© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/zeni/1_divizija/kalendars/?season=1
»
1.divïzija
2. divïzija Austrumi
2. divïzija Centrs
2. divïzija Rietumi
LJBL FINÀLI
LJBL Finàli
Pārskats
Zēni 1.divīzija A
Zēni 1.divīzija B1
Zēni 1.divīzija B2
Zēni 1.divīzija C1
Zēni 1.divīzija C2
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2006/07 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
VEF BS
-
Cēsu PSS
18.03.2007
101:75
Jugla
-
Rīga/Pols
18.03.2007
70:97
Rīdzene
-
Zemgale
18.03.2007
96:61
Ogres BS
-
3.BJSS
18.03.2007
95:78
VEF BS
-
Cēsu PSS
18.03.2007
78:76
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
3.BJSS 1 A
3.BJSS 1 B1
3.BJSS 1 B2
3.BJSS 1 C1
3.BJSS 1 C2
A.Kraukļa VEF BS A
A.Kraukļa VEF BS B1
A.Kraukļa VEF BS B2
A.Kraukļa VEF BS C1
A.Kraukļa VEF BS C2
BJBS "Ķeizarmežs" A
BJBS "Ķeizarmežs" B1
BJBS "Ķeizarmežs" B2
BJBS "Ķeizarmežs" C1
BJBS "Ķeizarmežs" C2
BJSS "Jugla" A
BJSS "Jugla" B1
BJSS "Jugla" B2
BJSS "Jugla" C1
BJSS "Jugla" C2
BJSS "Rīdzene" A
BJSS "Rīdzene" B1
BJSS "Rīdzene" B2
BJSS "Rīdzene" C1
BJSS "Rīdzene" C2
BK "Zemgale"/BJSS A
BK "Zemgale"/BJSS B1
BK "Zemgale"/BJSS B2
BK "Zemgale"/BJSS C1
BK "Zemgale"/BJSS C2
BS "Rīga/Pols" A
BS "Rīga/Pols" B1
BS "Rīga/Pols" B2
BS "Rīga/Pols" C1
BS "Rīga/Pols" C2
Cēsu PSS A
Cēsu PSS B1
Cēsu PSS B2
Cēsu PSS C1
Cēsu PSS C2
Kandavas nov.BJSS A
Kandavas nov.BJSS B1
Kandavas nov.BJSS B2
Kandavas nov.BJSS C1
Kandavas nov.BJSS C2
Ogres BS A
Ogres BS B1
Ogres BS B2
Ogres BS C1
Ogres BS C2
Valmiera/Rūjiena/Strenči A
Valmiera/Rūjiena/Strenči B1
Valmiera/Rūjiena/Strenči B2
Valmiera/Rūjiena/Strenči C1
Valmiera/Rūjiena/Strenči C2
Ventspils "Spars" A
Ventspils "Spars" B1
Ventspils "Spars" B2
Ventspils "Spars" C1
Ventspils "Spars" C2
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
1.aplis
Septembris, 2006
23.
, Sestdiena
11:00
Ķeizarmežs
VEF BS
Ķeizarmežs
25:47
11:00
Ventspils
Kandava
Ventsp.Ol.halle
79:24
11:00
Jugla
Va./Rū./St.
Jugla
5:106
11:00
Rīdzene
Rīga/Pols
Rīdzene
58:62
11:00
Ogres BS
Zemgale
Ogre
46:54
12:00
Ķeizarmežs
VEF BS
Ķeizarmežs
74:57
12:00
Ventspils
Kandava
Ventsp.Ol.halle
64:42
12:00
Jugla
Va./Rū./St.
Jugla
110:49
12:00
Rīdzene
Rīga/Pols
Rīdzene
70:44
12:00
Ogres BS
Zemgale
Ogre
61:59
12:00
Cēsu PSS
3.BJSS
Cēsu sp.kompl.
74:64
13:20
Ķeizarmežs
VEF BS
Ķeizarmežs
99:90
13:20
Ventspils
Kandava
Ventsp.Ol.halle
84:47
13:20
Jugla
Va./Rū./St.
Jugla
61:60
13:20
Ogres BS
Zemgale
Ogre
64:59
13:20
Cēsu PSS
3.BJSS
Cēsu sp.kompl.
83:50
14:40
Ķeizarmežs
VEF BS
Ķeizarmežs
62:49
14:40
Ventspils
Kandava
Ventsp.Ol.halle
81:82
14:40
Jugla
Va./Rū./St.
