© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sljbl/zeni/2_divizija_centrs/kalendars/?season=7
»
Finàlspºles
Zēni
1.divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Austrumi
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Centrs
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Rietumi
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL Finàli
Meitenes
1. divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
Play-off
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
Meitenes 1.div
Mini
Zēni Austrumi
Austrumi A U-13
Austrumi A U-12
Austrumi B U-13
Austrumi B U-12
Meitenes
U-13
U-12
Zēni Rietumi
U-13
U-12
LJBL FINÀLI zºni
U-13
U-12
LJBL FINÀLI meitenes
U-13
U-12
Zēni Centrs
Centrs A U-13
Centrs A U-12
Centrs R U-13
Centrs R U-12
Play-off
Meitenes
Finàli
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
LJBL ģenerālsponsors
LJBL ATBALSTĪTĀJI
LJBL partneri
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Jaunumi
Treneriem
Tiesnešiem
Klašu audzinātājiem
Ziņas vecākiem
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Video
Galerijas
Dokumenti
Darbinieki
Pēdējās spēles
BS Rīga / Rīdzene 2
-
Inčukalns
15.04.2011
50:67
BS Rīga / Rīdzene 2
-
Inčukalns
15.04.2011
62:59
Jūrmala
-
Ādaži
14.04.2011
78:81
Jūrmala/Sloka
-
Jūrmala
13.04.2011
64:97
Limbaži / Salacgrīva
-
Mārupe
12.04.2011
83:29
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
BS Rīga/DSN 2 U-17
BS Rīga/Pārdaugava 2 U-14
BS Rīga/Pārdaugava 2 U-15
BS Rīga/Pārdaugava 2 U-17
BS Rīga/Pārdaugava 2 U-19
BS Rīga/Pārdaugava 3 U-14
BS Rīga/Pārdaugava 3 U-15
BS Rīga/Pārdaugava 4 U-14
BS Rīga/Pārdaugava U-15
BS Rīga/Pārdaugava U-16
BS Rīga/Pārdaugava U-19
BS Rīga/Rīdzene 2 U-15
BS Rīga/Rīdzene 2 U-16
BS Rīga/Rīdzene 2 U-19
Bauska U-14
Bauska U-15
Bauska U-17
Bauska U-19
Cēsis 2 U-19
Cēsis U-14
Cēsis U-15
Cēsis U-16
Cēsis U-17
Cēsis U-19
Iecava U-14
Iecava U-15
Iecava U-16
Iecava U-17
Iecava U-19
Inčukalns U-15
Inčukalns U-19
Jūrmala U-15
Jūrmala U-17
Jūrmala U-19
Jūrmala/Sloka U-15
Jūrmala/Sloka U-17
Limbaži/Salacgrīva U-14
Limbaži/Salacgrīva U-15
Limbaži/Salacgrīva U-16
Limbaži/Salacgrīva U-17
Limbaži/Salacgrīva U-19
Mārupe U-15
Salaspils U-17
Sigulda U-14
Sigulda U-16
VEF/Ķekava U-14
VEF/Ķekava U-15
VEF/Ķekava U-16
VEF/Ķekava U-17
VEF/Ķekava U-19
Ziemeļi U-16
Ādaži U-19
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Septembris, 2010
25.
, Sestdiena
11:00
Jūrmala/Sloka
Cēsis
Sloka
57:87
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Bauska
Iļģuciema vsk
56:77
11:00
Inčukalns
BS Rīga / Pārdaugava 2
Inčukalns
45:85
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
Bauska
Iļģuciema vsk
54:49
12:20
Inčukalns
BS Rīga / Pārdaugava 2
Inčukalns
69:63
12:20
Jūrmala/Sloka
Cēsis
Sloka
55:69
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 3
Bauska
Iļģuciema vsk
44:63
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
Bauska
Iļģuciema vsk
46:97
26.
, Svētdiena
11:00
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
69:67
11:00
Jūrmala
Jūrmala/Sloka
Jūrmala
80:44
11:00
Bauska
Iecava / Vecumnieki
Bauska
56:50
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sigulda
Zolitūdes ģ.
47:43
12:20
Jūrmala
Jūrmala/Sloka
Sloka
48:60
12:20
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
71:46
12:20
Bauska
Iecava / Vecumnieki
Bauska
79:56
13:00
Ziemeļi
Sigulda
Ziemeļi
64:69
13:40
Bauska
Iecava / Vecumnieki
Bauska
58:75
13:40
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
68:67
15:00
Bauska
Iecava / Vecumnieki
Bauska
58:52
15:00
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 3
Cēsis
43:62
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 4
Sigulda
Zolitūdes ģ.
46:74
16:20
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 3
Cēsis
75:23
18:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Ādaži
Rīdzene
63:66
28.
, Otrdiena
18:00
Cēsis 2
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
52:94
Oktobris, 2010
2.
