© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sljbl/mini/meitenes/kalendars?season=6
»
Finàlspºles
Zēni
1.divïzija
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
2. divïzija Austrumi
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
2. divïzija Centrs
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
2. divïzija Rietumi
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
LJBL FINÀLI
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
LJBL Finàli
A grupas fināls
B1 grupas fināls
B2 grupas fināls
C1 grupas fināls
C2 grupas fināls
Meitenes
1. divïzija
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
Play-off
LJBL FINÀLI
A grupas fināls
B1 grupas fināls
B2 grupas fināls
C1 grupas fināls
C2 grupas fināls
Meitenes 1.div
Mini
Zēni Austrumi
D1 grupa Rietumi
D1 grupa Austrumi
D2 grupa Rietumi
D2 grupa Austrumi
Meitenes
D1 grupa
D2 grupa
Zēni Rietumi
LJBL FINÀLI zºni
D1 grupas fināls
D2 grupas fināls
LJBL FINÀLI meitenes
D1 grupas fināls
D2 grupas fināls
Zēni Centrs
Play-off
Meitenes
Finàli
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2009/2010 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
LJBL ģenerālsponsors
LJBL ATBALSTĪTĀJI
LJBL partneri
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Jaunumi
Treneriem
Tiesnešiem
Klašu audzinātājiem
Ziņas vecākiem
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Video
Galerijas
Dokumenti
Darbinieki
Pēdējās spēles
Jaunpils / Kandava
-
TTP/DSN 2
18.04.2010
31:51
Jaunpils/ Kandava
-
TTP/DSN 2
18.04.2010
35:48
Liepāja
-
TTP/DSN 2
18.04.2010
35:39
Rīdzene
-
Valmiera
13.04.2010
49:33
Daugavpils
-
Valmiera
11.04.2010
34:37
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
BJSS "Jugla" D2
BJSS "Rīdzene" D1
BJSS "Rīdzene" D2
BK Kolibri/47.vsk D2
Brocēni D1
Cēsis D1
Cēsis D2
Daugavpils D1
Daugavpils D2
Jaunpils/ Kandava D1
Jaunpils/Kandava D2
Jelgava D1
Jelgava D2
Jugla D1
Liepāja D1
Liepāja D2
Rēzekne D1
Rīgas 3.BJSS D1
Rīgas 3.BJSS D2
Saldus D2
TTP/DSN 1 D1
TTP/DSN 1 D2
TTP/DSN 2 D1
TTP/DSN 2 D2
Tukums D2
Valmiera D2
Ventspils "Spars" D1
Ventspils "Spars" D2
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Septembris, 2009
26.
, Sestdiena
11:00
Brocēni
Jugla
Brocēni
14:48
11:00
Valmiera
TTP/DSN 2
Valmiera
30:51
11:00
Cēsis
Jelgava
Cēsis
18:21
12:00
Saldus
Jugla
Saldus
16:18
12:00
Cēsis
Jelgava
Cēsis
61:17
27.
, Svētdiena
10:00
Jelgava
Jugla
Jelgava
45:11
11:00
Jelgava
Jugla
Jelgava
20:55
Oktobris, 2009
3.
, Sestdiena
11:00
TTP/DSN 1
TTP/DSN 2
TTP zāle
9:69
11:00
Jaunpils / Kandava
Tukums
Jaunpils
46:27
11:00
Ventspils
Kolibri/47.vsk
Ventspils
82:20
12:00
TTP/DSN 1
TTP/DSN 2
TTP zāle
32:20
12:00
Jaunpils/ Kandava
Jelgava
Jaunpils
36:54
13:00
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
92:4
13:00
Jaunpils / Kandava
Jelgava
Jaunpils
59:36
14:00
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
62:21
10.
, Sestdiena
11:00
Rīgas 3.BJSS
Valmiera
Imantas vsk
35:23
11:00
Jelgava
Ventspils
Jelgava
41:47
11:00
Jugla
Daugavpils
Jugla
26:38
11:00
Rīdzene
Tukums
Rīdzene
106:12
11:00
TTP/DSN 2
Brocēni
Rīga
41:25
12:00
TTP/DSN 2
Saldus
Rīga
87:10
12:00
Jelgava
Ventspils
Jelgava
18:52
12:00
Jugla
Daugavpils
Jugla
61:10
17.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
Valmiera
Teikas vsk.