Jugla
67:107
14:40
Ogres BS
Zemgale
Ogre
70:62
14:40
Cēsu PSS
3.BJSS
Cēsu sp.kompl.
49:70
16:00
Ķeizarmežs
VEF BS
Ķeizarmežs
58:66
16:00
Ventspils
Kandava
Ventsp.Ol.halle
120:28
16:00
Jugla
Va./Rū./St.
Jugla
66:86
16:00
Ogres BS
Zemgale
Ogre
93:75
16:00
Cēsu PSS
3.BJSS
Cēsu sp.kompl.
54:65
24.
, Svētdiena
11:00
3.BJSS 1
Zemgale
Āgenskalna ģ.
77:40
12:00
3.BJSS
Zemgale
Āgenskalna ģ.
49:76
12:10
Rīdzene
Rīga/Pols
Arēna "Rīga"
79:67
13:20
3.BJSS
Zemgale
Āgenskalna ģ.
70:82
13:30
Rīdzene
Rīga/Pols
Arēna "Rīga"
66:64
14:40
3.BJSS
Zemgale
Āgenskalna ģ.
91:48
14:50
Rīdzene
Rīga/Pols
Arēna "Rīga"
68:73
16:00
3.BJSS
Zemgale
Āgenskalna ģ.
93:75
Oktobris, 2006
7.
, Sestdiena
11:00
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
32:57
11:00
Kandava
Jugla
Kandava
123:11
11:00
Va./Rū./St.
Rīdzene
Valmiera
62:37
11:00
Rīga/Pols
Ogres BS
Hanzas vsk.
80:39
11:00
Zemgale
Cēsu PSS
Jelgava
44:84
11:00
VEF BS
3.BJSS 1
Teikas vsk
69:45
12:00
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
60:78
12:00
Kandava
Jugla
Kandava
63:69
12:00
Va./Rū./St.
Rīdzene
Valmiera
52:84
12:00
Rīga/Pols
Ogres BS
Hanzas vsk.
62:64
12:00
Zemgale
Cēsu PSS
Jelgava
69:71
12:00
VEF BS
3.BJSS
Teikas vsk
71:91
13:20
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
58:83
13:20
Kandava
Jugla
Kandava
106:93
13:20
Va./Rū./St.
Rīdzene
Valmiera
58:95
13:20
Rīga/Pols
Ogres BS
Hanzas vsk.
93:85
13:20
Zemgale
Cēsu PSS
Jelgava
71:65
13:20
VEF BS
3.BJSS
Teikas vsk
95:65
14:40
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
52:51
14:40
Kandava
Jugla
Kandava
117:74
14:40
Va./Rū./St.
Rīdzene
Valmiera
68:79
14:40
Rīga/Pols
Ogres BS
Hanzas vsk.
96:59
14:40
Zemgale
Cēsu PSS
Jelgava
77:72
14:40
VEF BS
3.BJSS
Teikas vsk
63:70
16:00
Ķeizarmežs
Ventspils
Ķeizarmežs
46:101
16:00
Kandava
Jugla
Kandava
86:70
16:00
Va./Rū./St.
Rīdzene
Valmiera
106:97
16:00
Rīga/Pols
Ogres BS
Hanzas vsk.
90:71
16:00
Zemgale
Cēsu PSS
Jelgava
88:68
16:00
VEF BS
3.BJSS
Teikas vsk
84:82
8.
, Svētdiena
11:00
Jugla
Ķeizarmežs
Jugla
4:149
11:00
Ventspils
VEF BS
Ventsp.Ol.halle
77:37
11:00
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
82:21
11:00
Ogres BS
Va./Rū./St.
Ogre
34:52
11:00
Cēsu PSS
Rīga/Pols
Cēsu sp.kompl.
49:72
12:00
Jugla
Ķeizarmežs
Jugla
63:52
12:00
Ventspils
VEF BS
Ventsp.Ol.halle
133:48
12:00
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
70:37
12:00
Ogres BS
Va./Rū./St.
Ogre
139:57
12:00
Cēsu PSS
Rīga/Pols
Cēsu sp.kompl.
59:70
13:20
Jugla
Ķeizarmežs
Jugla
85:91
13:20
Ventspils
VEF BS
Ventsp.Ol.halle
79:87
13:20
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
92:44
13:20
Ogres BS
Va./Rū./St.
Ogre
79:75
13:20
Cēsu PSS
Rīga/Pols
Cēsu sp.kompl.
50:80
14:40
Jugla
Ķeizarmežs
Jugla
64:92
14:40
Ventspils
VEF BS
Ventsp.Ol.halle
90:49
14:40
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
53:82
14:40
Ogres BS
Va./Rū./St.
