Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm. Rādīt aktuālās sezonas informāciju?

Pēdējās spēles

Visas spēles

Valmierā pārliecinoša uzvara

31.07.2010

Šodien uzvaru pārbaudes spēlē, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, izcīnīja Latvijas Sieviešu basketbola izlase, kas Valmierā ar rezultātu 77:58 pārliecinoši uzveica Somijas valstsvienību.

Maču abas komandas uzsāka samērā līdzīgi, taču jau otrajā ceturtdaļā, pateicoties aktīvai darbībai aizsardzībā, mūsu dāmu pārsvars bija rakstāms ar divciparu skaitli (32:20). Ļoti manāmas pirmajā puslaikā bija Aija Putniņa (11 punkti), Zane Tamane (7p.) un Santa Dreimane (6p.), un pēc 20 nospēlētām minūtēm rezultāta tablo vēstīja 41:29 par labu Latvijas valstsvienībai.

Visu otro puslaiku Latvijas valstsvienībai izdevās noturēt pirmo 20 minūšu laikā iekrāto pārsvaru un mača beigās to palielināt līdz pat 19 punktiem. Izlases galvenais treneris Georgs Dikeulakoss plaši rotēja ar spēlētājām, dodot spēles laiku visām 14 uz spēli pieteiktajām basketbolistēm. Pārliecinoši uzvarot cīņā pie groziem (47 pret 32), mūsu dāmas beigu beigās izcīnīja uzvaru ar 77:58.

Lielisku spēli Latvijas izlases labā aizvadīja uzbrucēja Aija Putniņa, kura ne tikai guva 15 punktus (divpunktnieki – 6/7, tālmetieni – 1/1), bet arī pārliecinoši saimniekoja pie groziem, savācot desmit atlēkušās bumbas.

Jau rīt abas komandas tiksies atkārtoti, taču rītdienas spēle skatītājiem nebūs pieejama.

Latvija – Somija 77:58 (16:12, 25:17, 17:18, 19:11).

Latvija: Putniņa 15 (10 atl.b.), Niedola 8, Babkina 7, Tamane 7, Jansone 6, Kubliņa 6, Dreimane 6, Kārkliņa 6, Krūmberga 5, Baško 4, Brumermane 4, Klintsone 3, Vītola, Eglīte.