© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sljbl/zeni/2_divizija_rietumi/kalendars?season=7
»
Finàlspºles
Zēni
1.divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Austrumi
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Centrs
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Rietumi
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL Finàli
Meitenes
1. divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
Play-off
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
Meitenes 1.div
Mini
Zēni Austrumi
Austrumi A U-13
Austrumi A U-12
Austrumi B U-13
Austrumi B U-12
Meitenes
U-13
U-12
Zēni Rietumi
U-13
U-12
LJBL FINÀLI zºni
U-13
U-12
LJBL FINÀLI meitenes
U-13
U-12
Zēni Centrs
Centrs A U-13
Centrs A U-12
Centrs R U-13
Centrs R U-12
Play-off
Meitenes
Finàli
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
LJBL ģenerālsponsors
LJBL ATBALSTĪTĀJI
LJBL partneri
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Jaunumi
Treneriem
Tiesnešiem
Klašu audzinātājiem
Ziņas vecākiem
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Video
Galerijas
Dokumenti
Darbinieki
Pēdējās spēles
Ventspils "Spars"
-
Liepāja 3
13.04.2011
59:81
Ventspils "Spars"
-
Talsi
06.04.2011
67:59
Tukums
-
Ventspils "Spars"
05.04.2011
78:60
Jaunpils
-
Kuldīga
03.04.2011
64:42
Saldus
-
Roja
03.04.2011
106:65
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
Dobele U-14
Dobele U-17
Dobele U-19
Jaunpils U-14
Jaunpils U-15
Jaunpils U-19
Kandava U-14
Kandava U-15
Kandava U-17
Kandava U-19
Kuldīga U-15
Kuldīga U-16
Kuldīga U-19
Liepāja 2 U-14
Liepāja 2 U-15
Liepāja 2 U-16
Liepāja 2 U-17
Liepāja 2 U-19
Liepāja 3 U-19
Roja U-14
Roja U-15
Roja U-16
Roja U-19
Saldus U-14
Saldus U-15
Saldus U-16
Saldus U-17
Saldus U-19
Talsi U-14
Talsi U-15
Talsi U-16
Talsi U-17
Talsi U-19
Tukums U-14
Tukums U-17
Tukums U-19
Ventspils "Spars" 2 U-19
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Septembris, 2010
25.
, Sestdiena
11:00
Liepāja 2
Kuldīga
Liepāja
70:47
11:00
Jaunpils
Roja
Jaunpils
63:39
11:00
Talsi
Tukums
Talsi
56:53
12:20
Talsi
Tukums
Talsi
101:48
12:20
Liepāja 2
Kuldīga
Liepāja
82:38
12:20
Jaunpils
Roja
Jaunpils
60:52
13;40
Liepāja 2
Kuldīga
Liepāja
66:35
13:40
Jaunpils
Roja
Jaunpils
70:59
13:40
Talsi
Tukums
Talsi
66:69
15:00
Liepāja 3
Kuldīga
Liepāja
112:49
26.
, Svētdiena
10:00
Saldus
Jaunpils
Saldus
33:32
11:00
Liepāja 2
Roja
Liepāja
85:14
11:00
Dobele
Ventspils "Spars"
Dobele
42:74
11:20
Saldus
Jaunpils
Saldus
86:51
12:20
Liepāja 2
Roja
Liepāja
62:21
12:40
Saldus
Jaunpils
Saldus
62:53
13:40
Liepāja 2
Roja
Liepāja
38:58
15:00
Liepāja 2
Roja
Liepāja
90:51
16:20
Liepāja 3
Roja
Liepāja
89:28
29.
, Trešdiena
15:30
Tukums
Kandava
Tukums
42:65
16:30
Tukums
Kandava
Tukums
68:62
17:50
Tukums
Kandava
Tukums
88:59
Oktobris, 2010
2.