, Sestdiena
11:00
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
Iecava
55:62
11:00
Ādaži
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ādaži
63:52
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Jūrmala
Iļģuciema vsk
62:46
11:00
VEF/Ķekava
Bauska
Ķekava
6:74
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
Jūrmala
Iļģuciema vsk
85:53
12:20
VEF/Ķekava
Bauska
Ķekava
36:84
12:20
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
Iecava
60:41
13:40
VEF/Ķekava
Bauska
Ķekava
97:63
13:40
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
Iecava
61:55
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 3
Jūrmala
Iļģuciema vsk
51:71
14:00
Salaspils
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salaspils
69:54
15:00
VEF/Ķekava
Bauska
Ķekava
68:80
15:00
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
Iecava
74:57
16:20
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
Iecava
37:64
17:40
Iecava / Vecumnieki
Cēsis 2
Iecava
82:61
3.
, Svētdiena
11:00
Cēsis
VEF/Ķekava
Cēsis
113:40
11:00
Iecava / Vecumnieki
Jūrmala
Iecava
75:49
11:00
Jūrmala/Sloka
BS Rīga / Pārdaugava
Sloka
38:114
11:00
Bauska
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
52:39
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Mārupe
Iļģuciema vsk
129:25
12:20
Iecava / Vecumnieki
Jūrmala
Iecava
77:61
12:20
Bauska
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
91:51
12:20
Cēsis
VEF/Ķekava
Cēsis
50:27
13:40
Iecava / Vecumnieki
Jūrmala
Iecava
69:52
13:40
Bauska
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
53:92
13:40
Cēsis
VEF/Ķekava
Cēsis
108:48
14:00
Jūrmala/Sloka
BS Rīga / Pārdaugava 3
Sloka
83:77
15:00
Bauska
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
62:68
15:00
Cēsis
VEF/Ķekava
Cēsis
84:76
16:20
Cēsis
VEF/Ķekava
Cēsis
80:53
17:40
Cēsis 2
VEF/Ķekava
Cēsis
61:65
5.
, Otrdiena
18:00
Cēsis
Cēsis 2
Cēsis
105:31
9.
, Sestdiena
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
Salacgrīva
71:89
11:00
Inčukalns
Bauska
Inčukalns
68:74
11:00
VEF/Ķekava
Jūrmala
Ķekava
58:64
11:00
Iecava / Vecumnieki
Jūrmala/Sloka
Iecava
102:54
11:00
Mārupe
BS Rīga / Pārdaugava 3
Mārupe
46:79
12:20
Inčukalns
Bauska
Inčukalns
59:67
12:20
VEF/Ķekava
Jūrmala
Ķekava
69:77
12:20
Iecava / Vecumnieki
Jūrmala/Sloka
Iecava
82:64
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
Salacgrīva
61:65
13:40
VEF/Ķekava
Jūrmala
Ķekava
60:58
13:40
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
Salacgrīva
50:80
15:00
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
Salacgrīvs
68:81
16:20
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
Salacgrīva
53:64
17:40
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis 2
Salacgrīva
89:68
10.
, Svētdiena
11:00
Jūrmala
Limbaži / Salacgrīva
Sloka
69:76
11:00
VEF/Ķekava
Jūrmala/Sloka
Ķekava
48:92
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava / Vecumnieki
Iļģuciems
51:63
11:00
Bauska
Sigulda
Bauska
66:45
11:00
Mārupe
BS Rīga / Rīdzene 2
Mārupe
43:102
12:20
Jūrmala
Limbaži / Salacgrīva
Sloka
60:86
12:20
VEF/Ķekava
Jūrmala/Sloka
Ķekava
94:83
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava / Vecumnieki
Iļģuciema vsk
88:55
12:20
Cēsis
Inčukalns
Cēsis
100:39
13:40
Jūrmala
Limbaži / Salacgrīva
Sloka
61:89
13:40
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava / Vecumnieki
Iļģuciema vsk
75:54
13:40
Cēsis 2
Inčukalns
Cēsis
52:75
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
Iecava / Vecumnieki
Iļģuciema vsk
28:61
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
Iecava / Vecumnieki
Iļģuciems
44:80
12.
, Otrdiena
16:00
Jūrmala/Sloka
Bauska
Sloka
29:97
17:15
Jūrmala/Sloka
Bauska
Sloka
101:49
13.
, Trešdiena
11:00
Salaspils
VEF/Ķekava
Salaspils
75:71
18:00
Cēsis
Inčukalns
Cēsis
85:58
14.
, Ceturtdiena
17:00
Jūrmala
Salaspils
Jūrmala
61:77
22.
, Piektdiena
17:30
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava 3
Zolitūdes ģ.
102:34
23.
, Sestdiena
11:00
Salaspils
Bauska
Salaspils
77:44
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Jūrmala/Sloka
Limbaži
79:36
11:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava
Ķekava
23:83
11:00
Sigulda
Cēsis
Sigulda
76:15
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava 4
Āgenskalna ģ.
108:20
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Jūrmala/Sloka
Limbaži
71:52
12:20
Sigulda
Cēsis
Sigulda
60:46
12:20
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava
Ķekava
79:105
13:40
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava
Ķekava
24:107
15:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 3
Ķekava
27:59
16:20
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 3
Ķekava
29:40
17:30
BS Rīga / Pārdaugava 3
BS Rīga / Pārdaugava 4
Zolitūdes ģ.
