeizarmežs
Zolitudes ģ.
25:41
15:00
Bs Rīga 2
BS Rīga 3
Rīgas 19. vsk
35:61
16:00
Arkādija
Arkādija 2
Zolitudes ģ.
99:13
16:00
BS Rīga 4
BS Rīga 5
Rīgas 19. vsk
38:13
5.
, Pirmdiena
15:30
Saldus
Jaunpils
Saldus
92:20
7.
, Trešdiena
17:30
Sigulda
VEF BS
Teikas vsk.
48:47
11.
, Svētdiena
12:00
Ezerzeme
Līvāni
Rēzekne
81:45
24.
, Sestdiena
11:00
Saldus
Jelgava
Saldus
50:25
11:00
3.BJSS
Talsi
Iļģuciema vsk
52:57
11:00
Liepāja
Bauska
Liepāja
19:50
11:00
Ķeizarmežs
Rīdzene 3
Ķeizarmežs
47:54
11:00
Valmiera
Ezerzeme
Valmiera
49:58
11:00
Madona
Alūksne
Madona
71:18
11:00
VEF BS 2
BJSC DSN 2
Teikas vsk.
42:17
11:00
Inčukalns
Jugla
Sigulda
8:103
12:00
3.BJSS
Talsi
Iļģuciema vsk
66:22
12:00
Liepāja
Bauska
Liepāja
45:61
12:00
Arkādija
Rīdzene
Zolitudes ģ.
35:62
12:00
Jūrmala
Rīdzene 4
Ķeizarmežs
49:50
12:00
Saldus
Jelgava
Saldus
29:51
12:00
Valmiera
Krāslava
Valmiera
74:23
12:00
Madona
Alūksne
Madona
67:46
12:00
Sigulda
Jugla
Sigulda
50:46
12:00
VEF BS
BJSC DSN
Teikas vsk.
8:84
13:00
Jaunpils
Jelgava
Saldus
37:59
13:00
3.BJSS
Roja
Iļģuciema vsk
47:53
13:00
Liepāja
Bauska 2
Liepāja
62:21
13:00
Ventspils
Iecava
Ventspils
75:2
13:00
Arkādija
Rīdzene
Zolitudes ģ.
36:77
13:00
Ķeizarmežs
Rīdzene 4
Ķeizarmežs
71:49
13:00
VEF BS
DSN
Teikas vsk.
37:56
13:00
Cēsis
Līvāni
Valmiera
61:33
13:00
Madona
Balvi
Madona
32:45
13:00
Inčukalns
Rīgas 90. vsk
Sigulda
21:42
14:00
Ventspils
Iecava
Ventspils
92:20
14:00
Arkādija 2
Rīdzene
Zolitudes ģ.
11:66
14:00
3.BJSS 2
Talsi
Iļģuciema vsk
43:80
14:00
Liepāja 2
Bauska
Liepāja
62:39
14:00
Jūrmala
Rīdzene 3
Ķeizarmežs
22:52
14:00
Saldus
Jelgava 2
Saldus
48:28
14:00
Rūjiena
Ezerzeme
Valmiera
46:67
14:00
BS Rīga
BS Ogre
Rīgas 19. vsk
55:58
14:00
Jēkabpils
Alūksne
Madona
89:17
14:00
VEF BS
BJSC DSN 2
Teikas vsk.
42:17
15:00
3.BJSS 2
Talsi
Iļģuciema vsk
54:52
15:00
Liepāja 2
Bauska
Liepāja
46:63
15:00
Arkādija
Rīdzene 2
Zolitudes ģ.
59:31
15:00
BS Rīga
Ogre
Rīgas 19. vsk
54:53
15:00
Jēkabpils
Alūksne
Madona
40:55
15:00
Valmiera
Līvāni
Valmiera
80:38
15:00
VEF BS 2
BJSC DSN
Teikas vsk.
6:99
16:00
3.BJSS 2
Roja
Iļģuciema vsk
27:64
16:00
Liepāja 2
Bauska 2
Liepāja
98:20
16:00
Cēsis
Krāslava
Valmiera
60:40
16:00
Bs Rīga 2
BS Ogre
Rīgas 19. vsk
19:84
16:00
Jēkabpils
Balvi
Madona
48:40
17:00
BS Rīga 2
Ogre
Rīgas 19. vsk
35:73
17:00
Rūjiena
Līvāni
Valmiera
47:46
25.
, Svētdiena
11:00
Saldus
Tukums
Saldus
97:17
11:00
3.BJSS
Kuldīga
Iļģuciema vsk
64:58
11:00
Liepāja
Iecava
Liepāja
36:52
11:00
Ventspils
Bauska
Ventspils
59:13
11:00
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
22:98
11:00
BS Rīga 3
BS Ogre
Rīgas 19. vsk
26:74
11:00
Madona
Gulbene
Madona
75:28
11:00
VEF BS 2
Rīgas 90. vsk
Teikas vsk.
40:33
11:00
Inčukalns
BJSC DSN
Inčukalns
3:181
12:00
3.BJSS 2
Kandava
Iļģuciema vsk
34:30
12:00
Ventspils
Bauska
Ventspils
57:32
12:00
Liepāja
Iecava
Liepāja
64:38
12:00
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
41:72
12:00
Saldus
Dobele
Saldus
50:19
12:00
Madona
Gulbene
Madona
81:62
12:00
Sigulda
DSN
Inčukalns
22:75
12:00
BS Rīga
BS Rīga 4
Rīgas 19. vsk
102:17
12:00
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
23:48
13:00
Liepāja 2
Iecava
Liepāja
84:13
13:00
Ventspils
Bauska 2
Ventspils
90:6
13:00
Arkādija
Rīdzene 3
Ķeizarmežs
33:18
13:00
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
38:28
13:00
Bs Rīga 2
BS Rīga 5
Rīgas 19. vsk
81:15
13:00
Jēkabpils
Gulbene
Madona
90:21
13:00
Inčukalns
BJSC DSN 2
Inčukalns
62:45
14:00
Liepāja 2
Iecava
Liepāja
61:60
14:00
Jūrmala
Rīdzene 2
Ķeizarmežs
31:37
14:00
Jēkabpils
Gulbene
Madona
41:56
14:00
BS Rīga 3
BS Rīga 4
Rīgas 19. vsk
81:8
14:00
VEF BS 2
Jugla
Teikas vsk.