Ogre
76:101
14:40
Cēsu PSS
Rīga/Pols
Cēsu sp.kompl.
63:89
16:00
Jugla
Ķeizarmežs
Jugla
72:97
16:00
Ventspils
VEF BS
Ventsp.Ol.halle
84:49
16:00
Rīdzene
Kandava
Rīdzene
121:61
16:00
Ogres BS
Va./Rū./St.
Ogre
86:84
16:00
Cēsu PSS
Rīga/Pols
Cēsu sp.kompl.
29:96
14.
, Sestdiena
11:00
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
47:74
11:00
Ventspils
Jugla
Ventsp.Ol.halle
75:27
11:00
Kandava
Ogres BS
Kandava
52:55
11:00
Va./Rū./St.
Cēsu PSS
Valmiera
55:31
11:00
Rīga/Pols
3.BJSS 1
Hanzas vsk.
69:42
11:00
VEF BS
Zemgale
Teikas vsk
81:29
12:00
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
52:70
12:00
Ventspils
Jugla
Ventsp.Ol.halle
64:53
12:00
Kandava
Ogres BS
Kandava
65:89
12:00
Va./Rū./St.
Cēsu PSS
Valmiera
48:61
12:00
Rīga/Pols
3.BJSS
Hanzas vsk.
102:41
12:00
VEF BS
Zemgale
Teikas vsk
57:103
13:20
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
69:62
13:20
Ventspils
Jugla
Ventsp.Ol.halle
113:50
13:20
Kandava
Ogres BS
Kandava
49:97
13:20
Va./Rū./St.
Cēsu PSS
Valmiera
71:77
13:20
Rīga/Pols
3.BJSS
Hanzas vsk.
95:52
13:20
VEF BS
Zemgale
Teikas vsk
76:69
14:40
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
56:88
14:40
Ventspils
Jugla
Ventsp.Ol.halle
104:62
14:40
Kandava
Ogres BS
Kandava
107:87
14:40
Va./Rū./St.
Cēsu PSS
Valmiera
93:64
14:40
Rīga/Pols
3.BJSS
Hanzas vsk.
82:66
14:40
VEF BS
Zemgale
Teikas vsk
55:64
16:00
Ķeizarmežs
Rīdzene
Ķeizarmežs
81:75
16:00
Ventspils
Jugla
Ventsp.Ol.halle
136:64
16:00
Kandava
Ogres BS
Kandava
76:98
16:00
Va./Rū./St.
Cēsu PSS
Valmiera
89:76
16:00
Rīga/Pols
3.BJSS
Hanzas vsk.
101:50
16:00
VEF BS
Zemgale
Teikas vsk
63:59
15.
, Svētdiena
10:00
Cēsu PSS
Kandava
Cēsu sp.kompl.
66:16
11:00
Ogres BS
Ķeizarmežs
Ogre
56:57
11:00
Rīdzene
Ventspils
Rīdzene
51:67
11:00
Jugla
VEF BS
Jugla
32:69
11:00
Cēsu PSS
Kandava
Cēsu sp.kompl.
92:40
11:00
3.BJSS 1
Va./Rū./St.
Āgenskalna ģ.
41:61
11:00
Zemgale
Rīga/Pols
Jelgava
28:129
12:00
Ogres BS
Ķeizarmežs
Ogre
73:55
12:00
Rīdzene
Ventspils
Rīdzene
54:62
12:00
Jugla
VEF BS
Jugla
87:61
12:00
3.BJSS
Va./Rū./St.
Āgenskalna ģ.
100:84
12:00
Zemgale
Rīga/Pols
Jelgava
68:90
12:10
Rīdzene
Ventspils
Arēna "Rīga"
92:104
12:20
Cēsu PSS
Kandava
Cēsu sp.kompl.
91:55
13:20
Ogres BS
Ķeizarmežs
Ogre
99:105
13:20
Jugla
VEF BS
Jugla
60:82
13:20
3.BJSS
Va./Rū./St.
Āgenskalna ģ.
84:75
13:20
Zemgale
Rīga/Pols
Jelgava
96:101
13:30
Rīdzene
Ventspils
Arēna "Rīga"
67:69
13:40
Cēsu PSS
Kandava
Cēsu sp.kompl.
47:123
14:40
Ogres BS
Ķeizarmežs
Ogre
67:101
14:40
Jugla
VEF BS
Jugla
72:71
14:40
3.BJSS
Va./Rū./St.
Āgenskalna ģ.
