© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sljbl/zeni/ljbl_finali-1/kalendars/?season=7
»
Finàlspºles
Zēni
1.divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Austrumi
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Centrs
U-19
U-17
U-15
U-14
2. divïzija Rietumi
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
LJBL Finàli
Meitenes
1. divïzija
U-19
U-17
U-15
U-14
Play-off
LJBL FINÀLI
U-19
U-17
U-15
U-14
Meitenes 1.div
Mini
Zēni Austrumi
Austrumi A U-13
Austrumi A U-12
Austrumi B U-13
Austrumi B U-12
Meitenes
U-13
U-12
Zēni Rietumi
U-13
U-12
LJBL FINÀLI zºni
U-13
U-12
LJBL FINÀLI meitenes
U-13
U-12
Zēni Centrs
Centrs A U-13
Centrs A U-12
Centrs R U-13
Centrs R U-12
Play-off
Meitenes
Finàli
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
LJBL ģenerālsponsors
LJBL ATBALSTĪTĀJI
LJBL partneri
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Jaunumi
Treneriem
Tiesnešiem
Klašu audzinātājiem
Ziņas vecākiem
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Video
Galerijas
Dokumenti
Darbinieki
Pēdējās spēles
Jelgava
-
BS Rīga
22.05.2011
90:58
BJBC "Ķeizarmežs"
-
Liepāja
22.05.2011
58:63
BS Rīga/DSN
-
Ventspils "Spars"
22.05.2011
48:69
Ventspils "Spars"
-
BS Rīga/DSN
22.05.2011
92:71
Limbaži / Salacgrīva
-
BS Ogre
22.05.2011
71:45
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
BJBC "Ķeizarmežs" U-14
BJBC "Ķeizarmežs" U-15
BJBC "Ķeizarmežs" U-17
BJBC "Ķeizarmežs" U-19
BS Ogre U-14
BS Ogre U-17
BS Ogre U-19
BS Rīga U-15
BS Rīga U-16
BS Rīga U-17
BS Rīga U-19
BS Rīga/DSN U-14
BS Rīga/DSN U-16
BS Rīga/DSN U-17
BS Rīga/DSN U-19
BS Rīga/Jugla U-15
BS Rīga/Jugla U-19
BS Rīga/Pārdaugava U-14
BS Rīga/Pārdaugava U-16
BS Rīga/Rīdzene U-14
BS Rīga/Rīdzene U-15
BS Rīga/Rīdzene U-16
BS Rīga/VEF U-16
Jelgava U-17
Jelgava U-19
Jēkabpils/Līvāni U-15
Liepāja U-15
Liepāja U-16
Liepāja U-17
Limbaži/Salacgrīva U-17
Madona U-14
Saldus U-14
Valmiera U-15
Valmiera U-16
Valmiera U-19
Ventspils "Spars" U-14
Ventspils "Spars" U-15
Ventspils "Spars" U-16
Ventspils "Spars" U-17
Ventspils "Spars" U-19
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Aprīlis, 2011
29.
, Piektdiena
11:00
BJBC "Ķeizarmežs"
Liepāja
Liepājas OC
71:64
12:20
BS Rīga/Jugla
BS Rīga / Rīdzene
Liepājas OC
66:48
13:40
BS Rīga / SPORT2000
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
53:47
15:00
Valmiera
Jēkabpils / Līvāni
Liepājas OC
73:54
16:20
BS Rīga / Rīdzene
Liepāja
Liepājas OC
63:69
17:40
BS Rīga/Jugla
BJBC "Ķeizarmežs"
Liepājas OC
62:63
19:00
Jēkabpils / Līvāni
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
44:58
20:20
Valmiera
BS Rīga / SPORT2000
Liepājas OC
67:48
30.
, Sestdiena
10:00
BS Rīga/Jugla
Liepāja
Liepājas OC
65:37
11:20
BS Rīga / SPORT2000
Jēkabpils / Līvāni
Liepājas OC
72:52
12:40
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Rīga / Rīdzene
Liepājas OC
70:48
14:00
Valmiera
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
50:45
16:00
Jēkabpils / Līvāni
Liepāja
Liepājas OC
41:66
17:20
Ventspils "Spars"
BS Rīga / Rīdzene
Liepājas OC
43:68
18:40
Valmiera
BS Rīga/Jugla
Liepājas OC
50:37
20:00
BS Rīga / SPORT2000
BJBC "Ķeizarmežs"
Liepājas OC
65:61
Maijs, 2011
1.
, Svētdiena
12:30
Jēkabpils / Līvāni
Ventspils "Spars"
Liepājas OC
72:80
13:15
Valmiera
BS Rīga / SPORT2000
Liepājas OC
95:50
14:00
Liepāja
BS Rīga / Rīdzene
Liepājas OC
64:70
14:45
BS Rīga/Jugla
BJBC "Ķeizarmežs"
Liepājas OC
75:92
1/4 fināli
6.
, Piektdiena
13:00
Valmiera
BJBC "Ķeizarmežs"
Rīgas 49.vsk
71:63
15:00
Ventspils "Spars"
Jelgava
Rīgas 49.vsk
63:37
17:00
BS Rīga/DSN
BS Rīga/Jugla
Rīgas 49.vsk
72:65
19:00
BS Rīga
BS Ogre
Rīgas 49.vsk
95:66
1/2 fināls par 5-8 vietu
7.
