© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/viriesu_izlase/news/3646

Izlases sponsori
Pēdējās spēles

Visas spēles

5.augusts – lielā basketbola svētki pie Arēnas Rīga

02.08.2010

 

5.augustā pl.20.30, Arēnā Rīga savu pirmo mājas spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Latvijas Nacionālā vīriešu basketbola izlase tiekoties ar Itālijas valstsvienību, bet pl.17.30, Arēnā Rīga savu pēdējo pārbaudes spēli skatītāju priekšā aizvadīs arī Latvijas Nacionālā sieviešu basketbola izlase tiekoties ar Ukrainas valstsvienību.

 

Jau no pl.15.00 pie Arēnas Rīga norisināsies ar basketbolu saistītas sportiskas aktivitātes, kuras organizēs Latvijas Jaunatnes basketbola līga, basketbola konkursi ar balvām no Nacionālo izlašu atbalstītājiem (AXA, Vichy, Laima). Pirmajiem 100 konkursu dalībniekiem iespēja iegādāties biļeti uz abām spēlēm par 1 latu.

 

Abu izlašu spēļu starplaikā pie Arēnas Rīga, ap pl.19.45, Latvijas Basketbola Savienība organizē foto akciju „Basketbols pāri visam”, kuras ietvaros basketbola līdzjutēji kopā ar U18 puišu un U20 meiteņu izlasēm, sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem (J.Šipkēvics, U.Semjonova, R.Vanags) un Latvijas basketbolistiem, autostāvvietā veidos Latvijas kartes kontūru un pēc signāla visi vienlaicīgi gaisā metīs basketbola bumbas. Šis efektīgais mirklis tiks iemūžināts fotogrāfijās un video. Akcijas laikā tapušās fotogrāfijas būs apskatāmas visās nākamajās izlašu mājas spēlē Arēnā Rīga. 

Aicinām visus basketbola līdzjutējus apmeklēt Latvijas Nacionālo izlašu spēles Arēnā Rīga un iesaistīties akcijā Basketbols pāri visam! Atgādinām, ka ieejas maksa uz spēlēm būs no 3 līdz 5 latiem un ar biļeti, kas pirkta uz sieviešu izlases spēli, varēs apmeklēt arī vīriešu izlases spēli. 

Biļetes uz abu izlašu Eiropas čempionāta kvalifikācijas mājas spēlēm pieejamas internetā www.bilesuserviss.lv un Biļešu serviss kasēs visā Latvijā.