© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/hjbl/zeni/2_divizija_centrs/kalendars/?season=2
»
Finàlspºles
Zēni
Meitenes
Meitenes 1.div
Mini
Play-off
Finàli
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2007/08 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
HJBL sponsori
LJBL ATBALSTĪTĀJI
LJBL partneri
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Treneriem
Tiesnešiem
Klašu audzinātājiem
Ziņas vecākiem
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Video
Galerijas
Dokumenti
Darbinieki
Spēļu kalendārs
Visas komandas
3.BJSS-1 D1
3.BJSS-1 D3
A.Kraukļa VEF BS B1
A.Kraukļa VEF BS C2
BJBS "Ķeizarmežs" A
BJBS "Ķeizarmežs" B1
BJBS "Ķeizarmežs" B2
BJBS "Ķeizarmežs" D2
BJSC "Daugavas SN" B2
BJSC "Daugavas SN" C2
BJSC "Daugavas SN"-1 D3
BJSS "Jugla" B1
BJSS "Jugla" B2
BJSS "Jugla" D1
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 A
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 B1
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 B2
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 C1
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 C2
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 D2
BJSS "Rīdzene/Barons"-1 D3
BK "Zemgale" BJSS B2
BK "Zemgale" BJSS C2
BK Zemgale D1
BS "Rīga/1188"-1 A
BS "Rīga/1188"-1 B1
BS "Rīga/1188"-1 B2
BS "Rīga/1188"-1 C1
BS "Rīga/1188"-1 C2
BS "Rīga/1188"-1 D1
BS "Rīga/1188"-1 D2
BS "Rīga/1188"-1 D3
BS "Rīga/1188"-2 D1
Bauskas raj. BJSS D2
Bauskas raj. BJSS D3
Cēsu PSS C1
Cēsu PSS C2
Gulbenes BJSS C1
Gulbenes BJSS C2
Gulbenes BJSS D2
Gulbenes BJSS D3
Iecava/Vecumnieki/Bauska-2 A
Iecava/Vecumnieki/Bauska-2 D1
Jēkabpils BJSS C1
Jēkabpils SS D2
Kandavas nov.BJSS A
Kuldīgas raj. SS B1
Liepājas BS/Liepājas Vanagi-1 C1
Liepājas Vanagi D2
Ogres BS B1
Ogres BS B2
Ogres BS D1
Ogres BS D3
Talsi/Roja-1 A
Valmiera/Rūjiena/Strenči-1 A
Valmiera/Rūjiena/Strenči-1 C1
Ventspils "Spars" A
Ventspils "Spars" B1
Ventspils "Spars" B2
Ventspils "Spars" C1
Ventspils "Spars" C2
Ventspils "Spars" D1
Ventspils "Spars" D2
Ventspils "Spars" D3
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Apakšgrupu spēles
Aprīlis, 2008
18.
, Piektdiena
11:00
Rīga/1188-2
I/V/B-2
Jelgava
38:42
12:20
Ventspils Spars
Ogre
Jelgava
57:49
13:40
Rīga/1188-1
3.BJSS-1
Jelgava
56:43
15:00
Zemgale
Jugla
Jelgava
56:42
16:20
I/V/B-2
Ogre
Jelgava
54:40
17:40
Ventspils Spars
Rīga/1188-2
Jelgava
57:59
19:00
Jugla
3.BJSS-1
Jelgava
49:41
20:20
Rīga/1188-1
Zemgale
Jelgava
49:41
19.
, Sestdiena
10:00
Ogre
Rīga/1188-2
Jelgava
37:64
11:20
I/V/B-2
Ventspils Spars
Jelgava
45:47
12:40
3.BJSS-1
Zemgale
Jelgava
30:66
14:00
Jugla
Rīga/1188-1
Jelgava
27:45
Pusfināli
16:00
Rīga/1188-2
3.BJSS-1
Jelgava
49:46
17:20
Ogre
Jugla
Jelgava
55:51
18:40
I/V/B-2
Zemgale
Jelgava
37:58
20:00
Ventspils Spars
Rīga/1188-1
Jelgava
34:54
Fināli
20.