, Sestdiena
11:00
Liepāja 2
Saldus
Liepāja
89:47
11:00
Ventspils "Spars"
Jaunpils
Ventspils
79:53
11:00
Dobele
Tukums
Dobele
59:101
12:20
Dobele
Tukums
Dobele
67:69
12:20
Liepāja 2
Saldus
Liepāja
80:27
13:40
Dobele
Tukums
Dobele
67:73
13:40
Liepāja 2
Saldus
Liepāja
73:76
15:00
Liepāja 2
Saldus
Liepāja
63:69
16:20
Liepāja 2
Saldus
Liepāja
82:52
17:40
Liepāja 3
Saldus
Liepāja
86:65
6.
, Trešdiena
15:00
Talsi
Kandava
Talsi
68:38
16:20
Talsi
Kandava
Talsi
89:80
17:00
Roja
Ventspils "Spars"
Roja
51:83
17:40
Talsi
Kandava
Talsi
93:70
19:00
Talsi
Kandava
Talsi
65:59
9.
, Sestdiena
11:00
Dobele
Talsi
Dobele
46:91
12:20
Dobele
Talsi
Dobele
79:100
13:40
Kuldīga
Tukums
Kuldīga
68:92
13:40
Dobele
Talsi
Dobele
50:76
15:00
Jaunpils
Liepāja 3
Jaunpils
61:95
10.
, Svētdiena
10:50
Jaunpils
Liepāja 2
Jaunpils
27:69
12:10
Jaunpils
Liepāja 2
Jaunpils
64:67
9:30
Jaunpils
Liepāja 2
Jaunpils
34:83
14.
, Ceturtdiena
11:00
Tukums
Roja
Tukums
87:50
12:20
Tukums
Roja
Tukums
98:49
23.
, Sestdiena
11:00
Kandava
Dobele
Kandava
99:50
11:00
Ventspils "Spars"
Saldus
Ventspils
74:57
12:20
Kandava
Dobele
Kandava
84:50
13:00
Talsi
Kuldīga
Talsi
101:41
13:40
Kandava
Dobele
Kandava
82:67
14:20
Talsi
Kuldīga
Talsi
72:41
15:40
Talsi
Kuldīga
Talsi
84:59
Novembris, 2010
4.
, Ceturtdiena
17:00
Tukums
Jaunpils
Tukums
59:51
18:20
Tukums
Jaunpils
Tukums
95:45
5.
, Piektdiena
17:00
Jaunpils
Dobele
Jaunpils
75:59
18:00
Jaunpils
Dobele
Jaunpils
42:64
6.
, Sestdiena
11:00
Kuldīga
Kandava
Kuldīga
63:86
11:00
Roja
Talsi
Roja
41:78
12:20
Roja
Talsi
Roja
50:109
12:20
Kuldīga
Kandava
Kuldīga
66:61
13:40
Roja
Talsi
Roja
54:63
15:00
Roja
Talsi
Roja
52:78
7.
, Svētdiena
11:00
Talsi
Saldus
Talsi
64:53
12:20
Talsi
Saldus
Talsi
71:72
13:40
Talsi
Saldus
Talsi
47:61
13:40
Dobele
Kuldīga
Dobele
47:82
15:00
Talsi
Saldus
Talsi
103:60
16:20
Talsi
Saldus
Talsi
82:67
8.
, Pirmdiena
16:00
Saldus
Tukums
Saldus
47:45
17:20
Saldus
Tukums
Saldus
65:68
18:40
Saldus
Tukums
Saldus
51:92
9.
, Otrdiena
17:30
Kandava
Jaunpils
Kandava
77:39
19:00
Kandava
Jaunpils
Kandava
84:64
10.
, Trešdiena
19:00
Ventspils "Spars"
Liepāja 2
Ventspils
48:60
14.
, Svētdiena
11:00
Jaunpils
Talsi
Jaunpils
23:61
11:00
Liepāja 2
Kandava
Liepāja
111:44
12:20
Jaunpils
Talsi
Jaunpils
56:88
12:20
Liepāja 2
Kandava
Liepāja
28:61
13;40
Liepāja 2
Kandava
Liepāja
51:64
13:40
Jaunpils
Talsi
Jaunpils
66:80
15:00
Liepāja 2
Kandava
Liepāja
94:70
16:20
Liepāja 3
Kandava
Liepāja
97:87
16.