57:53
24.
, Svētdiena
11:00
Cēsis
Ādaži
Cēsis
58:48
11:00
Jūrmala/Sloka
Inčukalns
Sloka
91:70
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
79:36
11:00
Iecava / Vecumnieki
VEF/Ķekava
Iecava
63:12
11:00
Bauska
Mārupe
Bauska
120:21
12:20
Cēsis
Salaspils
Cēsis
55:43
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
97:64
12:20
Iecava / Vecumnieki
VEF/Ķekava
Iecava
80:54
12:30
Inčukalns
Jūrmala
Dubulti
73:60
13:40
Cēsis 2
Ādaži
Cēsis
75:80
13:40
BS Rīga / Pārdaugava
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
67:75
13:40
Iecava / Vecumnieki
VEF/Ķekava
Iecava
86:78
14:00
Inčukalns
Jūrmala
Dubulti
62:96
15:00
Iecava / Vecumnieki
VEF/Ķekava
Iecava
75:55
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
46:57
16:20
Iecava / Vecumnieki
VEF/Ķekava
Iecava
85:47
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
45:80
25.
, Pirmdiena
14:45
Ziemeļi
BS Rīga / Rīdzene 2
ZVĢ
58:46
26.
, Otrdiena
11:00
Inčukalns
BS Rīga / Pārdaugava
Inčukalns
61:109
11:00
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
48:45
12:20
Inčukalns
BS Rīga / Pārdaugava
Inčukalns
63:88
12:20
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
61:52
13:40
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
68:67
13:40
Inčukalns
BS Rīga / Pārdaugava 3
Inčukalns
90:54
14:00
Ādaži
Jūrmala
Ādaži
112:75
15:00
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
71:82
16:20
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 4
Bauska
51:25
27.
, Trešdiena
16:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Bauska
Rīdzene
34:74
17:20
BS Rīga / Rīdzene 2
Bauska
Rīdzene
63:83
29.
, Piektdiena
10:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Rīdzene 2
Ķekava
55:65
11:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Rīdzene 2
Ķekava
95:52
Novembris, 2010
4.
, Ceturtdiena
17:00
Ādaži
Bauska
Ādaži
93:85
6.
, Sestdiena
11:00
Cēsis
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
89:58
11:00
Jūrmala/Sloka
Salaspils
Sloka
60:93
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Sigulda
Āgenskalna ģ.
78:67
11:00
Iecava / Vecumnieki
Inčukalns
Iecava
101:46
11:00
VEF/Ķekava
Limbaži / Salacgrīva
Ķekava
21:82
12:20
Iecava / Vecumnieki
Inčukalns
Iecava
76:65
12:20
Cēsis
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
70:35
12:20
VEF/Ķekava
Limbaži / Salacgrīva
Ķekava
47:62
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
Sigulda
Āgenskalna ģ.
47:66
12:30
Jūrmala
Mārupe
Sloka
105:62
13:40
Cēsis
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
60:45
13:40
VEF/Ķekava
Limbaži / Salacgrīva
Ķekava
61:80
15:00
Cēsis 2
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
74:64
15:00
VEF/Ķekava
Limbaži / Salacgrīva
Ķekava
30:70
16:20
VEF/Ķekava
Limbaži / Salacgrīva
Ķekava
64:77
16:20
Cēsis
BS Rīga/DSN 2
Cēsis
96:60
7.
, Svētdiena
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
Āgenskalna ģ.
62:72
11:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Jūrmala
Rīdzene
50:48
11:00
Mārupe
Jūrmala/Sloka
Mārupe
80:108
11:00
Inčukalns
VEF/Ķekava
Inčukalns
73:63
11:00
Sigulda
Iecava / Vecumnieki
Sigulda
69:64
12:20
Inčukalns
VEF/Ķekava
Inčukalns
92:54
12:20
BS Rīga/DSN 2
Jūrmala
Rīdzene
67:44
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
Āgenskalna ģ.
77:20
13:40
BS Rīga / Rīdzene 2
Jūrmala
Rīdzene
66:42
13:40
Sigulda
Iecava / Vecumnieki
Sigulda
63:57
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
Āgenskalna ģ.
75:65
14:00
Ādaži
BS Rīga / Pārdaugava
Ādaži
54:53
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
Āgenskalna ģ.
54:59
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 4
Cēsis
Āgenskalna ģ.
58:54
17:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis 2
Āgenskalna ģ.
90:48
16.
, Otrdiena
16:00
Mārupe
Iecava / Vecumnieki
Mārupe
40:89
19.
, Piektdiena
10:00
Inčukalns
BS Rīga / Rīdzene 2
Inčukalns
69:52
11;30
Sigulda
BS Rīga / Rīdzene 2
Sigulda
74:45
11:20
Inčukalns
BS Rīga / Rīdzene 2
Inčukalns
70:76
20.