38:24
11:00
Daugavpils
Tukums
Ogre
48:34
18.
, Svētdiena
11:00
Rēzekne
Daugavpils
Rēzekne
20:26
24.
, Sestdiena
10:00
Jaunpils / Kandava
Rīdzene
Kandava
9:94
11:00
Ventspils
Liepāja
Ventspils
72:33
11:00
TTP/DSN 1
Daugavpils
Rīga
73:18
11:00
Jaunpils/ Kandava
Rīdzene
Kandava
6:109
12:00
TTP/DSN 1
Daugavpils
Rīga
23:42
12:00
Jelgava
Rīdzene
Kandava
10:71
12:00
Ventspils
Liepāja
Ventspils
19:57
13:00
TTP/DSN 1
Rēzekne
Rīga
45:13
13:00
Jelgava
Rīdzene
Kandava
1:72
14:00
Jaunpils / Kandava
Jugla
Kandava
31:29
14:00
TTP/DSN 2
Daugavpils
Rīga
77:22
15:00
TTP/DSN 2
Daugavpils
Rīga
49:21
15:00
Jaunpils/ Kandava
Jugla
Kandava
11:43
16:00
TTP/DSN 2
Rēzekne
Rīga
60:13
Novembris, 2009
7.
, Sestdiena
11:00
Valmiera
Cēsis
Valmiera
39:32
8.
, Svētdiena
10:00
Rīgas 3.BJSS
Kolibri/47.vsk
Imantas vsk
71:14
11:00
Tukums
Saldus
Tukums
48:28
14.
, Sestdiena
10:00
Saldus
Jaunpils / Kandava
Saldus
28:63
10:30
Cēsis
Kolibri/47.vsk
Cēsis
80:8
11:00
Brocēni
Jaunpils/ Kandava
Saldus
62:21
11:00
Liepāja
TTP/DSN 1
Liepāja
62:25
12:00
Liepāja
TTP/DSN 1
Liepāja
20:44
12:30
Cēsis
Rīgas 3.BJSS
Cēsis
38:52
13:00
Liepāja
TTP/DSN 2
Liepāja
51:26
13:20
Cēsis
Rīgas 3.BJSS
Cēsis
51:14
21.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
TTP/DSN 1
Ventspils
70:6
11:00
Liepāja
Jelgava
Liepāja
53:21
11:00
Saldus
Rīdzene
Saldus
2:103
11:00
Tukums
TTP/DSN 2
Tukums
11:88
11:00
Valmiera
Kolibri/47.vsk
Valmiera
58:12
12:00
Ventspils
TTP/DSN 1
Ventspils
8:53
12:00
Liepāja
Jelgava
Liepāja
61:8
12:00
Brocēni
Rīdzene
Saldus
24:88
26.
, Ceturtdiena
15:30
Rīdzene
Rēzekne
Rīdzene
80:2
28.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
Rīgas 3.BJSS
Ventspils
51:32
12:00
Ventspils
Rīgas 3.BJSS
Ventspils
16:56
13:00
Liepāja
Rīgas 3.BJSS
Liepāja
60:34
14:00
Liepāja
Rīgas 3.BJSS
Ventspils
23:46
Decembris, 2009
5.
, Sestdiena
11:00
Valmiera
Saldus
Teikas vsk.
54:13
12:30
Cēsis
Tukums
Jugla
87:14
12.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
Tukums
Ventspils
82:16
Janvāris, 2010
16.
, Sestdiena
11:00
Liepāja
Rīdzene
Liepāja
34:58
12:00
Liepāja
Rīdzene
Liepāja
25:67
13:00
Ventspils
Rīdzene
Liepāja
19:69
14:00
Ventspils
Rīdzene
Liepāja
20:67
30.
, Sestdiena
11:00
Rīdzene
Daugavpils
Rīdzene
88:17
12:00
Jugla
Tukums
Jugla
58:20
12:00
Rīdzene
Daugavpils
Rīdzene
59:15
31.
, Svētdiena
11:00
TTP/DSN 1
Cēsis
Rīdzene
2:34
12:00
TTP/DSN 1
Cēsis
Rīdzene
54:12
Februāris, 2010
7.
, Svētdiena
11:00
Jelgava
Valmiera
Jelgava
12:70
11:00
Liepāja
Tukums
Liepāja
109:21
11:00
Cēsis
Daugavpils
Cēsis
42:14
11:00
Ventspils
Brocēni
Ventspils
41:21
12:00
Ventspils
Saldus
Ventspils
89:17
12:00
Rīgas 3.BJSS
Rēzekne
Imantas vsk
68:20
11.