, Otrdiena
11:00
Saldus
Kandava
Saldus
40:46
12:20
Saldus
Kandava
Saldus
64:77
13:40
Saldus
Kandava
Saldus
76:62
15:00
Saldus
Kandava
Saldus
67:80
17.
, Trešdiena
11:00
Liepāja 2
Liepāja 3
Liepāja
76:59
16:00
Kandava
Roja
Kandava
74:42
17:00
Kandava
Roja
Kandava
89:34
18:20
Kandava
Roja
Kandava
71:57
20.
, Sestdiena
11:00
Roja
Dobele
Roja
63:42
11:00
Kuldīga
Ventspils "Spars"
Kuldīga
53:56
12:00
Liepāja 2
Tukums
Liepāja
83:73
12:20
Roja
Dobele
Roja
60:55
13:20
Liepāja 2
Tukums
Liepāja 2
76:53
15:40
Liepāja 2
Tukums
Liepāja
51:82
17:00
Liepāja 3
Tukums
Liepāja
70:84
21.
, Svētdiena
10:00
Kandava
Jaunpils
Kandava
46:21
11:00
Kuldīga
Roja
Kuldīga
73:65
11:00
Liepāja 2
Talsi
Liepāja
96:52
12:00
Dobele
Saldus
Dobele
55:51
12:20
Kuldīga
Roja
Kuldīga
60:65
12:20
Liepāja 2
Talsi
Liepāja
71:54
13:20
Dobele
Saldus
Dobele
57:71
13:40
Liepāja 2
Talsi
Liepāja
62:88
13:40
Kuldīga
Roja
Kuldīga
69:65
14:40
Dobele
Saldus
Dobele
63:67
15:00
Liepāja 2
Talsi
Liepāja
73:25
16:20
Liepāja 2
Talsi
Liepāja
58:69
17:40
Liepāja 3
Talsi
Liepāja
77:43
24.
, Trešdiena
15:30
Ventspils "Spars"
Kandava
Ventspils
100:46
Decembris, 2010
1.
, Trešdiena
19:00
Ventspils "Spars"
Tukums
Ventspils
95:94
4.
, Sestdiena
11:00
Saldus
Kuldīga
Saldus
92:32
12:20
Saldus
Kuldīga
Saldus
124:40
13:40
Saldus
Kuldīga
Saldus
55:65
5.
, Svētdiena
11:00
Kuldīga
Jaunpils
Kuldīga
53:60
11:00
Roja
Saldus
Roja
60:32
11:00
Dobele
Liepāja 2
Dobele
54:74
12:20
Roja
Saldus
Roja
59:103
12:20
Dobele
Liepāja 2
Dobele
69:73
12:20
Kuldīga
Jaunpils
Kuldīga
80:56
13:40
Roja
Saldus
Roja
62:89
13:40
Dobele
Liepāja 2
Dobele
54:84
15:00
Roja
Saldus
Roja
78:71
15:00
Dobele
Liepāja 3
Dobele
66:97
8.
, Trešdiena
18:00
Liepāja 3
Ventspils "Spars"
Liepāja
86:69
13.
, Pirmdiena
17:30
Talsi
Ventspils "Spars"
Talsi
76:63
Janvāris, 2011
29.
, Sestdiena
11:00
Kuldīga
Liepāja 2
Kuldīga
14:138
11:00
Roja
Jaunpils
Roja
52:24
12:20
Kuldīga
Liepāja 2
Kuldīga
44:129
12:20
Roja
Jaunpils
Roja
62:77
13:40
Roja
Jaunpils
Roja
69:77
13:40
Kuldīga
Liepāja 2
Kuldīga
50:45
14:00
Tukums
Talsi
Tukums
53:80
15:00
Kuldīga
Liepāja 3
Kuldīga
22:118
15:20
Tukums
Talsi
Tukums
78:88
16:40
Tukums
Talsi
Tukums
96:65
30.