14:81
15:00
Jaunpils
Tukums
Jaunpils
55:39
15:00
3.BJSS 2
Kuldīga
Iļģuciema vsk
39:58
15:00
Arkādija
Rīdzene 4
Ķeizarmežs
60:23
15:00
BS Rīga
BS Rīga 5
Rīgas 19. vsk
85:8
15:00
VEF BS
Rīgas 90. vsk
Teikas vsk.
50:18
16:00
3.BJSS
Kandava
Iļģuciema vsk
80:23
16:00
Jūrmala
Rīdzene
Ķeizarmežs
28:89
16:00
Bs Rīga 2
BS Rīga 4
Rīgas 19. vsk
73:24
17:00
Ķeizarmežs
Rīdzene 2
Ķeizarmežs
28:42
17:00
BS Rīga 3
BS Rīga 5
Rīgas 19. vsk
91:16
Novembris, 2009
12.
, Ceturtdiena
18:00
Tukums
Kandava
Tukums
41:60
14.
, Sestdiena
10:00
Valmiera
BJSC DSN
Valmiera
43:62
11:00
Valmiera
DSN
Valmiera
29:65
11:00
Līvāni
BS Rīga
Līvāni
42:73
11:00
Alūksne
VEF BS
Alūksne
19:56
11:00
Bauska
3.BJSS
Bauska
55:46
11:00
Ķeizarmežs
Liepāja
Ķeizarmežs
30:57
12:00
Krāslava
BS Rīga
Līvāni
19:129
12:00
Rūjiena
BJSC DSN
Valmiera
51:48
12:00
Balvi
VEF BS 2
Alūksne
84:6
12:00
Bauska
3.BJSS
Bauska
22:47
12:00
Arkādija 2
Ventspils
Zolitudes ģ.
8:69
12:00
Ķeizarmežs
Liepāja
Ķeizarmežs
22:57
12:00
Rīdzene
Saldus
Rīdzene
59:22
13:00
Alūksne
VEF BS
Alūksne
46:50
13:00
Ezerzeme
BS Rīga
Līvāni
44:91
13:00
Valmiera
BJSC DSN 2
Valmiera
89:16
13:00
Rīdzene
Saldus
Rīdzene
39:26
13:00
Bauska 2
3.BJSS
Bauska
25:42
13:00
Arkādija
Ventspils
Zolitudes ģ.
53:45
13:00
Jūrmala
Liepāja
Ķeizarmežs
:20
14:00
Līvāni
Bs Rīga 2
Līvāni
76:31
14:00
Cēsis
BJSC DSN
Valmiera
49:71
14:00
Alūksne
VEF BS 2
Alūksne
51:26
14:00
Arkādija
Ventspils
Zolitudes ģ.
23:57
14:00
Bauska
3.BJSS 2
Bauska
54:26
14:00
Ķeizarmežs
Liepāja 2
Ķeizarmežs
15:117
14:00
Rīdzene 2
Saldus
Rīdzene
38:23
15:00
Ezerzeme
BS Rīga 3
Līvāni
61:55
15:00
Rūjiena
BJSC DSN 2
Valmiera
53:25
15:00
Gulbene
VEF BS
Alūksne
10:85
15:00
Bauska
3.BJSS 2
Bauska
57:27
15:00
Ķeizarmežs
Liepāja 2
Ķeizarmežs
33:62
16:00
Krāslava
BS Rīga 2
Līvāni
46:58
16:00
Cēsis
DSN
Valmiera
26:89
16:00
Gulbene
VEF BS
Alūksne
57:53
16:00
Bauska 2
3.BJSS 2
Bauska
31:33
16:00
Jūrmala
Liepāja 2
Ķeizarmežs
:20
17:00
Ezerzeme
Bs Rīga 2
Līvāni
60:50
17:00
Cēsis
BJSC DSN 2
Valmiera
86:19
17:00
Gulbene
VEF BS 2
Alūksne
46:24
18:00
Līvāni
BS Rīga 3
Līvāni
46:59
18:00
Balvi
VEF BS
Alūksne
51:22
15.
, Svētdiena
11:00
Gulbene
Inčukalns
Gulbene
86:29
11:00
Iecava
3.BJSS
Iecava
18:58
11:00
Jelgava 2
Kuldīga
Jelgava
22:72
11:00
Rīdzene 3
Saldus
Rīdzene
34:36
12:00
Cēsis
Rīgas 90. vsk
Cēsis
79:13
12:00
Iecava
3.BJSS
Iecava
19:59
12:00
Rīdzene
Jaunpils
Rīdzene
69:27
13:00
Alūksne
Inčukalns
Gulbene
:20
13:00
Iecava
3.BJSS 2
Iecava
27:26
13:00
Jelgava
Kuldīga
Jelgava
44:48
13:00
Rīdzene 4
Saldus
Rīdzene
20:56
13:00
Jūrmala
Ventspils
Ķeizarmežs
:20
14:00
Valmiera
Rīgas 90. vsk
Cēsis
78:23
14:00
Iecava
3.BJSS 2
Iecava
55:31
15:00
Balvi
Inčukalns
Gulbene
71:8
17.
, Otrdiena
15:00
Jelgava
Kandava
Jelgava
64:40
28.
, Sestdiena
10:00
VEF BS
BS Rīga 4
Teikas vsk.
34:19
10:00
Rīdzene
Jelgava
Rīdzene
63:32
10:00
Jūrmala
3.BJSS
Jūrmala
44:74
11:00
Gulbene
Jugla
Gulbene
13:70
11:00
VEF BS 2
BS Rīga 5
Teikas vsk.