, Sestdiena
10:00
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sloka
56:78
11:00
Iecava / Vecumnieki
Salaspils
Iecava
76:52
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Inčukalns
Limbaži
83:46
11:00
VEF/Ķekava
Sigulda
Ķekava
13:95
11:20
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sloka
57:75
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Inčukalns
Limbaži
87:57
12:20
VEF/Ķekava
Sigulda
Ķekava
84:92
12:40
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala
35:103
14:00
Jūrmala/Sloka
BS Rīga / Rīdzene 2
Sloka
52:73
15:20
Jūrmala/Sloka
BS Rīga/DSN 2
Sloka
72:58
21.
, Svētdiena
12:00
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava
Rīdzene
62:88
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala/Sloka
Āgenskalna ģ.
93:55
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala/Sloka
Āgenskalna ģ.
70:75
13:40
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava
Āgenskalna ģ.
27:76
15:00
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava
Āgenskalna ģ.
54:80
16:20
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava 3
Āgenskalna ģ.
90:41
24.
, Trešdiena
18:00
VEF/Ķekava
BS Rīga/DSN 2
Ķekava
64:68
25.
, Ceturtdiena
18:15
Iecava / Vecumnieki
Ādaži
Iecava
95:56
26.
, Piektdiena
17:15
Ādaži
VEF/Ķekava
Ādaži
82:62
Decembris, 2010
1.
, Trešdiena
18:00
VEF/Ķekava
Mārupe
Ķekava
46:72
3.
, Piektdiena
17:30
Mārupe
Inčukalns
Mārupe
59:101
4.
, Sestdiena
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Salaspils
Limbaži
70:64
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Āgenskalna ģ.
76:66
11:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava
79:59
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Āgenskalna ģ.
81:68
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Ādaži
Limbaži
72:61
12:20
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava
66:60
13:40
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga/DSN 2
Iecava
76:71
13:40
BS Rīga / Pārdaugava
Ziemeļi
Āgenskalna ģ.
87:65
15:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava
79:71
5.
, Svētdiena
11:00
Bauska
Cēsis
Bauska
64:67
11:00
Ādaži
Inčukalns
Ādaži
87:62
11:00
Mārupe
Limbaži / Salacgrīva
Mārupe
:20
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava / Vecumnieki
Āgenskalna ģ.
56:35
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava / Vecumnieki
Āgenskalna ģ.
76:81
12:20
Bauska
Cēsis
Bauska
67:35
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava / Vecumnieki
Āgenskalna ģ.
67:61
13:40
Bauska
Cēsis
Bauska
91:52
14:00
Sigulda
Limbaži / Salacgrīva
Sigulda
85:70
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava / Vecumnieki
Āgenskalna ģ.
84:61
15:00
Bauska
Cēsis
Bauska
49:83
15:20
Sigulda
Limbaži / Salacgrīva
Sigulda
81:63
16:20
Bauska
Cēsis 2
Bauska
67:62
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
BS Rīga / Pārdaugava
Āgenskalna ģ.
23:86
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 4
Iecava / Vecumnieki
Āgenskalna ģ.
37:69
17:00
Ziemeļi
Iecava / Vecumnieki
ZVĢ
47:59
8.
, Trešdiena
16:30
Mārupe
Cēsis
Mārupe
31:117
11.
, Sestdiena
11:00
Jūrmala
Bauska
Sloka
56:93
11:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži
67:76
11:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ķekava
12:84
12:20
Jūrmala
Bauska
Sloka
62:83
12:20
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži
85:44
12:20
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ķekava
22:136
13:40
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ķekava
45:83
13:40
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga/DSN 2
Limbaži
20:
13:40
Jūrmala
Bauska
Sloka
82:87
14:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ķekava
47:86
15:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži
76:63
16:20
VEF/Ķekava
BS Rīga / Pārdaugava 4
Ķekava
25:47
17:40
VEF/Ķekava
Ziemeļi
Ķekava
86:68
12.
, Svētdiena
11:00
Salaspils
BS Rīga/DSN 2
Salaspils
64:63
11:00
Cēsis
Jūrmala
Cēsis
113:56
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
83:28
12:20
Cēsis
Jūrmala
Cēsis
60:51
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
86:62
13:40
Cēsis
Jūrmala
Cēsis
76:56
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
57:81
15:00
Cēsis 2
Jūrmala
Cēsis
75:55
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
77:67
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 4
Limbaži / Salacgrīva
Āgenskalna ģ.
25:66
17:00
Ziemeļi
Limbaži / Salacgrīva
ZVĢ
66:73
14.
, Otrdiena
18:15
BS Rīga / Rīdzene 2
VEF/Ķekava
Teikas vsk
78:54
15.
, Trešdiena
15:30
Mārupe
BS Rīga / Pārdaugava
Mārupe
35:116
21.
, Otrdiena
16:00
Cēsis
Ziemeļi
Cēsis
52:60
23.
, Ceturtdiena
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava 3
Āgenskalna ģ.
110:37
26.
, Svētdiena
10:00
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava 2
Rīdzene
54:53
27.