, Svētdiena
11;00
Roja
Liepāja 2
Roja
39:120
11:00
Ventspils "Spars"
Dobele
Ventspils
84:43
11:00
Kandava
Tukums
Kandava
30:50
12:20
Kandava
Tukums
Kandava
62:64
12:20
Roja
Liepāja 2
Roja
67:54
13:40
Kandava
Tukums
Kandava
56:74
13:40
Roja
Liepāja 2
Roja
36:83
15:00
Roja
Liepāja 2
Roja
48:103
16:20
Roja
Liepāja 3
Roja
42:91
Februāris, 2011
2.
, Trešdiena
15:00
Jaunpils
Saldus
Jaunpils
49:54
16:30
Jaunpils
Saldus
Jaunpils
43:95
17:00
Kandava
Ventspils "Spars"
Kandava
72:64
18:00
Jaunpils
Saldus
Jaunpils
61:70
8.
, Otrdiena
18:10
Saldus
Ventspils "Spars"
Saldus
56:77
13.
, Svētdiena
11:00
Kandava
Liepāja 2
Kandava
64:61
12:20
Kandava
Liepāja 2
Kandava
64:29
13:40
Kandava
Liepāja 2
Kandava
86:46
15:00
Kandava
Liepāja 2
Kandava
58:73
16:20
Kandava
Liepāja 3
Kandava
75:73
19.
, Sestdiena
14:00
Tukums
Dobele
Tukums
70:25
15:20
Tukums
Dobele
Tukums
84:71
16:40
Tukums
Dobele
Tukums
106:39
20.
, Svētdiena
11:00
Talsi
Dobele
Talsi
104:26
11:00
Liepāja 2
Jaunpils
Liepāja
95:52
11:00
Ventspils "Spars"
Roja
Ventspils
81:45
11:00
Tukums
Kuldīga
Tukums
98:64
12:20
Liepāja 2
Jaunpils
Liepāja
50:29
12:20
Talsi
Dobele
Talsi
116:57
13:40
Liepāja 2
Jaunpils
Liepāja
69:49
13:40
Talsi
Dobele
Talsi
77:52
15:00
Liepāja 3
Jaunpils
Liepāja
67:42
Marts, 2011
2.
, Trešdiena
11:00
Kandava
Talsi
Kandava
35:66
12;20
Kandava
Talsi
Kandava
69:64
13:40
Kandava
Talsi
Kandava
47:83
15:00
Kandava
Talsi
Kandava
79:64
5.
, Sestdiena
11:00
Saldus
Liepāja 2
Saldus
53:102
11:00
Dobele
Kandava
Dobele
42:52
12:20
Dobele
Kandava
Dobele
51:34
12:20
Saldus
Liepāja 2
Saldus
39:44
13:40
Dobele
Kandava
Dobele
54:62
13:40
Saldus
Liepāja 2
Saldus
65:57
15:00
Saldus
Liepāja 2
Saldus
80:55
16:20
Saldus
Liepāja 2
Saldus
65:58
17:40
Saldus
Liepāja 3
Saldus
46:90
6.
, Svētdiena
10:00
Tukums
Saldus
Tukums
67:47
11:00
Liepāja 3
Liepāja 2
Liepāja
89:76
11:00
Talsi
Roja
Talsi
47:36
11:20
Tukums
Saldus
Tukums
60:54
12:20
Talsi
Roja
Talsi
119:43
12:40
Tukums
Saldus
Tukums
125:54
13:40
Talsi
Roja
Talsi
87:53
15:00
Talsi
Roja
Talsi
107:85
7.
, Pirmdiena
17:00
Jaunpils
Ventspils "Spars"
Jaunpils
58:67
8.
, Otrdiena
11:00
Kandava
Kuldīga
Kandava
45:41
12:20
Kandava
Kuldīga
Kandava
67:45
9.
, Trešdiena
11:00
Roja
Kandava
Roja
31:38
12:20
Roja
Kandava
Roja
43:70
13:40
Roja
Kandava
Roja
70:81
17:00
Jaunpils
Tukums
Jaunpils
36:66
18:15
Jaunpils
Tukums
Jaunpils
65:76
11.
, Piektdiena
17:00
Dobele
Jaunpils
Dobele
48:39
18:15
Dobele
Jaunpils
Dobele
76:63
12.