15:24
11:00
Jēkabpils
Ezerzeme
Jēkabpils
57:69
11:00
Madona
Līvāni
Madona
60:41
11:00
Rīdzene
Jelgava
Rīdzene
50:29
11:00
Arkādija
3.BJSS 2
Jūrmala
70:22
11:00
Roja
Bauska
Talsi
20:
11:00
Kuldīga
Bauska 2
Talsi
20:
12:00
Jēkabpils
Krāslava
Jēkabpils
55:24
12:00
Gulbene
Jugla
Gulbene
64:40
12:00
Rīdzene 2
Dobele
Rīdzene
45:21
12:00
Talsi
Bauska 2
Talsi
20:
12:00
Arkādija
3.BJSS 2
Jūrmala
57:15
12:00
VEF BS 2
BS Rīga 4
Teikas vsk.
10:21
13:00
Gulbene
Rīgas 90. vsk
Gulbene
66:67
13:00
VEF BS
BS Rīga 5
Teikas vsk.
52:11
13:00
Arkādija 2
3.BJSS
Jūrmala
23:102
13:00
Rīdzene
Jelgava 2
Rīdzene
92:5
14:00
Alūksne
Jugla
Gulbene
18:59
14:00
BS Rīga
Cēsis
Rīgas 19. vsk
51:56
14:00
Madona
Ezerzeme
Jēkabpils
47:53
14:00
Rīdzene 2
Jelgava
Rīdzene
31:56
14:00
Roja
Bauska 2
Talsi
20:
14:00
Jūrmala
3.BJSS 2
Jūrmala
38:33
15:00
Madona
Krāslava
Jēkabpils
75:22
15:00
BS Rīga
Cēsis
Rīgas 19. vsk
73:24
15:00
Balvi
Rīgas 90. vsk
Gulbene
56:34
15:00
Rīdzene
Dobele
Rīdzene
98:15
15:00
Kuldīga
Bauska
Talsi
20:
16:00
Alūksne
Jugla
Gulbene
49:45
16:00
Bs Rīga 2
Cēsis
Rīgas 19. vsk
34:40
16:00
Kandava
Bauska
Talsi
20:41
16:00
Rīdzene 2
Jelgava 2
Rīdzene
42:25
17:00
BS Rīga 2
Cēsis
Rīgas 19. vsk
48:53
17:00
Balvi
Jugla
Gulbene
45:56
17:00
Talsi
Bauska
Talsi
20:
18:00
Alūksne
Rīgas 90. vsk
Gulbene
36:49
18:00
BS Rīga 3
Cēsis
Rīgas 19. vsk
24:65
29.
, Svētdiena
10:00
Rīdzene 3
Jelgava
Rīdzene
42:54
10:00
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmežs
55:43
11:00
Inčukalns
BS Rīga 4
Inčukalns
14:49
11:00
BS Rīga
Valmiera
Rīgas 19. vsk
97:38
11:00
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmežs
38:71
11:00
Rīdzene 4
Jelgava 2
Rīdzene
40:26
11:00
Talsi
Iecava
Talsi
60:28
12:00
Inčukalns
BS Rīga 5
Inčukalns
43:38
12:00
Bs Rīga 2
Rūjiena
Rīgas 19. vsk
47:48
12:00
Talsi
Iecava
Talsi
43:68
12:00
Rīdzene 3
Dobele
Rīdzene
69:13
12:00
Ķeizarmežs
3.BJSS 2
Ķeizarmežs
47:32
13:00
BS Rīga
Valmiera
Rīgas 19. vsk
50:19
13:00
Ķeizarmežs
3.BJSS 2
Ķeizarmežs
58:59
13:00
Rīdzene 4
Jelgava
Rīdzene
32:58
13:00
Roja
Iecava
Talsi
56:30
14:00
BS Rīga
Rūjiena
Rīgas 19. vsk
85:21
14:00
Kandava
Iecava
Talsi
41:71
14:00
Arkādija
3.BJSS
Ķeizarmežs
32:49
14:00
Rīdzene 3
Jelgava 2
Rīdzene
65:17
15:00
BS Rīga 3
Valmiera
Rīgas 19. vsk
60:52
15:00
Rīdzene 4
Dobele
Rīdzene
50:25
15:00
Kuldīga
Iecava
Talsi
68:21
15:00
Arkādija
3.BJSS
Ķeizarmežs
72:18
16:00
BS Rīga 2
Valmiera
Rīgas 19. vsk
41:57
16:00
Rīdzene
Tukums
Rīdzene
89:27
16:00
Arkādija 2
3.BJSS 2
Ķeizarmežs
44:45
17:00
BS Rīga 3
Rūjiena
Rīgas 19. vsk
65:32
18:00
Bs Rīga 2
Valmiera
Rīgas 19. vsk
17:31
Decembris, 2009
10.
, Ceturtdiena
15:30
Talsi
Bauska
Talsi
29:66
11.
, Piektdiena
14:00
Jelgava
Roja
Jelgava
83:29
15:00
Jelgava 2
Roja
Jelgava
23:56
16:00
Dobele
Roja
Dobele
26:72
12.
, Sestdiena
10:00
Saldus
Liepāja
Saldus
69:29
11:00
Saldus
Liepāja
Saldus
50:32
12:00
Jaunpils
Liepāja
Saldus
45:61
13:00
Saldus
Liepāja 2
Saldus
59:30
14:00
Saldus
Liepāja 2
Saldus
45:56
15:00
Jaunpils
Liepāja 2
Saldus
33:63
14.
, Pirmdiena
11:00
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
26:86
12:00
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
44:78
15:00
Saldus
Ventspils
Saldus
32:42
16:00
Saldus
Ventspils
Saldus
36:67
17:00
Jaunpils
Ventspils
Saldus
36:57
18:00
Jēkabpils
Līvāni
Jēkabpils
55:45
Janvāris, 2010
9.
, Sestdiena
11:00
Inčukalns
Ezerzeme
Teikas vsk.
32:60
11:00
Valmiera
Jēkabpils
Valmiera
82:27
11:00
Cēsis
Madona
Cēsis
80:34
12:00
VEF BS
Krāslava
Teikas vsk.
