Pēdējās spēles

Visas spēles

Vētrains otrais puslaiks sagādā ceļazīmi uz Poliju

29.08.2010

Latvijas sieviešu valstsvienība Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē ppārliecinoši ārspēja Serbijas izlasi - 80:55 (16:14, 27:26, 54:37) un 2011.gada vasarā spēlēs finālturnīrā Polijā.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja mača augstajai likmei atbilstoši nervozā cīņā, kurā kļūdu un neprecīzu metienu abām komandām bija vairāk nekā loģisku darbību. Rezultāts 27:26 solīja spraigu turpinājumu.

Lielo pārtraukumu daudz lietderīgāk bija izmantojusi Latvijas komanda. Otrā puslaika sākumā labo aizsardzību papildināja Kārkliņas, Baško, Niedolas un Kubliņas precīzie trīspunktnieki, un pārsvars strauji auga Latvijas labā. 25.minūtē tas pārsniedza 10 punktu robežu (44:31). Turpinājumā Latvijas komanda iniciatīvu no rokām tikpat kā neizlaida.

Latvija: Kārkliņa 7, Baško 22, Niedola 7, Kubliņa 8, Tamane 12; Babkina 18, Dreimane, Putniņa 2, Brumermane 2, Krūmberga 2, Eglīte

A grupas otrajā spēlē Izraēla - Rumānija 79:72.

Noslēguma tabula: Izraēla 4-2 (līderu trio savstarpējās spēlēs +30), Latvija 4-2 (+9), Serbija 4-2 (-39), Rumānija 0-6.