, Pirmdiena
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Iecava / Vecumnieki
Salacgrīva
57:45
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Iecava / Vecumnieki
Salacgrīva
60:85
13:40
Limbaži / Salacgrīva
Iecava / Vecumnieki
Salacgrīva
104:74
15:00
Limbaži / Salacgrīva
Iecava / Vecumnieki
Salacgrīva
63:44
16:20
Limbaži / Salacgrīva
Iecava / Vecumnieki
Salacgrīva
73:71
Janvāris, 2011
12.
, Trešdiena
17:00
BS Rīga/DSN 2
BS Rīga / Pārdaugava 2
Rīgas 19.vsk
90:75
20.
, Ceturtdiena
17:00
Iecava / Vecumnieki
Bauska
Iecava
73:58
22.
, Sestdiena
11:00
Bauska
BS Rīga / Rīdzene 2
Bauska
94:36
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Inčukalns
Āgenskalna ģ.
120:44
12:20
Bauska
BS Rīga / Rīdzene 2
Bauska
79:59
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Inčukalns
Āgenskalna ģ.
95:51
13:40
Cēsis 2
Cēsis
Cēsis
52:88
13:40
Bauska
BS Rīga/DSN 2
Bauska
53:64
23.
, Svētdiena
11:00
Ādaži
BS Rīga / Rīdzene 2
Ādaži
103:74
12:20
Sigulda
Ziemeļi
Sigulda
82:50
24.
, Pirmdiena
17:00
VEF/Ķekava
BS Rīga/DSN 2
Ķekava
71:68
29.
, Sestdiena
11:00
Cēsis
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
53:80
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Ādaži
Āgenskalna ģ.
71:65
11:00
Sigulda
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sigulda
50:59
11:00
Bauska
VEF/Ķekava
Bauska
54:32
11:00
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava
Sloka
63:83
12:20
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava
Sloka
49:98
12:20
Cēsis
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
61:58
12:20
Bauska
VEF/Ķekava
Bauska
110:40
12:30
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salaspils
Āgenskalna ģ.
74:79
13:40
Sigulda
BS Rīga / Pārdaugava 4
Sigulda
69:44
13:40
Cēsis
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
73:60
13:40
Jūrmala
BS Rīga / Pārdaugava 3
Sloka
74:50
13:40
Bauska
VEF/Ķekava
Bauska
84:76
15:00
Bauska
VEF/Ķekava
Bauska
56:68
15:00
Cēsis
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
52:55
16:20
Cēsis
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
71:59
17:40
Cēsis 2
Iecava / Vecumnieki
Cēsis
50:92
30.
, Svētdiena
11:00
VEF/Ķekava
Cēsis
Ķekava
50:91
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
Limbaži
37:51
11:00
Jūrmala
Iecava / Vecumnieki
Sloka
63:77
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
Jūrmala/Sloka
Āgenskalna ģ.
106:35
12:20
VEF/Ķekava
Cēsis
Ķekava
40:65
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
Limbaži
61:86
12:20
Jūrmala
Iecava / Vecumnieki
Sloka
52:70
13:40
Jūrmala
Iecava / Vecumnieki
Sloka
53:118
13:40
VEF/Ķekava
Cēsis
Ķekava
37:54
13:40
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
Limbaži
87:39
15:00
VEF/Ķekava
Cēsis
Ķekava
53:79
16:20
Limbaži / Salacgrīva
Ziemeļi
Limbaži
92:74
16:20
VEF/Ķekava
Cēsis
Ķekava
49:59
17:40
VEF/Ķekava
Cēsis 2
Ķekava
70:80
Februāris, 2011
6.
, Svētdiena
10:45
Inčukalns
Cēsis
Inčukalns
54:93
17:20
Inčukalns
Cēsis 2
Inčukalns
51:58
13.
, Svētdiena
11:00
Limbaži / Salacgrīva
Jūrmala
Limbaži
59:58
11:00
Jūrmala/Sloka
VEF/Ķekava
Sloka
67:50
11:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava
53:86
12:20
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava
55:78
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Jūrmala
Limbaži
66:58
12:20
Jūrmala/Sloka
VEF/Ķekava
Sloka
72:46
12:40
BS Rīga / Rīdzene 2
Mārupe
Rīdzene
79:21
13:40
Limbaži / Salacgrīva
Jūrmala
Limbaži
20:
13:40
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava
Iecava
77:90
15:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 3
Iecava
60:43
16:20
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 3
Iecava
81:49
19:30
BS Rīga / Rīdzene 2
BS Rīga / Pārdaugava 2
Rīdzene
88:83
19.