100:7
12:00
Cēsis
Madona
Cēsis
27:73
12:00
Valmiera
Jēkabpils
Valmiera
46:40
13:00
VEF BS
Ezerzeme
Teikas vsk.
30:47
13:00
Rūjiena
Jēkabpils
Valmiera
41:46
14:00
Sigulda
Krāslava
Teikas vsk.
99:13
14:00
Valmiera
Madona
Valmiera
67:49
15:00
VEF BS 2
Ezerzeme
Teikas vsk.
23:52
15:00
Valmiera
Madona
Valmiera
35:56
16:00
Rūjiena
Madona
Valmiera
38:48
16:00
Cēsis
Jēkabpils
Cēsis
72:26
17:00
Cēsis
Jēkabpils
Cēsis
40:41
16.
, Sestdiena
11:00
Jaunpils
3.BJSS 2
Jaunpils
70:45
11:00
Bauska 2
Jelgava 2
Bauska
31:33
11:00
Iecava
Dobele
Iecava
44:41
12:00
Saldus
3.BJSS
Jaunpils
37:36
12:00
Iecava
Tukums
Iecava
61:36
12:00
Bauska
Jelgava
Bauska
30:53
13:00
Bauska
Jelgava
Bauska
47:29
13:00
Saldus
3.BJSS
Jaunpils
37:35
14:00
Jaunpils
3.BJSS
Jaunpils
17:60
14:00
Bauska 2
Jelgava
Bauska
17:104
15:00
Saldus
3.BJSS 2
Jaunpils
86:25
15:00
Bauska
Jelgava 2
Bauska
58:28
16:00
Saldus
3.BJSS 2
Jaunpils
34:36
17.
, Svētdiena
11:00
Bauska
Dobele
Bauska
69:38
11:00
Iecava
Jelgava
Iecava
16:63
11:00
Ventspils
Rīdzene
Ventspils
55:51
12:00
Iecava
Jelgava
Iecava
48:21
12:00
Ventspils
Rīdzene
Ventspils
37:28
13:00
Bauska 2
Dobele
Bauska
33:45
13:00
Iecava
Jelgava 2
Iecava
42:25
13:00
Ventspils
Rīdzene 3
Ventspils
55:25
14:00
Ventspils
Rīdzene 4
Ventspils
69:16
20.
, Trešdiena
15:00
Rīgas 90. vsk
Bs Rīga 2
Rīgas 90.vsk
36:35
16:00
Rīgas 90. vsk
BS Rīga
Rīgas 90.vsk
12:105
21.
, Ceturtdiena
15:00
Jelgava 2
Talsi
Jelgava
22:61
16:00
Jelgava
Talsi
Jelgava
84:31
16:00
Jelgava
Talsi
Jelgava
48:16
18:30
Dobele
Talsi
Dobele
39:40
22.
, Piektdiena
17:00
Tukums
Talsi
Tukums
57:60
23.
, Sestdiena
11:00
BS Ogre
Alūksne
Ogre
85:13
12:00
Ogre
Alūksne
Ogre
55:28
12:30
Jugla
BS Rīga
Jugla
35:53
13:00
BS Ogre
Balvi
Ogre
77:20
13:30
Jugla
BS Rīga
Jugla
39:60
14:00
BS Rīga 4
Alūksne
Ogre
35:24
14:30
Jugla
Bs Rīga 2
Jugla
74:34
15:00
BS Rīga 5
Balvi
Ogre
22:53
15:30
Jugla
BS Rīga 2
Jugla
65:31
16:30
Jugla
BS Rīga 3
Jugla
53:58
24.
, Svētdiena
11:00
BS Ogre
Gulbene
Ogre
86:8
12:00
Ogre
Gulbene
Ogre
63:37
13:00
BS Rīga 4
Gulbene
Ogre
50:37
31.
, Svētdiena
10:00
BJSC DSN 2
BS Rīga
DSN
12:83
11:00
BJSC DSN
Bs Rīga 2
DSN
136:15
12:00
DSN
BS Rīga 2
DSN
82:13
13:00
BJSC DSN 2
BS Rīga 3
DSN
8:65
14:00
BJSC DSN
BS Rīga
DSN
62:44
15:00
DSN
BS Rīga
DSN
30:38
16:00
BJSC DSN 2
Bs Rīga 2
DSN
28:44
17:00
BJSC DSN
BS Rīga 3
DSN
55:32
Februāris, 2010
3.
, Trešdiena
15:00
Bauska
Tukums
Bauska
71:29
5.
, Piektdiena
15:30
Rīgas 90. vsk
BS Rīga 3
Rīgas 90.vsk
14:73
8.
, Pirmdiena
15:00
Cēsis
Inčukalns
Cēsis
114:7
11.
, Ceturtdiena
15:30
BS Ogre
Rīgas 90. vsk
Ogre
118:18
13.