, Ceturtdiena
16:00
Jugla
Kolibri/47.vsk
Jugla
35:12
13.
, Sestdiena
11:00
Jugla
Valmiera
Jugla
6:54
11:00
Liepāja
Daugavpils
Rīgas 47. vsk
47:26
12:00
Liepāja
Daugavpils
Rīgas 47. vsk
58:21
13:00
Liepāja
Rēzekne
Rīgas 47. vsk
55:19
14:00
Ventspils
Daugavpils
Rīgas 47. vsk
50:32
15:00
Ventspils
Daugavpils
Rīgas 47. vsk
49:29
16:00
Ventspils
Rēzekne
Rīgas 47. vsk
33:30
14.
, Svētdiena
11:00
Valmiera
TTP/DSN 1
Valmiera
64:11
11:00
Saldus
Rīgas 3.BJSS
Saldus
18:46
11:00
Cēsis
Rīdzene
Cēsis
21:46
12:00
Liepāja
Jugla
Liepāja
49:13
12:00
Cēsis
Rīdzene
Cēsis
18:68
12:00
Brocēni
Rīgas 3.BJSS
Saldus
27:63
13:00
Liepāja
Jugla
Liepāja
32:25
17.
, Trešdiena
17:15
Jaunpils/ Kandava
Ventspils
Kandava
15:55
18:15
Jaunpils / Kandava
Ventspils
Kandava
9:64
18.
, Ceturtdiena
16:00
Jugla
Rīgas 3.BJSS
Jugla
9:42
17:00
Jugla
Rīgas 3.BJSS
Jugla
31:48
20.
, Sestdiena
11:00
Jelgava
Tukums
Jelgava
61:15
11:00
Rīgas 3.BJSS
Daugavpils
Imantas vsk
49:30
11:00
TTP/DSN 1
Brocēni
Rīga
64:12
11:00
Kolibri/47.vsk
TTP/DSN 1
DSN
23:22
12:00
TTP/DSN 1
Saldus
Rīga
0:39
12:00
Rīgas 3.BJSS
Daugavpils
Imantas vsk
73:26
21.
, Svētdiena
11:00
Rīgas 3.BJSS
Jelgava
Jelgava
44:39
12:00
Rīgas 3.BJSS
Jelgava
Jelgava
72:26
27.
, Sestdiena
11:00
Brocēni
Cēsis
Imantas vsk
22:39
12:00
Saldus
Cēsis
Imantas vsk
17:73
13:30
Valmiera
Tukums
Jugla
54:16
Marts, 2010
4.
, Ceturtdiena
15:00
Jugla
TTP/DSN 1
Jugla
29:15
16:00
Jugla
TTP/DSN 1
Jugla
21:67
6.
, Sestdiena
10:00
Rīgas 3.BJSS
Jaunpils / Kandava
Imantas vsk
69:16
10:00
Jugla
TTP/DSN 2
Jugla
14:43
11:00
Rīgas 3.BJSS
Jaunpils/ Kandava
Imantas vsk
–
11:00
Jugla
TTP/DSN 2
Jugla
18:31
12:00
Liepāja
Cēsis
Jugla
27:21
12:00
Kolibri/47.vsk
Jaunpils / Kandava
Imantas vsk
31:62
13:00
Liepāja
Cēsis
Jugla
15:24
14:00
Ventspils
Cēsis
Jugla
22:44
15:00
Ventspils
Cēsis
Jugla
36:24
7.
, Svētdiena
10:30
Jelgava
TTP/DSN 2
Jelgava
16:65
10:30
Jelgava
TTP/DSN 2
Jelgava
50:38
12:00
Daugavpils
Jaunpils/ Kandava
Rīdzene
48:23
13:00
Rēzekne
Jugla
Rīdzene
24:48
14:00
Daugavpils
Jaunpils / Kandava
Rīdzene
33:29
15:00
Rēzekne
Jaunpils/ Kandava
Rīdzene
46:31
13.
, Sestdiena
11:00
Jelgava
Kolibri/47.vsk
Jelgava
59:26
12:00
Daugavpils
Cēsis
Daugavpils
48:36
14.