, Sestdiena
11:00
Bauska
Salaspils
Bauska
65:79
11:00
Iecava / Vecumnieki
Ziemeļi
Iecava
81:67
11:00
Jūrmala/Sloka
Limbaži / Salacgrīva
Sloka
63:86
11:00
BS Rīga / Pārdaugava
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
71:44
11:00
Cēsis
Sigulda
Cēsis
54:48
12:20
Jūrmala/Sloka
Limbaži / Salacgrīva
Sloka
64:83
12:20
BS Rīga / Pārdaugava
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
85:84
12:20
Cēsis
Sigulda
Cēsis
60:56
12:30
Bauska
Ādaži
Bauska
69:90
13:40
BS Rīga / Pārdaugava
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
91:68
15:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
75:18
16:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
33:70
9:30
BS Rīga / Pārdaugava 4
BS Rīga / Pārdaugava 2
Āgenskalna ģ.
39:82
20.
, Svētdiena
11:00
Mārupe
Bauska
Mārupe
19:115
11:00
Inčukalns
Jūrmala/Sloka
Inčukalns
110:52
11:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava
Salacgrīva
85:83
11:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
87:40
11:00
VEF/Ķekava
Iecava / Vecumnieki
Ķekava
14:89
12:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
108:55
12:20
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava
Salacgrīva
70:92
12:20
VEF/Ķekava
Iecava / Vecumnieki
Ķekava
57:74
13:40
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava
Salacgrīva
79:80
13:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga/DSN 2
Āgenskalna ģ.
71:62
13:40
VEF/Ķekava
Iecava / Vecumnieki
Ķekava
52:85
14:00
Salaspils
Cēsis
Salaspils
56:61
15:00
VEF/Ķekava
Iecava / Vecumnieki
Ķekava
57:71
15:00
Ziemeļi
BS Rīga / Rīdzene 2
ZVĢ
97:39
15:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 3
Salacgrīva
70:38
16:20
VEF/Ķekava
Iecava / Vecumnieki
Ķekava
85:101
16:20
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 3
Salacgrīva
74:49
24.
, Ceturtdiena
17:30
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava
Āgenskalna ģ.
67:78
26.
, Sestdiena
11:00
Ādaži
Cēsis
Ādaži
52:67
13:40
Ādaži
Cēsis 2
Ādaži
112:37
Marts, 2011
5.
, Sestdiena
10:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
Āgenskalna ģ.
56:29
11:00
Salaspils
Jūrmala
Salaspils
110:51
11:00
Cēsis
Mārupe
Cēsis
106:19
11:00
Iecava / Vecumnieki
Limbaži / Salacgrīva
Iecava
58:33
11:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
Āgenskalna ģ.
63:53
12:00
BS Rīga / Pārdaugava 4
Bauska
Āgenskalna ģ.
11:51
12:20
Iecava / Vecumnieki
Limbaži / Salacgrīva
Iecava
61:52
12:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
Āgenskalna ģ.
81:37
13:40
Iecava / Vecumnieki
Limbaži / Salacgrīva
Iecava
71:59
14:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Bauska
Āgenskalna ģ.
78:66
15:00
Iecava / Vecumnieki
Limbaži / Salacgrīva
Iecava
57:60
16:20
Iecava / Vecumnieki
Limbaži / Salacgrīva
Iecava
100:55
16:40
BS Rīga / Pārdaugava
Inčukalns
Āgenskalna ģ.
101:30
18:00
BS Rīga / Pārdaugava
Inčukalns
Āgenskalna ģ.
96:59
19:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
Inčukalns
Āgenskalna ģ.
63:65
6.
, Svētdiena
11:00
Salaspils
Jūrmala/Sloka
Salaspils
105:75
11:00
Sigulda
BS Rīga / Pārdaugava
Sigulda
72:77
11:00
Inčukalns
Iecava / Vecumnieki
Inčukalns
55:75
11:00
Mārupe
Jūrmala
Mārupe
39:64
11:00
Limbaži / Salacgrīva
VEF/Ķekava
Limbaži
73:16
12:20
Inčukalns
Iecava / Vecumnieki
Inčukalns
75:85
12:20
Limbaži / Salacgrīva
VEF/Ķekava
Limbaži
100:27
12:20
Sigulda
BS Rīga / Pārdaugava 3
Sigulda
91:31
13:40
Limbaži / Salacgrīva
VEF/Ķekava
Limbaži
95:82
15:00
Limbaži / Salacgrīva
VEF/Ķekava
Limbaži
93:51
16:20
Limbaži / Salacgrīva
VEF/Ķekava
Limbaži
107:69
11.
, Piektdiena
16:30
Mārupe
BS Rīga / Pārdaugava
Mārupe
44:110
12.
, Sestdiena
11:00
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
58:65
11:00
VEF/Ķekava
Inčukalns
Ķekava
45:106
11:00
Jūrmala
BS Rīga / Rīdzene 2
Sloka
67:69
11:00
Iecava / Vecumnieki
Sigulda
Iecava
64:70
12:20
VEF/Ķekava
Inčukalns
Ķekava
61:76
12:20
Jūrmala
BS Rīga/DSN 2
Sloka
71:79
12:20
Iecava / Vecumnieki
Sigulda
Iecava
50:64
12:20
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
34:69
13:40
Jūrmala
BS Rīga / Rīdzene 2
Sloka
51:80
13:40
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
70:75
14:00
BS Rīga / Pārdaugava
Ādaži
Āgenskalna ģ.
