EK: Galatasaray - Panellinios

30.11. 21:45 Eurosport 2
EK: Cajasol - VEF Rīga

Citāts

“Ar katru maču darbojamies labāk, taču pietrūkst pieredzes un prasmes izšķirošajos brīžos izdarīt kaut ko ekstra, lai izrautu uzvaru."

Rims Kurtinaitis, VEF Rīga galvenais treneris

Fakts

2000.gada 29.novembrī Latvijas valstsvienība ļoti sasprindzinātā un fiziski smagā cīņā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Koventri ar 74:69 pārspēja Anglijas komandu, izcirzdama ceļu uz EČ finālturnīru. Ainars Bagatskis guva 33 punktus, trāpīdams 6 no 9 trīspunktniekiem.

VEF uzveic "Lauvas" Baltijas līgā

26.01.2010

Rīgas VEF basketbolisti otrdien MasterCard Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas spēlē Rīgas VEF ar rezultātu 67:64 savā laukumā pārspēja allaž sīvo pretinieku "Liepājas Lauvas".

Spēle visā tās garumā izvērtās līdzīga, bet lielāko tās daļu rīdzinieki atradās vadībā. Piecas minūtes un deviņas sekundes pirms beigām liepājnieku baltkrievu centrs Kožeņecs izvirzīja vadībā viesus ar 64:63. Tam sekoja Valda Valtera pieprasīts minūtes pārtraukums, bet līdz mača beigām atlikušajās piecās minūtēs bumba grozā iekrita vairs tikai divas (!) reizes - Renfro atguva vadību mājiniekiemtrīs minūte spirms beigām, bet Šeļakovs 43 sekundes līdz beigām pielika punktu - 67:64.

VEF rindās 12 punkti, 11 atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles Aleksa Renfro rēķinā, bet desmit punktus pievienoja Ingus Bankevics, bet pārējie mazāk. Liepājnieku rindās 20 punkti un astoņas atlēkušās bumbas lietuvietim Laimonim Kiseļiusam, "double-double" pievienoja Oļegs Kožeņecs - 12 punkti un 13 bumbas, 12 punkti arī Viļumam, bet 11 iemeta Ansons.