57:66
14:40
Zemgale
Rīga/Pols
Jelgava
59:108
14:50
Rīdzene
Ventspils
Arēna "Rīga"
62:57
15:00
Cēsu PSS
Kandava
Cēsu sp.kompl.
59:67
16:00
Ogres BS
Ķeizarmežs
Ogre
85:78
16:00
Jugla
VEF BS
Jugla
72:81
16:00
3.BJSS
Va./Rū./St.
Āgenskalna ģ.
97:66
16:00
Zemgale
Rīga/Pols
Jelgava
51:111
Novembris, 2006
4.
, Sestdiena
11:00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
41:66
11:00
Ventspils
Ogres BS
Ventsp.Ol.halle
77:33
11:00
Kandava
3.BJSS 1
Kandava
26:82
11:00
Va./Rū./St.
Zemgale
Valmiera
70:37
11:00
VEF BS
Rīga/Pols
Teikas vsk
31:83
12:00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
74:65
12:00
Ventspils
Ogres BS
Ventsp.Ol.halle
86:69
12:00
Kandava
3.BJSS
Kandava
96:70
12:00
Va./Rū./St.
Zemgale
Valmiera
56:98
12:00
VEF BS
Rīga/Pols
Teikas vsk
41:101
13:00
Jugla
Rīdzene
Jugla
8:42
13:20
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
60:83
13:20
Ventspils
Ogres BS
Ventsp.Ol.halle
106:67
13:20
Kandava
3.BJSS
Kandava
60:52
13:20
Va./Rū./St.
Zemgale
Valmiera
58:85
13:20
VEF BS
Rīga/Pols
Teikas vsk
74:75
14:00
Jugla
Rīdzene
Jugla
68:64
14:40
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
79:58
14:40
Ventspils
Ogres BS
Ventsp.Ol.halle
81:66
14:40
Kandava
3.BJSS
Kandava
86:75
14:40
Va./Rū./St.
Zemgale
Valmiera
87:72
14:40
VEF BS
Rīga/Pols
Teikas vsk
55:98
15:20
Jugla
Rīdzene
Jugla
49:72
16:00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
86:64
16:00
Ventspils
Ogres BS
Ventsp.Ol.halle
114:69
16:00
Kandava
3.BJSS
Kandava
61:71
16:00
Va./Rū./St.
Zemgale
Valmiera
85:82
16:00
VEF BS
Rīga/Pols
Teikas vsk
73:86
16:40
Jugla
Rīdzene
Jugla
83:116
18:00
Jugla
Rīdzene
Jugla
69:109
5.
, Svētdiena
10:00
Ogres BS
Jugla
Ogre
65:33
11:00
3.BJSS 1
Ķeizarmežs
Āgenskalna ģ.
59:39
11:00
Cēsu PSS
Ventspils
Cēsu sp.kompl.
51:69
11:00
Ogres BS
Jugla
Ogre
79:75
11:00
Rīdzene
VEF BS
Rīdzene
48:58
11:00
Zemgale
Kandava
Jelgava
55:52
11:00
Rīga/Pols
Va./Rū./St.
Hanzas vsk.
58:49
12:00
3.BJSS
Ķeizarmežs
Āgenskalna ģ.
88:99
12:00
Cēsu PSS
Ventspils
Cēsu sp.kompl.
50:66
12:00
Rīdzene
VEF BS
Rīdzene
91:41
12:00
Zemgale
Kandava
Jelgava
87:72
12:00
Rīga/Pols
Va./Rū./St.
Hanzas vsk.
98:69
12:10
Rīdzene
VEF BS
Arēna "Rīga"
99:76
12:20
Ogres BS
Jugla
Ogre
97:81
13:20
3.BJSS
Ķeizarmežs
Āgenskalna ģ.
40:69
13:20
Cēsu PSS
Ventspils
Cēsu sp.kompl.
58:79
13:20
Zemgale
Kandava
Jelgava
94:62
13:20
Rīga/Pols
Va./Rū./St.
Hanzas vsk.
76:78
13:30
Rīdzene
VEF BS
Arēna "Rīga"
77:74
13:40
Ogres BS
Jugla
Ogre
109:90
14:40
3.BJSS
Ķeizarmežs
Āgenskalna ģ.
63:85
14:40
Cēsu PSS
Ventspils
Cēsu sp.kompl.
61:73
14:40
Zemgale
Kandava
Jelgava
70:81
14:40
Rīga/Pols
Va./Rū./St.
Hanzas vsk.
