Pēdējās spēles

Visas spēles

Vīriešu izlase apspēlē Igauniju

26.07.2010

Latvijas vīriešu basketbola izlase otrajā pārbaudes spēlē Tallinā sīvā spēlē ar 78:74 pārspēja Igaunijas izlasi. Šodien mūsu komandā rezultatīvākie ar 13 punktiem bija Jānis Strēlnieks un Ingus Bankevics.

Vakar "Reval Park Hotel & Casino" turnīra pirmajā spēlē Latvija ar 91:68 pārspēja Zviedriju, bet šodien tikās ar mājiniekiem igauņiem, kuri zviedrus apspēlēja ar pieticīgāku rezultātu – 76:73. Igauņu un latviešu savstarpējā mačā noskaidrojās turnīra uzvarētājs. Latvija šo maču sāka sekojošā sastāvā: Bankevics, Strēlnieks, Bērziņš, Zaķis un Kuksiks.

Spēle sākās mazrezultatīvi, un abas komandas kopā pirmajās četrās minūtēs guva tikai astoņus punktus, Latvijai atrodoties vadībā ar 5:3. Ceturtdaļas turpinājumā rezultativitāte palielinājās un tāpat arī mūsējo pārsvars. Pēc nospēlētām desmit minūtēm viesi bija vadībā ar 23:12. Otrās ceturtdaļas sākums veiksmīgāks bija igauņiem, kuri pirmo četru minūšu laikā veica 11-3 izrāvienu, rezultāta starpību samazinot līdz trim punktiem – 23:26. Puslaika noslēgumā latvieši spēja nospēlēt nedaudz cerīgāk, otrajam puslaikam nodrošinot sešu punktu handikapu – 39:33.

Trešā ceturtdaļa igauņiem deva vēl lielāku pacēlumu. Mājinieki vienubrīd tika pie piecu punktu pārsvara (50:45), kas tika sasniegts trīsarpus minūtes pirms ceturtdaļas beigām. Latvija spēja atgūties, un mača pēdējo desmitminūti abas komandas sāka no nulles – 56:56. Latvija sāka ievērojami labāk nekā iepriekšējās ceturtdaļas un ātri vien tika pie vairāku uzbrukumu pārsvara. Lai arī igauņi pēdējās pāris minūtēs pietuvojās bīstamā attālumā, Latvija spēja noturēt pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 78:74. Šodien mūsu komandā rezultatīvākie ar 13 punktiem bija Jānis Strēlnieks un Ingus Bankevics.

Nākamo pārbaudes maču mūsējie aizvadīs ceturtdien, 29. augustā, izbraukumā pret Krieviju.