73:62
15:00
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
77:48
16:20
Cēsis
BS Rīga / Pārdaugava 4
Cēsis
76:33
17:40
Cēsis 2
BS Rīga / Pārdaugava 2
Cēsis
70:87
13.
, Svētdiena
10:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala
Āgenskalna ģ.
62:48
10:00
BS Rīga / Pārdaugava 4
BS Rīga / Pārdaugava 3
Āgenskalna ģ.
50:32
11;00
Cēsis
Ziemeļi
Cēsis
72:52
11:00
Salaspils
Iecava / Vecumnieki
Salaspils
78:64
11:00
Inčukalns
Limbaži / Salacgrīva
Inčukalns
74:96
11:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Jūrmala/Sloka
Rīdzene
96:51
11:00
Sigulda
VEF/Ķekava
Sigulda
102:23
11:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala
Āgenskalna ģ.
97:55
12:20
Inčukalns
Limbaži / Salacgrīva
Inčukalns
86:89
12:20
BS Rīga/DSN 2
Jūrmala/Sloka
Rīdzene
85:73
12:20
Sigulda
VEF/Ķekava
Sigulda
65:52
12:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
Jūrmala
Āgenskalna ģ.
89:63
14:00
Ādaži
Iecava / Vecumnieki
Ādaži
69:75
17.
, Ceturtdiena
18:00
VEF/Ķekava
Ādaži
Ķekava.
65:68
19:00
VEF/Ķekava
Salaspils
Ķekava
58:84
19.
, Sestdiena
10:00
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
59:45
11:00
Iecava / Vecumnieki
Mārupe
Iecava
93:57
11:00
Jūrmala/Sloka
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sloka
39:111
11:20
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
93:58
12:20
Jūrmala/Sloka
BS Rīga / Pārdaugava 2
Sloka
50:88
12:40
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
89:54
14:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
BS Rīga / Rīdzene 2
Āgenskalna ģ.
32:72
17:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava 3
Zolitūdes ģ.
114:31
20.
, Svētdiena
10:30
Jūrmala/Sloka
Mārupe
Sloka
76:57
11:00
Ādaži
Limbaži / Salacgrīva
Ādaži
82:73
11:00
Ziemeļi
BS Rīga / Pārdaugava
ZVĢ
43:78
11:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava / Vecumnieki
Rīdzene
69:83
11:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
BS Rīga / Pārdaugava
Āgenskalna ģ.
69:68
12:20
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava / Vecumnieki
Rīdzene
47:80
13:40
BS Rīga/DSN 2
Iecava / Vecumnieki
Rīdzene
44:74
14:00
Salaspils
Limbaži / Salacgrīva
Salaspils
60:83
15:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Iecava / Vecumnieki
Rīdzene
62:83
21.
, Pirmdiena
15:30
Mārupe
VEF/Ķekava
Mārupe
59:62
22.
, Otrdiena
11:00
Bauska
Inčukalns
Bauska
79:64
11:00
Cēsis
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
71:66
12:10
Bauska
Inčukalns
Bauska
133:53
12:20
Cēsis
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
45:43
14:00
Cēsis
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
74:48
15:00
Jūrmala/Sloka
Iecava / Vecumnieki
Sloka
64:80
15:20
Cēsis
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
91:48
16:20
Jūrmala/Sloka
Iecava / Vecumnieki
Sloka
56:76
16:40
Cēsis
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
74:62
17:40
Cēsis 2
Limbaži / Salacgrīva
Cēsis
60:81
23.
, Trešdiena
11:00
Cēsis
Jūrmala/Sloka
Cēsis
89:44
12:20
Cēsis
Jūrmala/Sloka
Cēsis
65:53
24.
, Ceturtdiena
10:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Rīdzene 2
Ķekava
59:73
11:20
VEF/Ķekava
BS Rīga / Rīdzene 2
Ķekava
66:62
25.
, Piektdiena
12:00
Inčukalns
Ādaži
Inčukalns
73:111
28.
, Pirmdiena
17:00
Jūrmala/Sloka
Jūrmala
Sloka
67:108
31.
, Ceturtdiena
15:00
Jūrmala
VEF/Ķekava
Dubulti
71:52
16:00
Sigulda
Bauska
Sigulda
50:44
16:20
Jūrmala
VEF/Ķekava
Dubulti
65:82
17:40
Jūrmala
VEF/Ķekava
Dubulti
:20
Aprīlis, 2011
1.
, Piektdiena
18:30
Inčukalns
Cēsis
Cēsis
77:67
2.
, Sestdiena
11:00
Cēsis
Bauska
Cēsis
82:60
11:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava
43:70
12:00
Mārupe
BS Rīga / Pārdaugava 2
Āgenskalna ģ.