, Sestdiena
10:00
Rīdzene 3
3.BJSS 2
Rīdzene
77:11
11:00
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
29:35
11:00
Kandava
Saldus
Kandava
35:70
11:00
Iecava
Arkādija
Iecava
37:59
11:00
Liepāja 2
Jelgava
Liepāja
36:59
11:00
Ventspils
Dobele
Ventspils
101:38
11:00
Roja
Saldus
Kandava
58:49
11:00
Bauska
Ķeizarmežs
Bauska
59:26
11:00
Ezerzeme
Balvi
Rēzekne
57:47
11:00
Valmiera
VEF BS
Valmiera
55:39
11:00
Rīgas 90. vsk
BS Rīga 5
Rīgas 90.vsk
53:30
12:00
Talsi
Jaunpils
Kandava
47:46
12:00
Liepāja
Jelgava
Liepāja
34:46
12:00
Ventspils
Tukums
Ventspils
72:15
12:00
Rīdzene 2
3.BJSS
Rīdzene
52:35
12:00
Bauska 2
Jūrmala
Bauska
32:50
12:00
Iecava
Arkādija
Iecava
19:61
12:00
Cēsis
Sigulda
Cēsis
41:92
12:00
Līvāni
Alūksne
Rēzekne
48:22
12:00
Rūjiena
VEF BS 2
Valmiera
64:22
12:00
BS Rīga 4
Jugla
Rīgas 90.vsk
8:101
13:00
Bauska
Ķeizarmežs
Bauska
54:26
13:00
Iecava
Arkādija 2
Iecava
60:31
13:00
Liepāja
Jelgava 2
Liepāja
42:56
13:00
Rīdzene 4
3.BJSS 2
Rīdzene
40:30
13:00
Talsi
Saldus
Kandava
55:64
13:00
Krāslava
Alūksne
Rēzekne
18:82
13:00
Valmiera
VEF BS
Valmiera
28:56
14:00
Talsi
Saldus
Kandava
29:52
14:00
Liepāja
Jelgava
Liepāja
17:93
14:00
Bauska 2
Ķeizarmežs
Bauska
40:44
14:00
Līvāni
Balvi
Rēzekne
47:69
14:00
Rūjiena
VEF BS
Valmiera
43:39
14:00
BS Rīga
Madona
Rīgas 19. vsk
74:16
15:00
Kandava
Jaunpils
Kandava
49:40
15:00
Liepāja 2
Jelgava
Liepāja
31:50
15:00
Bauska
Jūrmala
Bauska
49:42
15:00
BS Rīga
Madona
Rīgas 19. vsk
48:57
15:00
Ezerzeme
Alūksne
Rēzekne
56:43
15:00
Valmiera
VEF BS 2
Valmiera
84:10
16:00
Liepāja 2
Jelgava 2
Liepāja
83:38
16:00
Bs Rīga 2
Madona
Rīgas 19. vsk
35:73
16:00
Rīgas 90. vsk
BS Rīga 4
Rīgas 90.vsk
22:25
17:00
BS Rīga 2
Madona
Rīgas 19. vsk
31:63
17:00
BS Rīga 5
Jugla
Rīgas 90.vsk
2:105
18:00
BS Rīga 3
Madona
Rīgas 19. vsk
55:23
9:00
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
90:18
14.
, Svētdiena
10:00
Rīdzene
3.BJSS 2
Rīdzene
98:15
10:00
BJSC DSN
BS Rīga 4
DSN
120:14
11:00
Bauska
Arkādija
Bauska
38:39
11:00
Iecava
Ķeizarmežs
Iecava
44:32
11:00
Liepāja
Dobele
Liepāja
46:61
11:00
Ventspils
Jelgava
Ventspils
62:31
11:00
Rīdzene 3
3.BJSS
Rīdzene
61:18
11:00
Kuldīga
Saldus
Kuldīga
59:37
11:00
Ezerzeme
Gulbene
Rēzekne
54:33
11:00
Cēsis
VEF BS
Cēsis
75:22
11:00
BS Rīga
Jēkabpils
Rīgas 19. vsk
69:24
11:00
BJSC DSN 2
BS Rīga 5
DSN
31:39
12:00
Rīdzene
3.BJSS 2
Rīdzene
59:14
12:00
Iecava
Ķeizarmežs
Iecava
55:59
12:00
Liepāja
Tukums
Liepāja
81:42
12:00
Ventspils
Jelgava
Ventspils
52:26
12:00
Bauska
Arkādija
Bauska
13:61
12:00
Krāslava
Gulbene
Rēzekne
18:54
12:00
Valmiera
Sigulda
Valmiera
39:65
12:00
Cēsis
VEF BS
Cēsis
19:76
12:00
BS Rīga
Jēkabpils
Rīgas 19. vsk
65:38
13:00
Bauska
Arkādija 2
Bauska
50:20
13:00
Iecava
Jūrmala
Iecava
43:37
13:00
Liepāja 2
Dobele
Liepāja
68:58
13:00
Ventspils
Jelgava 2
Ventspils
79:11
13:00
Rīdzene 2
3.BJSS 2
Rīdzene
54:14
13:00
Līvāni
Gulbene
Rēzekne
70:32
13:00
Cēsis
VEF BS 2
Cēsis
70:5
13:00
Bs Rīga 2
Jēkabpils
Rīgas 19. vsk
15:57
14:00
Liepāja 2
Tukums
Liepāja
84:16
14:00
Rīdzene 4
3.BJSS
Rīdzene
36:35
14:00
Bauska 2
Arkādija
Bauska
12:55
14:00
BS Rīga 2
Jēkabpils
Rīgas 19. vsk
35:64
15:00
BS Rīga 3
Jēkabpils
Rīgas 19. vsk
40:25
16:00
BJSC DSN
BS Rīga 5
DSN
87:6
17:00
BJSC DSN 2
BS Rīga 4
DSN
27:41
15.
, Pirmdiena
15:00
Valmiera
Inčukalns
Valmiera
97:11
16:00
Rūjiena
Inčukalns
Valmiera
61:21
20.
, Sestdiena
11:00
Gulbene
BJSC DSN
Gulbene
21:94
12:00
Gulbene
DSN
Gulbene
54:55
13:00
Gulbene
BJSC DSN 2
Gulbene
48:46
14:00
Balvi
BJSC DSN
Gulbene
30:71
15:00
Alūksne
BJSC DSN 2
Gulbene
46:22
16:00
Alūksne
DSN
Gulbene
44:67
17:00
Alūksne
BJSC DSN
Gulbene
13:85
18:00
Balvi
BJSC DSN 2
Gulbene
49:38
21.
, Svētdiena
11:00
BS Ogre
Jugla
Ogre
75:51
12:15
Ogre
Jugla
Ogre
48:41
23.
, Otrdiena
15:30
BS Ogre
BJSC DSN
Ogre
44:56
16:30
Ogre
DSN
Ogre
47:59
17:30
BS Ogre
BJSC DSN 2
Ogre
99:6
Marts, 2010
5.
, Piektdiena
14:00
Inčukalns
BS Rīga 3
Inčukalns
13:100
6.
