Pēdējās spēles

Visas spēles

Uzvaras Rīgā, Krievijā un Francijā

24.11.2010

TTT Rīga pirmā uzvara Eirolīgā saldina dzīvi pēc vīriešu komandu zaudējumiem Eiropas kausu izcīņās. Labas spēlēs arī latvietēm ārzemju klubos.

Eirolīgas A grupā TTT Rīga pirmo uzvaru - 55:50 pār USO Mondeville - kaldināja ar enerģisku aizsardzību, kas noteikti bija labāka par uzbrukumu. Līdz ar viesspēlētājām par vienu no galvenajām panākuma autorēm kļuva Anda Eibele - 28 minūtēs 8 punkti (2p.0/2, 3p.2/6, 1p.2/2), 3 piespēles, 2 pārķertas. Dita Krūmberga 20 minūtēs guva 2 punktus (3p.0/2, 1p.2/4) un izcīnīja 3 bumbas. Karlīnei Nīmanei 9 minūtēs 2 punkti (3p.0/1, 1p.2/2), Kristīnei Kārkliņai 6 minūtēs 1 piespēle un 2 kļūdas.

USO Mondeville sastāvā viena no veiksmīgākajām bija centra spēlētāja Aija Brumermane (attēlā) - 30 minūtēs 14 punktu (2p.6/8, 1p.2/4), 9 bumbas, 3 kļūdas un 1 bloķēts metiens.

Krakovas Wisla Can Pack bez kājas savainojumu dziedējošās Guntas Baško ar 66:61 pieveica Košices Good Angels. Spēle Cras Taranto - Pecs 2010 notiks ceturtdien. Pirms tās situācija Eirolīgas A grupā ir šāda: USO Mondeville 3-2, Wisla 3-2, Good Angles 3-2, Cras Taranto 3-1, TTT Rīga 1-4, Pecs 1-3. Rīdzinieces otro apli sāks 1.decembrī savā laukumā ar Pecs 2010.

Eirolīgas B grupā pirmo zaudējumu piedzīvoja Gundara Vētras trenētā Jekaterinburgas UMMC komanda, kas savā laukumā ar 67:73 zaudēja Stambulas Fenerbace (5-0). Elīna Babkina un Gdiņas Lotos ceturtdien Spānijā cīnīsies par 4.vietu pēc pirmā apļa ar Rivas Ecopolis (pagaidām abām komandām pa 1-3).

Eirolīgas C grupā Anete Jēkabsone-Žogota mačā Maskavas apgabala Sparta&K - Valensijas Halcon Avenida (72:60) uzvarētājām 24 minūtēs guva 8 punktus (2p.1/2, 3p.2/5) un izcīnīja 3 atlēkušās bumbas. Sparta&K ar 3 uzvarām grupā ieņem otro vietu.

Eiropas kausa izcīņas K grupā Aija Putniņa un franču Arras ar 77:69 pārspēja Lieni Jansoni un Venēcijas Umana Reyer. Uzvarētājām Putniņa 24 minūtēs guva 12 punktus (2p.3/5, 3p.0/1, 1p.6/8) un izcīnīja 6 atlēkušās bumbas. Zaudētājām Jansone 25 minūtēs guva 14 punktus (2p.5/9, 3p.0/1, 1p.4/4) un izcīnīja 7 bumbas. Neatkarīgi no pēdējās spēles rezultāta, abas komandas jau nodrošinājusi tiesības spēlēs izslēgšanas turnīrā (Umana Reyer 3-1, Arras 2-2).

H grupā Sabīne Niedola Nantes izbraukuma spēlē Portugālē ar Vagos (95:75) uzvarētājām 25 minūtēs guva 13 punktu (2p.5/7, 3p.0/1, 1p.3/3) un izcīnīja 9 bumbas. Ceturtdien Ievas Kubliņa un Seat Gyor savā laukumā tiksies ar Saarlouis Royals. Ja Ievas komanda uzvarēs, abas latvietes jau pirms pēdējās kārtas būs izcīnījušas tiesības spēlēs sešpadsmitdaļfinālā.