02.Jul | Juniori U-18 | Baltijas kauss sākts ar uzvaru pret Igauniju |
02.Jul | V-Dïrie-B¹u izlase | Pieaugušo izlase pārbaudes spēlē pieveic U-20 vienību |
02.Jul | V-Dïrie-B¹u izlase | Izlase šovasar bez Blūma |
02.Jul | V-Dïrie-B¹u izlase | Vīriešu izlases atklātie treniņi |
01.Jul | Jaunie¹u izlases | U-20 izlase trīsreiz tiksies ar Serbiju |
27.Jun | Jaunie¹u izlases | Latvijas U-16 un U-18 izlases spēlēs pret Krievijas U-17 |
22.Jun | SJBL | Izlases spēlētāji viesosies "Basketbuma" nometnē Saldū |
21.Jun | Sievie¹u izlase | Dikeoulakos nosauc sieviešu izlases kandidātes |
17.Jun | LBS | LOK piesaista finansējumu sieviešu izlasei |
17.Jun | SJBL | Swedbank LJBL medaļu sadalījums 2009/2010.g.sezonā. |
15.Jun | SJBL | Swedbank LJBL LR čempionāta nolikuma PROJEKTS |
15.Jun | ABL | ABL 2010./2011.gada sezona |
11.Jun | LBS | Noslēgusies aktieru atlase filmai par 1935.gada Latvijas izlasi |
09.Jun | SJBL | Saeimā sveic basketbolistus ar labām sekmēm skolas solā |
08.Jun | SJBL | Gundars Daudze pie sevis aicina jaunos basketbolistus |
08.Jun | V-Dïrie-B¹u izlase | Nosaukti valstsvienības kandidāti |
07.Jun | LBS | Oli Streetball Cup 33 - jauns ielu basketbola turnīrs |
06.Jun | Jaunie¹u izlases | U-14 izlases meitenes uzvar Baltijas kausā, zēni - otrie |
04.Jun | Jaunie¹u izlases | Šodien startē Baltijas kauss U-14 izlasēm |
03.Jun | LBS | V.Baumaņa kauss Niedolai un Butjankovam |
02.Jun | SJBL | Swedbank LJBL sekmīgākos skolēnus aicina uz LR Saeimu |
02.Jun | Jaunie¹u izlases | U-20 meitenes trenēs UGMK fiziskās sagatavotības trenere |
01.Jun | LBS | Līdzjūtība |
31.May | SJBL | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Sievietes U-20 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Kadeti U-16 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Meitenes U-14 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | LJBL FINÀLI zºni | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Zºni U-14 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Juniori U-18 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Vïrie-B¹i U-20 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | LJBL FINÀLI meitenes | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Kadetes U-16 | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | LJBL Finàli | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | LJBL FINÀLI | Sporta skolu rangs 2010 |
31.May | Juniores U-18 | Sporta skolu rangs 2010 |
28.May | LBL | LBL triumfē "Barons" |
24.May | LBL | VEF uzvar, finālsērijā būs septītā spēle |
24.May | LBS | Sporta muzejā izstāde "Dzīves lielā izvēle – basketbols" |
24.May | LBS | Basketbola komanda arī šogad skrien Rīgas maratonā |
23.May | Kadeti U-16 | DSN - Swedbank LJBL B1 grupas čempioni |
23.May | Juniori U-18 | DSN - Swedbank LJBL B1 grupas čempioni |
23.May | LJBL Finàli | DSN - Swedbank LJBL B1 grupas čempioni |
23.May | SJBL | DSN - Swedbank LJBL B1 grupas čempioni |
23.May | Kadetes U-16 | "TTP/DSN 1" finālā pārsteidz "Rīdzeni" |
23.May | SJBL | "TTP/DSN 1" finālā pārsteidz "Rīdzeni" |
23.May | LJBL FINÀLI | "TTP/DSN 1" finālā pārsteidz "Rīdzeni" |
23.May | Juniores U-18 | "TTP/DSN 1" finālā pārsteidz "Rīdzeni" |
23.May | LJBL Finàli | "Ķeizarmežs" un "Kolibri" uzvar C2 čempionātos |
23.May | SJBL | "Ķeizarmežs" un "Kolibri" uzvar C2 čempionātos |
23.May | LJBL FINÀLI | "Ķeizarmežs" un "Kolibri" uzvar C2 čempionātos |
22.May | Juniori U-18 | B1 finālā DSN - Valmiera, meitenēm TTP/DSN 1 un Rīdzene |
22.May | LJBL Finàli | B1 finālā DSN - Valmiera, meitenēm TTP/DSN 1 un Rīdzene |
22.May | SJBL | B1 finālā DSN - Valmiera, meitenēm TTP/DSN 1 un Rīdzene |
22.May | LJBL FINÀLI | B1 finālā DSN - Valmiera, meitenēm TTP/DSN 1 un Rīdzene |
22.May | Juniores U-18 | B1 finālā DSN - Valmiera, meitenēm TTP/DSN 1 un Rīdzene |
21.May | Juniori U-18 | B1 pusfinālisti - DSN, Valmiera, Gulbene, BS "Rīga" |
21.May | LJBL Finàli | B1 pusfinālisti - DSN, Valmiera, Gulbene, BS "Rīga" |
21.May | SJBL | B1 pusfinālisti - DSN, Valmiera, Gulbene, BS "Rīga" |
21.May | LJBL FINÀLI | B1 pusfinālisti - DSN, Valmiera, Gulbene, BS "Rīga" |
21.May | Juniores U-18 | B1 pusfinālisti - DSN, Valmiera, Gulbene, BS "Rīga" |
21.May | LBL | "Barons" pārspēj VEF, pietuvojoties LBL zeltam |
21.May | Juniori U-18 | B1 un C2 medaļas sadalīs Valmierā un Rīgā |
21.May | LJBL Finàli | B1 un C2 medaļas sadalīs Valmierā un Rīgā |
21.May | SJBL | B1 un C2 medaļas sadalīs Valmierā un Rīgā |
21.May | LJBL FINÀLI | B1 un C2 medaļas sadalīs Valmierā un Rīgā |
21.May | Juniores U-18 | B1 un C2 medaļas sadalīs Valmierā un Rīgā |
18.May | LBL | VEF uzvar un izlīdzina rezultātu sērijā |
16.May | Juniori U-18 | BS "Rīga" finālā sagrauj Ogri, Butjankovs MVP |
16.May | LJBL Finàli | BS "Rīga" finālā sagrauj Ogri, Butjankovs MVP |