, Svētdiena
09:00
3.BJSS-1
Jugla
Jelgava
35:47
10:20
Rīga/1188-2
Ogre
Jelgava
79:60
11:40
I/V/B-2
Ventspils Spars
Jelgava
42:50
13:00
Zemgale
Rīga/1188-1
Jelgava
40:61
Apakšgrupu spēles
24.
, Ceturtdiena
14:00
Rīga/1188-1
I/V/B-2
Kandava
116:74
15:40
Ventspils Spars
Ķeizarmežs
Kandava
74:61
17:20
Rīdzene /Barons-1
Talsi-1
Kandava
74:57
19:00
V/R/S-1
Kandava
Kandava
81:84
25.
, Piektdiena
09:30
Ķeizarmežs
I/V/B-2
Kandava
82:69
11:00
Rīga/1188-1
Ventspils Spars
Kandava
99:93
12:30
Kandava
Talsi-1
Kandava
99:82
14:00
Rīdzene /Barons-1
V/R/S-1
Kandava
93:92
15:30
I/V/B-2
Ventspils Spars
Kandava
73:110
17:00
Ķeizarmežs
Rīga/1188-1
Kandava
68:95
18:30
Talsi-1
V/R/S-1
Kandava
69:80
20:00
Kandava
Rīdzene /Barons-1
Kandava
58:104
Pusfināli
26.
, Sestdiena
12:00
Ķeizarmežs
Talsi-1
Kandava
86:71
13:40
I/V/B-2
V/R/S-1
Kandava
76:107
13:40
Rīga/1188-1
Kandava
Kandava
96:63
15:20
Ventspils Spars
Rīdzene /Barons-1
Kandava
87:86
Fināli
27.
, Svētdiena
10:00
Talsi-1
I/V/B-2
Kandava
94:96
11:40
Ķeizarmežs
V/R/S-1
Kandava
65:80
13:20
Kandava
Rīdzene /Barons-1
Kandava
88:89
15:00
Rīga/1188-1
Ventspils Spars
Kandava
83:68
Apakšgrupu spēles
Maijs, 2008
2.
, Piektdiena
10:00
Rīga/1188-1
DSN
Ogre
88:64
10:00
Rīga/1188-1
Ķeizarmežs
Rīdzene
51:52
11:20
Ogre
Zemgale
Ogre
67:81
11:20
Ventspils Spars
Jēkabpils
Rīdzene
65:64
12:40
Rīdzene /Barons-1
Jugla
Ogre
73:84
12:40
Liepājas Vanagi
Rīdzene /Barons
Rīdzene
22:74
14:00
Ventspils Spars
Ķeizarmežs
Ogre
69:53
14:00
Gulbene
Bauska
Rīdzene
39:33
15:20
Ķeizarmežs
Jēkabpils
Rīdzene
64:36
16:00
Zemgale
DSN
Ogre
89:72
16:40
Ventspils Spars
Rīga/1188-1
Rīdzene
48:45
17:20
Rīga/1188-1
Ogre
Ogre
84:88
18:00
Rīdzene /Barons
Bauska
Rīdzene
50:19
18:40
Ķeizarmežs
Jugla
Ogre
85:77
19:20
Gulbene
Liepājas Vanagi
Rīdzene
52:32
20:00
Rīdzene /Barons-1
Ventspils Spars
Ogre
56:51
3.