, Sestdiena
10:00
Ķeizarmežs
Jelgava
Ķeizarmežs
24:98
10:00
Rūjiena
Rīgas 90. vsk
Valmiera
67:32
11:00
3.BJSS
Liepāja
Iļģuciema vsk
63:24
11:00
Rīdzene
Talsi
Rīdzene
75:30
11:00
Jūrmala
Jelgava 2
Ķeizarmežs
30:33
11:00
Līvāni
BS Ogre
Līvāni
25:73
11:00
Cēsis
Gulbene
Cēsis
66:5
11:00
Valmiera
Alūksne
Valmiera
59:39
11:00
VEF BS
BS Rīga
Teikas vsk.
20:70
11:00
BJSC DSN
Madona
DSN
49:19
12:00
3.BJSS
Liepāja
Iļģuciema vsk
71:16
12:00
Rīdzene
Talsi
Rīdzene
80:14
12:00
Ķeizarmežs
Jelgava
Ķeizarmežs
61:32
12:00
Krāslava
Ogre
Līvāni
20:65
12:00
Cēsis
Gulbene
Cēsis
41:52
12:00
Rūjiena
Balvi
Valmiera
38:56
12:00
VEF BS 2
Bs Rīga 2
Teikas vsk.
32:46
12:00
DSN
Madona
DSN
53:43
13:00
3.BJSS 2
Liepāja 2
Iļģuciema vsk
33:78
13:00
Rīdzene 2
Talsi
Rīdzene
28:72
13:00
Jūrmala
Jelgava
Ķeizarmežs
24:64
13:00
Valmiera
Alūksne
Valmiera
41:56
13:00
VEF BS
BS Rīga
Teikas vsk.
42:57
13:00
Ezerzeme
BS Ogre
Līvāni
34:61
13:00
BJSC DSN 2
Madona
DSN
17:35
14:00
3.BJSS 2
Liepāja 2
Iļģuciema vsk
26:66
14:00
Arkādija
Tukums
Zolitudes ģ.
88:19
14:00
Rīdzene 3
Kuldīga
Rīdzene
31:34
14:00
Ķeizarmežs
Jelgava 2
Ķeizarmežs
44:38
14:00
Valmiera
Balvi
Valmiera
53:45
14:00
VEF BS
Bs Rīga 2
Teikas vsk.
67:27
14:00
BJSC DSN
Jēkabpils
DSN
68:27
15:00
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
38:25
15:00
3.BJSS 2
Liepāja
Iļģuciema vsk
49:18
15:00
Arkādija
Dobele
Zolitudes ģ.
77:24
15:00
Rūjiena
Alūksne
Valmiera
34:13
15:00
VEF BS 2
BS Rīga
Teikas vsk.
6:93
15:00
DSN
Jēkabpils
DSN
71:28
16:00
3.BJSS 2
Liepāja
Iļģuciema vsk
44:51
16:00
Arkādija 2
Tukums
Zolitudes ģ.
42:44
16:00
Rīdzene 2
Roja
Rīdzene
36:44
16:00
VEF BS
BS Rīga 2
Teikas vsk.
78:32
16:00
BJSC DSN 2
Jēkabpils
DSN
15:70
16:00
VEF BS 2
BS Rīga 3
Teikas vsk.
12:79
17:00
3.BJSS
Liepāja 2
Iļģuciema vsk
46:64
17:00
Rīdzene 4
Kuldīga
Rīdzene
35:58
18:00
3.BJSS
Liepāja 2
Iļģuciema vsk
62:17
18:00
Rīdzene
Roja
Rīdzene
69:18
19:00
VEF BS
BS Rīga 3
Teikas vsk.
17:34
7.
, Svētdiena
10:00
Sigulda
BS Rīga 2
Sigulda
107:26
11:00
Bauska
Saldus
Bauska
33:43
11:00
3.BJSS
Ventspils
Iļģuciema vsk
27:83
11:00
Roja
Rīdzene 4
Roja
61:35
11:00
Ķeizarmežs
Dobele
Ķeizarmežs
60:45
11:00
Līvāni
BS Rīga 4
Līvāni
60:25
11:00
Cēsis
Alūksne
Cēsis
47:20
11:00
Valmiera
Gulbene
Valmiera
116:13
11:00
Jugla
Madona
Jugla
86:28
11:00
Inčukalns
Bs Rīga 2
Sigulda
34:33
12:00
3.BJSS
Ventspils
Iļģuciema vsk
51:31
12:00
Ķeizarmežs
Tukums
Ķeizarmežs
87:26
12:00
Arkādija
Jelgava
Zolitudes ģ.
45:38
12:00
Talsi
Rīdzene 3
Roja
66:50
12:00
Bauska
Saldus
Bauska
40:41
12:00
Cēsis
Alūksne
Cēsis
51:42
12:00
Valmiera
Gulbene
Valmiera
49:72
12:00
Ezerzeme
BS Rīga 5
Līvāni
57:23
12:00
Sigulda
BS Rīga
Sigulda
39:78
12:00
Jugla
Madona
Jugla
51:35
13:00
3.BJSS 2
Ventspils
Iļģuciema vsk
25:93
13:00
Kuldīga
Rīdzene
Roja
33:70
13:00
Arkādija
Jelgava
Zolitudes ģ.
58:48
13:00
Jūrmala
Dobele
Ķeizarmežs
34:43
13:00
Līvāni
BS Rīga 5
Līvāni
72:17
13:00
Cēsis
Balvi
Cēsis
72:23
13:00
Rūjiena
Gulbene
Valmiera
85:25
13:00
Rīgas 90. vsk
Madona
Jugla
36:62
13:00
Inčukalns
BS Rīga
Sigulda
1:101
14:00
3.BJSS 2
Ventspils
Iļģuciema vsk
21:79
14:00
Iecava
Saldus
Bauska
31:53
14:00
Arkādija 2
Jelgava
Zolitudes ģ.
27:38
14:00
Talsi
Rīdzene 4
Roja
88:38
14:00
Ezerzeme
BS Rīga 4
Līvāni
59:30
14:00
Jugla
Jēkabpils
Jugla
53:33
15:00
Kuldīga
Rīdzene 2
Roja
47:40
15:00
Iecava
Saldus
Bauska
22:57
15:00
Arkādija
Jelgava 2
Zolitudes ģ.