36:97
12:20
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava
66:77
12:20
Cēsis
Bauska
Cēsis
25:41
12:20
Limbaži / Salacgrīva
Sigulda
Limbaži
62:79
13:40
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava
61:84
13:40
Limbaži / Salacgrīva
Sigulda
Limbaži
63:76
13:40
Cēsis
Bauska
Cēsis
53:81
15:00
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iecava
84:71
15:00
Cēsis
Bauska
Cēsis
96:72
16:20
Cēsis 2
Bauska
Cēsis
46:52
16:20
Iecava / Vecumnieki
BS Rīga / Pārdaugava 4
Iecava
63:45
3.
, Svētdiena
10:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
87:28
11:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži / Salacgrīva
Rīdzene
46:58
11:00
Inčukalns
Mārupe
Inčukalns
82:60
11:00
Bauska
Jūrmala
Bauska
69:56
11:20
BS Rīga / Pārdaugava 2
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
67:47
12:20
Bauska
Jūrmala
Bauska
71:90
12:20
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži / Salacgrīva
Rīdzene
47:91
12:40
BS Rīga / Pārdaugava 2
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
90:65
13:40
Bauska
Jūrmala
Bauska
76:60
13:40
BS Rīga/DSN 2
Limbaži / Salacgrīva
Rīdzene
69:65
14:00
BS Rīga / Pārdaugava 2
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
100:66
15:00
Jūrmala/Sloka
Bauska
Bauska
60:89
15:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Limbaži / Salacgrīva
Rīdzene
75:74
15:20
BS Rīga / Pārdaugava 4
VEF/Ķekava
Āgenskalna ģ.
41:25
16:20
Jūrmala/Sloka
Bauska
Bauska
48:50
17:30
Ziemeļi
VEF/Ķekava
ZVĢ
87:59
4.
, Pirmdiena
10:00
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
Āgenskalna ģ.
86:58
11:20
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
Āgenskalna ģ.
50:64
12:40
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis
Āgenskalna ģ.
112:70
14:00
BS Rīga / Pārdaugava
Cēsis 2
Āgenskalna ģ.
20:
15:20
BS Rīga / Pārdaugava 3
Cēsis
Āgenskalna ģ.
51:63
16:40
BS Rīga / Pārdaugava 3
Cēsis
Āgenskalna ģ.
22:71
5.
, Otrdiena
15:00
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 3
Bauska
48:21
16:00
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava
Bauska
84:79
17:20
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava
Bauska
55:75
18:40
Bauska
BS Rīga / Pārdaugava 3
Bauska
98:23
6.
, Trešdiena
16:30
Limbaži / Salacgrīva
Bauska
Limbaži
97:85
17:30
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Pārdaugava 3
Āgenskalna ģ.
61:14
7.
, Ceturtdiena
17:00
BS Rīga/DSN 2
Bauska
Rīgas 19.vsk
86:53
17:30
BS Rīga / Pārdaugava 3
BS Rīga / Pārdaugava 2
Iļģuciema vsk
29:92
8.
, Piektdiena
19:00
VEF/Ķekava
BS Rīga / Rīdzene 2
Rīdzene
63:86
9.
, Sestdiena
11:00
Jūrmala
Cēsis
Sloka
60:110
11:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salacgrīva
25:46
12:20
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salacgrīva
48:84
12:20
Jūrmala
Cēsis
Sloka
58:50
13:40
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salacgrīva
66:67
13:40
Jūrmala
Cēsis
Sloka
69:80
15:00
Jūrmala
Cēsis 2
Sloka
45:70
15:00
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 2
Salacgrīva
79:81
16:20
Limbaži / Salacgrīva
BS Rīga / Pārdaugava 4
Salacgrīva
55:42
16:30
BS Rīga / Rīdzene 2
Sigulda
Rīdzene
40:56
18:00
BS Rīga/DSN 2
Salaspils
Rīdzene
72:90
10.
, Svētdiena
11:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
Rīdzene
70:89
11:00
Jūrmala
Inčukalns
Sloka
70:69
12:20
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
Rīdzene
41:64
12:30
Jūrmala
Inčukalns
Sloka
45:91
13:40
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis
Rīdzene
84:82
14:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
Jūrmala/Sloka
Āgenskalna ģ.
68:99
15:00
BS Rīga/DSN 2
Cēsis
Rīdzene
53:74
16:20
BS Rīga / Rīdzene 2
Cēsis 2
Rīdzene
72:41
18:00
BS Rīga / Pārdaugava 3
Mārupe
Āgenskalna ģ.
60:54
11.
, Pirmdiena
15:00
Iecava / Vecumnieki
Bauska
Iecava
47:57
16:20
Iecava / Vecumnieki
Bauska
Iecava
41:76
17:40
Iecava / Vecumnieki
Bauska
Iecava
102:65
12.
, Otrdiena
17:00
Limbaži / Salacgrīva
Mārupe
Limbaži
83:29
13.
, Trešdiena
17:30
Jūrmala/Sloka
Jūrmala
Sloka
64:97
14.
, Ceturtdiena
16:30
Jūrmala
Ādaži
Dubulti
78:81
15.
, Piektdiena
18:00
BS Rīga / Rīdzene 2
Inčukalns
Rīdzene
62:59
19:30
BS Rīga / Rīdzene 2
Inčukalns
Rīdzene
50:67