, Sestdiena
10:00
Zemgale
Rīga/1188-1
Ogre
91:86
10:00
Jēkabpils
Rīga/1188-1
Rīdzene
36:69
11:20
DSN
Ogre
Ogre
68:79
11:20
Ķeizarmežs
Ventspils Spars
Rīdzene
60:50
12:40
Ķeizarmežs
Rīdzene /Barons-1
Ogre
55:62
12:40
Bauska
Liepājas Vanagi
Rīdzene
37:58
14:00
Jugla
Ventspils Spars
Ogre
72:86
14:00
Rīdzene /Barons
Gulbene
Rīdzene
60:45
Pusfināli
16:00
DSN
Ķeizarmežs
Ogre
85:55
16:00
Rīga/1188-1
Bauska
Rīdzene
56:25
17:20
Rīga/1188-1
Jugla
Ogre
128:71
17:20
Jēkabpils
Liepājas Vanagi
Rīdzene
35:52
18:40
Ogre
Rīdzene /Barons-1
Ogre
93:66
18:40
Ventspils Spars
Rīdzene /Barons
Rīdzene
38:46
20:00
Zemgale
Ventspils Spars
Ogre
77:70
20:00
Ķeizarmežs
Gulbene
Rīdzene
51:48
Fināli
4.
, Svētdiena
09:00
Bauska
Jēkabpils
Rīdzene
47:48
09:30
Ķeizarmežs
Jugla
Ogre
61:85
10:20
Rīga/1188-1
Liepājas Vanagi
Rīdzene
50:39
11:00
DSN
Rīga/1188-1
Ogre
67:79
11:40
Ventspils Spars
Gulbene
Rīdzene
64:54
12:30
Rīdzene /Barons-1
Ventspils Spars
Ogre
73:77
13:00
Rīdzene /Barons
Ķeizarmežs
Rīdzene
47:42
14:00
Ogre
Zemgale
Ogre
81:48
Apakšgrupu spēles
9.
, Piektdiena
11:00
Zemgale
DSN
Ventspils
69:35
11:00
Rīga/1188-1
Rīdzene /Barons
Ogre
40:53
12:20
Rīga/1188-1
Cēsis
Ventspils
65:71
12:20
Bauska
Ogre
Ogre
54:58
13:40
VEF
Gulbene
Ventspils
71:42
13:40
DSN-1
Gulbene
Ogre
66:30
15:00
Rīdzene /Barons-1
Ventspils Spars
Ventspils
53:49
15:00
Ventspils Spars
3.BJSS-1
Ogre
60:34
16:20
Cēsis
DSN
Ventspils
42:55
16:20
Bauska
Rīga/1188-1
Ogre
44:51
17:40
Zemgale
Rīga/1188-1
Ventspils
73:32
17:40
Rīdzene /Barons
Ogre
Ogre
61:46
19:00
Ventspils Spars
Gulbene
Ventspils
60:47
19:00
Gulbene
3.BJSS-1
Ogre
55:62
20:20
VEF
Rīdzene /Barons-1
Ventspils
58:46
20:20
Ventspils Spars
DSN-1
Ogre
67:59
10.
, Sestdiena
10:00
Cēsis
Zemgale
Ventspils
52:89
10:00
Ogre
Rīga/1188-1
Ogre
69:66
11:20
DSN
Rīga/1188-1
Ventspils
45:64
11:20
Rīdzene /Barons
Bauska
Ogre
52:40
12:40
Ventspils Spars
VEF
Ventspils
31:45
12:40
3.BJSS-1
DSN-1
Ogre
46:59
14:00
Gulbene
Rīdzene /Barons-1
Ventspils
38:74
14:00
Gulbene
Ventspils Spars
Ogre
27:37
Pusfināli
15:20
Rīga/1188-1
Gulbene
Ogre
64:42
16:00
Cēsis
Ventspils Spars
Ventspils
68:62
16:40
Bauska
3.BJSS-1
Ogre
44:33
17:20
DSN
Gulbene
Ventspils
44:50
18:00
Ogre
Ventspils Spars
Ogre
58:61
18:40
Rīga/1188-1
VEF
Ventspils
58:73
19:20
Rīdzene /Barons
DSN-1
Ogre
32:57
20:00
Zemgale
Rīdzene /Barons-1
Ventspils
78:44
Fināli
11.