70:39
15:00
Jugla
Jēkabpils
Jugla
48:41
16:00
Roja
Rīdzene 3
Roja
55:45
16:00
Rīgas 90. vsk
Jēkabpils
Jugla
40:77
17:00
Bauska 2
Saldus
Bauska
21:53
11.
, Ceturtdiena
15:00
Bauska
Jaunpils
Bauska
55:29
18:00
Iecava
Jaunpils
Iecava
72:28
14.
, Svētdiena
11:00
Liepāja
Rīdzene
Liepāja
19:64
12:00
Liepāja
Rīdzene 2
Liepāja
22:60
13:00
Liepāja 2
Rīdzene
Liepāja
27:60
14:00
Liepāja 2
Rīdzene 2
Liepāja
63:21
18.
, Ceturtdiena
15:00
VEF BS 2
Līvāni
Teikas vsk.
17:51
16:00
VEF BS
Līvāni
Teikas vsk.
64:57
17:00
Inčukalns
Līvāni
Teikas vsk.
13:49
20.
, Sestdiena
11:00
Dobele
Kuldīga
Dobele
39:54
23.
, Otrdiena
15:30
Inčukalns
BS Ogre
Inčukalns
18:120
16:30
Sigulda
Ogre
Inčukalns
55:57
24.
, Trešdiena
11:00
Kuldīga
Liepāja
Kuldīga
48:34
12:00
Kandava
Liepāja 2
Kuldīga
47:49
12:00
Ķeizarmežs
Talsi
Ķeizarmežs
52:73
13:00
Kuldīga
Liepāja 2
Kuldīga
50:48
13:00
Ķeizarmežs
Talsi
Ķeizarmežs
64:42
14:00
Kandava
Liepāja
Kuldīga
27:40
16:00
Arkādija
Talsi
Zolitūdes ģ.
69:21
17:00
Arkādija
Talsi
Zolitūdes ģ.
68:44
18:00
Arkādija 2
Talsi
Zolitūdes ģ.
33:36
25.
, Ceturtdiena
15:00
Ķeizarmežs
Jaunpils
Ķeizarmežs
73:41
26.
, Piektdiena
16:00
Arkādija
Saldus
Zolitudes ģ.
56:59
17:00
Arkādija
Saldus
Zolitudes ģ.
62:27
18:00
Arkādija 2
Saldus
Zolitudes ģ.
34:55
27.
, Sestdiena
10:00
3.BJSS
Jelgava
Iļģuciema vsk
30:67
11:00
3.BJSS
Jelgava
Iļģuciema vsk
75:20
11:00
Ķeizarmežs
Saldus
Ķeizarmežs
40:55
11:00
Talsi
Liepāja
Talsi
90:20
11:00
Līvāni
Jugla
Līvāni
40:72
11:00
Cēsis
BS Ogre
Cēsis
75:60
11:00
Gulbene
BS Rīga
Gulbene 1.zale
34:97
11:00
Alūksne
BS Rīga 3
Gulbene 2.zale
22:89
11:00
Jēkabpils
VEF BS
Jēkabpils
50:54
12:00
Talsi
Liepāja
Talsi
49:39
12:00
Kandava
Ventspils
Kuldīga
18:87
12:00
Ķeizarmežs
Saldus
Ķeizarmežs
44:74
12:00
3.BJSS
Jelgava 2
Iļģuciema vsk
60:26
12:00
Cēsis
Ogre
Cēsis
42:82
12:00
Gulbene
BS Rīga
Gulbene 1.zale
51:53
12:00
Jēkabpils
VEF BS
Jēkabpils
30:50
12:00
Ezerzeme
Rīgas 90. vsk
Līvāni
57:26
12:00
BS Rīga 4
Balvi
Gulbene 2.zale
:20
13:00
Jūrmala
Saldus
Ķeizarmežs
41:34
13:00
Roja
Liepāja
Talsi
67:35
13:00
3.BJSS 2
Jelgava
Iļģuciema vsk
31:65
13:00
Krāslava
Jugla
Līvāni
26:43
13:00
Valmiera
BS Ogre
Cēsis
41:94
13:00
Alūksne
Bs Rīga 2
Gulbene 1.zale
37:57
13:00
BS Rīga 5
Gulbene
Gulbene 2.zale
:20
13:00
Jēkabpils
VEF BS 2
Jēkabpils
56:8
14:00
3.BJSS 2
Jelgava
Iļģuciema vsk
28:43
14:00
Talsi
Liepāja 2
Talsi
59:35
14:00
Valmiera
Ogre
Cēsis
33:68
14:00
Alūksne
BS Rīga 2
Gulbene 1.zale
98:28
14:00
Ezerzeme
Jugla
Līvāni
36:58
14:00
Balvi
BS Rīga 3
Gulbene 2.zale
54:40
14:00
Madona
VEF BS
Jēkabpils
45:35
15:00
Talsi
Liepāja 2
Talsi
35:40
15:00
3.BJSS 2
Jelgava 2
Iļģuciema vsk
44:30
15:00
Madona
VEF BS
Jēkabpils
55:37
15:00
Līvāni
Rīgas 90. vsk
Līvāni
70:30
15:00
Rūjiena
BS Ogre
Cēsis
39:63
15:00
BS Rīga 5
Alūksne
Gulbene 2.zale
:20
16:00
Roja
Liepāja 2
Talsi
47:36
16:00
Madona
VEF BS 2
Jēkabpils
53:10
28.
, Svētdiena
10:00
Iecava
Rīdzene
Iecava
19:77
10:00
Gulbene
Bs Rīga 2
Gulbene
45:39
11:00
3.BJSS
Tukums
Iļģuciema vsk
107:14
11:00
Bauska
Rīdzene 3
Iecava
42:32
11:00
Gulbene
BS Rīga 2
Gulbene
83:36
11:00
Līvāni
BJSC DSN
Līvāni
32:82
11:00
Valmiera
BS Rīga 4
Valmiera
75:21
12:00
Arkādija 2
Jaunpils
Zolitudes ģ.