, Sestdiena
16:00
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Ogre
Rīdzene
77:71
1/2 fināls par 1-4 vietu
17:00
Valmiera
BS Rīga
Rīgas 49.vsk
68:76
1/2 fināls par 5-8 vietu
18:00
Jelgava
BS Rīga/Jugla
Rīdzene
69:75
1/2 fināls par 1-4 vietu
19:00
Ventspils "Spars"
BS Rīga/DSN
Rīgas 49.vsk
63:79
Spēle par 7.vietu
8.
, Svētdiena
13:30
BS Ogre
Jelgava
Rīdzene
74:63
Spēle par 3.vietu
14:00
Valmiera
Ventspils "Spars"
Rīgas 49.vsk
58:72
Spēle par 5.vietu
15:30
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Rīga/Jugla
Rīdzene
87:73
Fināls
16:00
BS Rīga
BS Rīga/DSN
Rīgas 49.vsk
74:64
1/4 fināli
13.
, Piektdiena
13:00
BS Rīga / SPORT2000
BS Rīga / Pārdaugava
Valmieras OC
101:45
15:00
Valmiera
Liepāja
Valmieras OC
68:58
17:00
Ventspils "Spars"
BS Rīga/DSN
Valmieras OC
74:68
19:00
BS Rīga / Rīdzene
BS Rīga/VEF
Valmieras OC
68:76
1/2 fināli par 5-8 vietu
14.
, Sestdiena
13:00
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga / Rīdzene
Valmieras OC
59:82
15:00
Liepāja
BS Rīga/DSN
Valmieras OC
65:60
1/2 fināli par 1-4 vietu
17:00
BS Rīga / SPORT2000
BS Rīga/VEF
Valmieras OC
61:51
19:00
Valmiera
Ventspils "Spars"
Valmieras OC
78:56
spēle par 5.vietu
15.
, Svētdiena
09:00
BS Rīga / Rīdzene
Liepāja
Valmieras OC 2.zāle
65:64
spēle par 7.vietu
09:15
BS Rīga / Pārdaugava
BS Rīga/DSN
Valmieras OC 1.zāle
70:89
spēle par 1.vietu
11:00
BS Rīga / SPORT2000
Valmiera
Valmieras OC 1.zāle
67:62
spēle par 3.vietu
13:00
BS Rīga/VEF
Ventspils "Spars"
Valmieras OC 1.zāle
75:62
20.
, Piektdiena
11:00
Saldus
BS Ogre
Madona
66:51
12:20
BS Rīga/DSN
BS Rīga / Pārdaugava
Madona
64:42
1/4 fināli
13:00
Ventspils "Spars"
Limbaži / Salacgrīva
Zemgales OC
87:59
13:40
Ventspils "Spars"
BJBC "Ķeizarmežs"
Madona
56:34
1/4 fināli
15:00
BS Rīga/DSN
BS Ogre
Zemgales OC
69:47
15:00
BS Rīga / Rīdzene
Madona
Madona
37:55
16:20
BS Ogre
BS Rīga / Pārdaugava
Madona
42:68
1/4 fināli
17:00
Liepāja
BS Rīga
Zemgales OC
96:107
17:40
BS Rīga/DSN
Saldus
Madona
43:32
1/4 fināli
19:00
BJBC "Ķeizarmežs"
Jelgava
Zemgales OC
42:69
19:00
Madona
BJBC "Ķeizarmežs"
Madona
78:64
20:20
Ventspils "Spars"
BS Rīga / Rīdzene
Madona
58:44
21.
, Sestdiena
09:00
Madona
Ventspils "Spars"
Madona
32:66
10:30
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Rīga / Rīdzene
Madona
52:56
12:00
BS Rīga / Pārdaugava
Saldus
Madona
47:56
pusfināli par 5-8 vietu
13:00
Limbaži / Salacgrīva
BJBC "Ķeizarmežs"
Zemgales OC
50:64
13:30
BS Ogre
BS Rīga/DSN
Madona
49:56
pusfināli par 5-8 vietu
15:00
BS Ogre
Liepāja
Zemgales OC
49:76
pusfinali par 5-8 vietu
15:00
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Rīga / Pārdaugava
Madona
61:55
16:30
BS Rīga / Rīdzene
BS Ogre
Madona
53:27
pusfināli par 1-4 vietu
17:00
Ventspils "Spars"
Jelgava
Zemgales OC
57:97
pusfinali par 1-4 vietu
18:00
Madona
BS Rīga/DSN
Madona
23:45
pusfināli par 1-4 vietu
19:00
BS Rīga/DSN
BS Rīga
Zemgales OC
80:89
pusfinali par 1-4 vietu
19:30
Ventspils "Spars"
Saldus
Madona
48:31
spēle par 7. vietu
22.
, Svētdiena
12:00
BS Rīga / Pārdaugava
BS Ogre
Madona 2.zale
54:50
spēle par 3. vietu
12:45
Madona
Saldus
Madona 1.zale
53:55
spēle par 7.vietu
13:30
Limbaži / Salacgrīva
BS Ogre
Zemgales OC 1.zāle
71:45
spēle par 5. vietu
13:30
BJBC "Ķeizarmežs"
BS Rīga / Rīdzene
Madona 2.zale
48:66
spēle par 3.vietu
14:00
Ventspils "Spars"
BS Rīga/DSN
Zemgales OC 2.zāle
92:71
spēle par 1. vietu
14:15
BS Rīga/DSN
Ventspils "Spars"
Madona 1.zale
48:69
spēle par 5.vietu
15:30
BJBC "Ķeizarmežs"
Liepāja
Zemgales OC 1.zāle
58:63
spēle par 1.vietu
16:00
Jelgava
BS Rīga
Zemgales OC 2.zāle
90:58