, Svētdiena
09:00
Ventspils Spars
DSN
Ventspils
64:43
09:00
Gulbene
3.BJSS-1
Ogre
37:59
10:20
Rīga/1188-1
Bauska
Ogre
60:51
10:30
Cēsis
Gulbene
Ventspils
52:48
11:40
Ogre
Rīdzene /Barons
Ogre
35:68
12:00
Rīga/1188-1
Rīdzene /Barons-1
Ventspils
52:67
13:00
Ventspils Spars
DSN-1
Ogre
65:50
13:30
VEF
Zemgale
Ventspils
36:61
Apakšgrupu spēles
15.
, Ceturtdiena
14:00
Rīga/1188-1
Kuldīga
Rīdzene
77:61
15:40
Rīdzene /Barons-1
Ogre
Rīdzene
90:75
17:20
Ventspils Spars
Jugla
Rīdzene
80:67
19:00
VEF
Ķeizarmežs
Rīdzene
62:56
16.
, Piektdiena
09:30
Rīga/1188-1
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
87:64
11:00
Ogre
Kuldīga
Rīdzene
85:62
11:00
Rīga/1188-1
Gulbene
DSN
99:55
12:20
Liepājas BS/LV-1
Rīdzene /Barons-1
DSN
58:80
12:30
Ventspils Spars
VEF
Rīdzene
71:67
13:40
Ventspils Spars
Jēkabpils
DSN
83:54
14:00
Ķeizarmežs
Jugla
Rīdzene
67:50
15:00
V/R/S-1
Cēsis
DSN
76:63
15:30
Ogre
Rīga/1188-1
Rīdzene
72:74
16:20
Rīdzene /Barons-1
Gulbene
DSN
57:86
17:00
Kuldīga
Rīdzene /Barons-1
Rīdzene
67:78
17:40
Rīga/1188-1
Liepājas BS/LV-1
DSN
73:36
18:30
Ķeizarmežs
Ventspils Spars
Rīdzene
59:43
19:00
Cēsis
Jēkabpils
DSN
62:52
20:00
Jugla
VEF
Rīdzene
62:102
20:20
Ventspils Spars
V/R/S-1
DSN
56:71
17.
, Sestdiena
10:00
Rīdzene /Barons-1
Rīga/1188-1
DSN
66:100
11:20
Gulbene
Liepājas BS/LV-1
DSN
66:72
Pusfināli
12:00
Ogre
Jugla
Rīdzene
98:77
Apakšgrupu spēles
12:40
Cēsis
Ventspils Spars
DSN
56:73
Pusfināli
14:00
Kuldīga
Ventspils Spars
Rīdzene
62:72
Apakšgrupu spēles
14:00
Jēkabpils
V/R/S-1
DSN
60:77
Pusfināli
16:00
Rīdzene /Barons-1
Ķeizarmežs
Rīdzene
79:74
16:00
Liepājas BS/LV-1
Cēsis
DSN
88:42
17:20
Rīdzene /Barons-1
Jēkabpils
DSN
72:49
18:00
Rīga/1188-1
VEF
Rīdzene
63:73
18:40
Gulbene
V/R/S-1
DSN
60:66
20:00
Rīga/1188-1
Ventspils Spars
DSN
108:62
Fināli
18.
, Svētdiena
10:00
Jugla
Kuldīga
Rīdzene
67:76
10:00
Jēkabpils
Cēsis
DSN
64:53
11:30
Liepājas BS/LV-1
Rīdzene /Barons-1
DSN
61:83
11:40
Ogre
Ventspils Spars
Rīdzene
76:65
13:00
Ventspils Spars
Gulbene
DSN
74:77
13:20
Ķeizarmežs
Rīga/1188-1
Rīdzene
75:69
14:30
V/R/S-1
Rīga/1188-1
DSN
66:64
15:00
Rīdzene /Barons-1
VEF
Rīdzene
84:78