Pēdējās spēles

Visas spēles

Pieaugušo izlase pārbaudes spēlē pieveic U-20 vienību

02.07.2010

Latvijas Nacionālā basketbola izlase piektdien pārbaudes spēlē ar 99:78 pārspēja U-20 valstsvienību. Spēlē, kas tika spēlēta 5x10 minūtes, uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Kaspars Bērziņš.

Pieaugušie droši kontrolēja mača gaitu, lai gan arī U-20 sīvi turējās pretī. Vara Krūmiņa vienība labi cīnījās zem groziem, šajā spēles komponentā kopumā mačā esot labāka par septiņām atlēkušajām bumbām (45:38). U-20 izlases rindās labi pamanāms bija izteikta līdera trūkums - komandas punktu bagāža sadalījās ļoti līdzvērtīgi. Bija arī vairākas skaistas epizodes abu komandu izpildījumā - efektīgi no augšas trieca Zaķis, U-20 izlasē otrajā stāvā lietas kārtoja Ošenieks.

Tikai ceturtajā periodā Bagatskis mačā iesaistīja Artūru Štālbergu un Andreju Šeļakovu, kurš tikai nesen pievienojās valstsvienības kandidātu pulkam. Artūru treneris izmantoja gan ceturtajā, gan arī piektajā pozīcijā, bet Latvijas čempions Ivars Timermanis visu savu spēles laiku pavadīja ceturtā numura pozīcijā. Tāpat Jānis Strēlnieks spēli iesāka otrajā pozīcijā, kurā kopumā arī nospēlēja vairāk nekā sev ierastajā pirmā numura pozīcijā.

Varis Krūmiņš pēc pirmajām trim spēles daļām atpūsties ļāva pieciem spēlētājiem, kurus turpmāk vairs neizmantoja - Kārlis, Laksa, Butjankovs, Blaus un Krūmiņš. Brīžiem abas komandas izmēģināja zonas aizsardzību, taču pārsvarā tika pielietota cilvēks-cilvēku aizsardzība.

Pārbaudes spēle basketbolā
Latvijas izlase – Latvijas U-20 izlase 99:78 (23:15, 19:18, 25:16, 13:13, 19:16)
Latvijas izlase: Bērziņš 14, Bankevics 12, Zaķis 10, Timermanis 10, Bertāns 8, Freimanis 7, Grafs 5, Jurevičus 5, Kalve 5, Kuksiks 5, Šeļakovs 4, Štālbergs 4, Kaufmanis 2, Jeromanovs, Sirsniņš
U-20 izlase: Kārlis 10, Ošenieks 9, Laksa 8, Blaus 6, Krūmiņš 6, Jonāts 6, Ošiņš 6, Rozītis 6, Butjankovs 5, Lejasmeiers 5, Zeidaks 5, Meiers 4, Seņkāns 2, Brigmanis, Celms