37:46
12:00
Bauska 2
Rīdzene 4
Iecava
41:52
12:00
3.BJSS
Dobele
Iļģuciema vsk
66:45
12:00
Ezerzeme
BJSC DSN 2
Līvāni
60:34
12:00
Rūjiena
BS Rīga 5
Valmiera
57:16
12:00
Balvi
Bs Rīga 2
Gulbene
64:25
12:00
Jēkabpils
Inčukalns
Jēkabpils
97:11
13:00
3.BJSS 2
Tukums
Iļģuciema vsk
49:29
13:00
Iecava
Rīdzene
Iecava
34:65
13:00
Krāslava
DSN
Līvāni
20:68
13:00
Cēsis
BS Rīga 4
Valmiera
77:9
13:00
Gulbene
BS Rīga 3
Gulbene
33:59
14:00
Bauska
Rīdzene 4
Iecava
48:25
14:00
3.BJSS 2
Dobele
Iļģuciema vsk
63:37
14:00
Ezerzeme
BJSC DSN
Līvāni
21:132
14:00
Valmiera
BS Rīga 5
Valmiera
99:13
14:00
Alūksne
BS Rīga
Gulbene
4:69
14:00
Madona
Inčukalns
Jēkabpils
97:7
15:00
Arkādija
Jaunpils
Zolitudes ģ.
71:37
15:00
Bauska 2
Rīdzene 3
Iecava
35:54
15:00
Alūksne
BS Rīga
Gulbene
38:49
15:00
Līvāni
BJSC DSN 2
Līvāni
78:18
15:00
Rūjiena
BS Rīga 4
Valmiera
52:19
16:00
Iecava
Rīdzene 2
Iecava
28:36
16:00
Cēsis
BS Rīga 5
Valmiera
78:13
16:00
Balvi
BS Rīga
Gulbene
43:48
29.
, Pirmdiena
10:00
Bauska 2
Rīdzene 2
Bauska
20:38
11:00
Bauska
Rīdzene
Bauska
33:77
12:00
Iecava
Rīdzene 3
Bauska
33:38
13:00
Bauska
Rīdzene
Bauska
30:43
14:00
Bauska
Rīdzene 2
Bauska
31:45
15:00
Bauska 2
Rīdzene
Bauska
22:67
16:00
Iecava
Rīdzene 4
Bauska
41:36
30.
, Otrdiena
11.00
Liepāja
Rīdzene 3
Liepāja
53:72
12:00
Liepāja 2
Rīdzene
Liepāja
53:50
13:00
Liepāja
Rīdzene 4
Liepāja
42:62
14:00
Liepāja 2
Rīdzene 3
Liepāja
83:31
15:00
Liepāja
Rīdzene
Liepāja
20:94
16:00
Liepāja 2
Rīdzene 4
Liepāja
82:13
16:00
Gulbene
Sigulda
Gulbene
68:42
19:00
Alūksne
Sigulda
Alūksne
51:67
31.
, Trešdiena
10:00
BS Ogre
Jēkabpils
Ogre
74:34
11:00
Ogre
Jēkabpils
Ogre
65:18
12:00
BS Ogre
Madona
Ogre
70:27
13:00
BS Rīga 4
Jēkabpils
Ogre
21:50
14:00
BS Rīga 5
Madona
Ogre
17:74
15:00
Ogre
Madona
Ogre
44:38
16:00
BS Rīga 5
Jēkabpils
Ogre
17:48
17:00
BS Rīga 4
Madona
Ogre
35:41
Aprīlis, 2010
8.
, Ceturtdiena
15:00
Madona
Sigulda
Madona
51:45
18:00
Jēkabpils
Sigulda
Jēkabpils
42:52
9.
, Piektdiena
16:00
Arkādija
Kandava
Zolitūdes ģ.
64:30
18:00
Arkādija 2
Kandava
Zolitūdes ģ.
28:36
10.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
Rīdzene 2
Ventspils
83:21
11:00
Cēsis
Jugla
Cēsis
29:51
12:00
Cēsis
Jugla
Cēsis
52:28
13:00
Ķeizarmežs
Roja
Ķeizarmežs
51:48
14:00
Valmiera
Jugla
Valmiera
50:77
15:00
Valmiera
Jugla
Valmiera
57:37
16:00
Arkādija
Roja
Zolitūdes ģ.
81:38
16:00
Rūjiena
Jugla
Valmiera
44:56
12.
, Pirmdiena
11.00
Liepāja
Liepāja 2
Liepāja
48:47
12:00
Liepāja
Liepāja 2
Liepāja
13:82
13.
, Otrdiena
14:00
VEF BS
BS Ogre
Teikas vsk.
21:69
15:00
VEF BS
Ogre
Teikas vsk.
55:42
16:00
VEF BS 2
BS Ogre
Teikas vsk.
11:102
14.
, Trešdiena
15:00
Talsi
Ventspils
Talsi
35:96
16:00
Talsi
Ventspils
Talsi
16:78
17:00
Roja
Ventspils
Roja
39:77
16.
, Piektdiena
16:00
Kuldīga
Ventspils
Kuldīga
35:84
18.
, Svētdiena
12:00
Arkādija
Liepāja 2
Zolitūdes ģ.
68:31
13:00
Arkādija
Liepāja 2
Zolitūdes ģ.
78:55
14:00
Arkādija 2
Liepāja 2
Zolitūdes ģ.
34:33
15:00
Arkādija
Liepāja
Zolitūdes ģ.
73:51
16:00
Arkādija
Liepāja
Zolitūdes ģ.
62:20
17:00
Arkādija 2
Liepāja
Zolitūdes ģ.
25:46
19.
, Pirmdiena
16.00
Jūrmala
Kuldīga
Zolitūdes ģ.
40:58
18:00
Arkādija
Kuldīga
Zolitūdes ģ.
73:33
21.
, Trešdiena
15:00
Cēsis
Ezerzeme
Madona
72:52
15:00
Jūrmala
Talsi
Jūrmala
39:61
16:00
Jūrmala
Roja
Jūrmala
44:51
23.
, Piektdiena
17:00
Ķeizarmežs
Kuldīga
Ķeizarmežs
61:44