, Svētdiena
11:00
Saldus
Jelgava
Saldus
10:41
11:00
Cēsis
Jugla
Cēsis
49:19
11:00
Daugavpils
Kolibri/47.vsk
Daugavpils
37:26
11:00
Ventspils
TTP/DSN 2
Ventspils
17:42
12:00
Brocēni
Jelgava
Brocēni
41:55
12:00
Cēsis
Jugla
Cēsis
33:32
12:00
Ventspils
TTP/DSN 2
Ventspils
47:26
18.
, Ceturtdiena
15:30
Rīdzene
TTP/DSN 1
Rīdzene
49:34
16:30
Rīdzene
TTP/DSN 1
Rīdzene
86:2
20.
, Sestdiena
11:00
Tukums
TTP/DSN 1
Tukums
47:14
11:00
Liepāja
Saldus
Liepāja
54:19
11:30
Rīgas 3.BJSS
TTP/DSN 2
Imantas vsk
46:32
12:00
Liepāja
Brocēni
Liepāja
48:20
12:30
TTP/DSN 2
Rīgas 3.BJSS
Imantas vsk
26:37
21.
, Svētdiena
11:00
Daugavpils
Brocēni
Rīdzene
34:30
11:00
Liepāja
Valmiera
Ķeizarmežs
46:21
12:00
Daugavpils
Saldus
Rīdzene
29:20
14:30
TTP/DSN 1
Jelgava
DSN
11:44
15:00
Kolibri/47.vsk
Liepāja
Rīgas 47.vsk
19:73
15:30
TTP/DSN 1
Jelgava
DSN
117:6
25.
, Ceturtdiena
15:45
Rīdzene
TTP/DSN 2
Rīdzene
70:20
16:30
Rīgas 3.BJSS
TTP/DSN 1
TTP zāle
35:8
16:45
Rīdzene
TTP/DSN 2
Rīdzene
45:27
17:30
Rīgas 3.BJSS
TTP/DSN 1
TTP zāle
39:41
26.
, Piektdiena
11:00
Cēsis
Rēzekne
Cēsis
39:28
27.
, Sestdiena
11:00
Rēzekne
Brocēni
Rīgas 47. vsk
33:37
13:00
Liepāja
Jaunpils / Kandava
Liepāja
64:18
13:00
Kolibri/47.vsk
Saldus
Rīgas 47. vsk
21:43
14:00
Liepāja
Jaunpils/ Kandava
Liepāja
66:19
15:00
Kolibri/47.vsk
TTP/DSN 2
TTP
71:18
28.
, Svētdiena
11:00
Tukums
Kolibri/47.vsk
Tukums
42:52
14:00
Cēsis
Jaunpils / Kandava
Rīdzene
30:18
15:00
Cēsis
Jaunpils/ Kandava
Rīga
44:20
16:00
Valmiera
Jaunpils / Kandava
Rīdzene
46:14
17:00
Rīdzene
Rīgas 3.BJSS
Rīdzene
71:13
18:00
Rīdzene
Rīgas 3.BJSS
Rīdzene
47:29
19:00
Rīdzene
Kolibri/47.vsk
Rīdzene
78:16
29.
, Pirmdiena
11:00
Jelgava
Daugavpils
Jelgava
34:48
12:00
Jelgava
Daugavpils
Jelgava
53:31
Aprīlis, 2010
3.
, Sestdiena
11:00
Rīgas 3.BJSS
Tukums
Imantas vsk
86:26
10.
, Sestdiena
11:00
TTP/DSN 2
Cēsis
Cēsis
39:22
11:00
Jugla
Ventspils
Jugla
13:61
11:00
Jaunpils / Kandava
TTP/DSN 1
Jaunpils
53:24
12:00
Jugla
Ventspils
Jugla
49:20
12:00
Jelgava
Rēzekne
Jelgava
34:42
12:00
TTP/DSN 2
Cēsis
Cēsis
23:35
12:30
Jaunpils/ Kandava
TTP/DSN 1
Jaunpils
33:80
11.
, Svētdiena
14:00
Daugavpils
Valmiera
Daugavpils
34:37
13.
, Otrdiena
15:00
Rīdzene
Valmiera
Rīdzene
49:33
18.
, Svētdiena
11:00
Liepāja
TTP/DSN 2
Liepāja
35:39
14:00
Jaunpils/ Kandava
TTP/DSN 2
Jaunpils
35:48
15:00
Jaunpils / Kandava
TTP/DSN 2
Jaunpils
31:51