, Sestdiena
11:00
Kuldīga
Dobele
Kuldīga
72:58
11:00
Saldus
Talsi
Saldus
29:59
12:20
Saldus
Talsi
Saldus
68:77
13:40
Saldus
Talsi
Saldus
89:43
15:00
Saldus
Talsi
Saldus
55:72
16:20
Saldus
Talsi
Saldus
106:47
16.
, Trešdiena
16:00
Jaunpils
Kandava
Kandava
36:51
17:00
Jaunpils
Kandava
Kandava
60:82
18:20
Jaunpils
Kandava
Jaunpils
61:68
19.
, Sestdiena
11:00
Ventspils "Spars"
Kuldīga
Ventspils
50:45
11:00
Kandava
Saldus
Kandava
44:34
11:00
Talsi
Jaunpils
Talsi
71:35
11:00
Dobele
Roja
Dobele
55:69
12:20
Dobele
Roja
Dobele
101:40
12:20
Talsi
Jaunpils
Talsi
82:52
12:20
Kandava
Saldus
Kandava
66:55
13:40
Talsi
Jaunpils
Talsi
79:60
13:40
Kandava
Saldus
Kandava
28:56
15:00
Kandava
Saldus
Kandava
60:48
20.
, Svētdiena
11:00
Talsi
Liepāja 2
Talsi
86:98
11:00
Roja
Kuldīga
Roja
62:29
11:00
Saldus
Dobele
Saldus
58:28
12:20
Roja
Kuldīga
Roja
62:52
12:20
Saldus
Dobele
Saldus
101:40
12:20
Talsi
Liepāja 2
Talsi
83:36
13:40
Saldus
Dobele
Saldus
78:56
13:40
Roja
Kuldīga
Roja
38:64
13:40
Talsi
Liepāja 2
Talsi
90:73
15:00
Talsi
Liepāja 2
Talsi
44:104
16:20
Talsi
Liepāja 2
Talsi
74:59
17:40
Talsi
Liepāja 3
Talsi
58:74
21.
, Pirmdiena
11:00
Roja
Tukums
Roja
59:68
12:20
Roja
Tukums
Roja
68:104
23.
, Trešdiena
11:00
Tukums
Liepāja 2
Tukums
81:75
12:20
Tukums
Liepāja 2
Tukums
70:60
13:40
Tukums
Liepāja 2
Tukums
79:75
15:00
Tukums
Liepāja 3
Tukums
99:68
25.
, Piektdiena
11:00
Liepāja 2
Dobele
Liepāja
96:46
12:20
Liepāja 2
Dobele
Liepāja
64:36
13:40
Liepāja 2
Dobele
Liepāja
95:37
15:00
Liepāja 3
Dobele
Liepāja
120:31
30.
, Trešdiena
15:00
Kuldīga
Talsi
Kuldīga
32:99
16:20
Kuldīga
Talsi
Kuldīga
47:97
17:40
Kuldīga
Talsi
Kuldīga
36:72
31.
, Ceturtdiena
18:00
Liepāja 2
Ventspils "Spars"
Liepāja
60:64
Aprīlis, 2011
2.
, Sestdiena
11:00
Kuldīga
Saldus
Kuldīga
38:81
12:20
Kuldīga
Saldus
Kuldīga
38:89
13:40
Kuldīga
Saldus
Kuldīga
24:73
3.
, Svētdiena
11:00
Saldus
Roja
Saldus
41:50
12:20
Saldus
Roja
Saldus
106:45
13:40
Saldus
Roja
Saldus
102:33
14:00
Jaunpils
Kuldīga
Jaunpils
55:44
15:00
Saldus
Roja
Saldus
106:65
15:20
Jaunpils
Kuldīga
Jaunpils
64:42
5.
, Otrdiena
18:30
Tukums
Ventspils "Spars"
Tukums
78:60
6.
, Trešdiena
18:30
Ventspils "Spars"
Talsi
Ventspils
67:59
13.
, Trešdiena
18:30
Ventspils "Spars"
Liepāja 3
Ventspils
59:81