EK: Galatasaray - Panellinios

30.11. 21:45 Eurosport 2
EK: Cajasol - VEF Rīga

Citāts

“Ar katru maču darbojamies labāk, taču pietrūkst pieredzes un prasmes izšķirošajos brīžos izdarīt kaut ko ekstra, lai izrautu uzvaru."

Rims Kurtinaitis, VEF Rīga galvenais treneris

Fakts

2000.gada 29.novembrī Latvijas valstsvienība ļoti sasprindzinātā un fiziski smagā cīņā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Koventri ar 74:69 pārspēja Anglijas komandu, izcirzdama ceļu uz EČ finālturnīru. Ainars Bagatskis guva 33 punktus, trāpīdams 6 no 9 trīspunktniekiem.

"Valmiera" tikai pagarinājumā zaudē "Žalgirim"

14.02.2010

Šodien Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas spēlē BK ''Valmiera'' viesos tikai pagarinājumā ar rezultātu 81:84 piekāpās titulētajam Kauņas ''Žalgiris''. Rezultatīvākais valmieriešu rindās bija Deivīns Deiviss, kurš guva 21 punktu.

Jāpiezīmē, ka šodien nespēlēja viens no ''Žalgiris'' spēlētājiem Daiņus Šalenga, bet Mants Kalnietis tika pieteikts spēlei, taču laukumā nedevās. Spēle iesākās diezgan līdzīgā cīņā. Lai arī spēles favorīti bija ''Žalgiris'', tie pirmajās minūtēs nespēja izrauties vadībā. Tieši otrādi - pirmās ceturtdaļas beigas lieliski aizvadīja valmierieši, kuri veica izrāvienu ar 15:5 un pēc pirmajām desmit minūtēm bija vadībā ar 27:16. Otrās ceturtdaļas sākumā ''Žalgiris'' ātri vien samazināja rezultāta starpību un tās vidū pat panāca izlīdzinājumu. Līdzīgi kā pirmajā ceturtdaļā, puslaika beigas labāk aizvadīja valmierieši, kuri to pabeidza ar +4 - 41:37.

Otrajā puslaikā valmierieši vairākkārtīgi veica izrāvienus (43:37, 56:51, 68:63), taču ''Žalgiris'' spēja atspēlēties. Divas minūtes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām ''Žalgiris'' izvirzījās arī vadībā, taču viesi spēja atspēlēties - Kaufmanis ar precīzu trīspunktnieku 31 sekundi līdz spēles beigām panāca 71:71 un papildlaiku.

Papildlaikā, pateicoties lieliskai Markusa Brauna spēlei uzbrukumā, ''Žalgiris'' izcīnīja uzvaru ar 84:81. ''Valmieru'' neglāba vēl viens Jāņa Kaufmaņa mestais trīspunktu pie mīnus 3 spēles izskaņā.