83:84
14:50
Rīdzene
VEF BS
Arēna "Rīga"
79:49
15:00
Ogres BS
Jugla
Ogre
84:85
16:00
3.BJSS
Ķeizarmežs
Āgenskalna ģ.
61:70
16:00
Cēsu PSS
Ventspils
Cēsu sp.kompl.
61:111
16:00
Zemgale
Kandava
Jelgava
100:93
16:00
Rīga/Pols
Va./Rū./St.
Hanzas vsk.
111:70
11.
, Sestdiena
10:00
Rīdzene
Ogres BS
Rīdzene
57:34
11:00
Ķeizarmežs
Zemgale
Ķeizarmežs
70:44
11:00
Ventspils
3.BJSS 1
Ventsp.Ol.halle
83:51
11:00
Jugla
Cēsu PSS
Jugla
30:62
11:00
Rīdzene
Ogres BS
Rīdzene
76:48
11:00
Kandava
Rīga/Pols
Kandava
25:82
11:00
VEF BS
Va./Rū./St.
Teikas vsk
45:54
12:00
Ķeizarmežs
Zemgale
Ķeizarmežs
73:79
12:00
Ventspils
3.BJSS
Ventsp.Ol.halle
124:56
12:00
Jugla
Cēsu PSS
Jugla
85:72
12:00
Kandava
Rīga/Pols
Kandava
58:86
12:00
VEF BS
Va./Rū./St.
Teikas vsk
76:58
12:10
Rīdzene
Ogres BS
Arēna "Rīga"
98:82
13:20
Ķeizarmežs
Zemgale
Ķeizarmežs
83:52
13:20
Ventspils
3.BJSS
Ventsp.Ol.halle
92:65
13:20
Jugla
Cēsu PSS
Jugla
37:64
13:20
Kandava
Rīga/Pols
Kandava
77:74
13:20
VEF BS
Va./Rū./St.
Teikas vsk
90:65
13:30
Rīdzene
Ogres BS
Arēna "Rīga"
66:81
14:40
Ķeizarmežs
Zemgale
Ķeizarmežs
67:61
14:40
Ventspils
3.BJSS
Ventsp.Ol.halle
72:59
14:40
Jugla
Cēsu PSS
Jugla
69:79
14:40
Kandava
Rīga/Pols
Kandava
94:85
14:40
VEF BS
Va./Rū./St.
Teikas vsk
51:94
14:50
Rīdzene
Ogres BS
Arēna "Rīga"
87:66
16:00
Ķeizarmežs
Zemgale
Ķeizarmežs
82:69
16:00
Ventspils
3.BJSS
Ventsp.Ol.halle
113:67
16:00
Jugla
Cēsu PSS
Jugla
83:60
16:00
Kandava
Rīga/Pols
Kandava
58:103
16:00
VEF BS
Va./Rū./St.
Teikas vsk
87:66
12.
, Svētdiena
11:00
Ķeizarmežs
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
46:66
11:00
Zemgale
Ventspils
Jelgava
41:84
11:00
3.BJSS 1
Jugla
Āgenskalna ģ.
103:18
11:00
Rīdzene
Cēsu PSS
Rīdzene
55:71
11:00
Ogres BS
VEF BS
Ogre
42:61
11:00
Va./Rū./St.
Kandava
Valmiera
60:31
12:00
Ķeizarmežs
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
71:83
12:00
Zemgale
Ventspils
Jelgava
55:72
12:00
3.BJSS
Jugla
Āgenskalna ģ.
67:81
12:00
Rīdzene
Cēsu PSS
Rīdzene
75:62
12:00
Ogres BS
VEF BS
Ogre
96:43
12:00
Va./Rū./St.
Kandava
Valmiera
57:65
13:20
Ķeizarmežs
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
66:68
13:20
Zemgale
Ventspils
Jelgava
62:92
13:20
3.BJSS
Jugla
Āgenskalna ģ.
62:82
13:20
Rīdzene
Cēsu PSS
Rīdzene
88:59
13:20
Ogres BS
VEF BS
Ogre
68:72
13:20
Va./Rū./St.
Kandava
Valmiera
54:67
14:40
Ķeizarmežs
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
62:83
14:40
Zemgale
Ventspils
Jelgava
68:66
14:40
3.BJSS
Jugla
Āgenskalna ģ.
85:59
14:40
Rīdzene
Cēsu PSS
Rīdzene
79:56
14:40
Ogres BS
VEF BS
Ogre
70:41
14:40
Va./Rū./St.
Kandava
Valmiera
68:76
16:00
Ķeizarmežs
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
61:64
16:00
Zemgale
Ventspils
Jelgava
68:134
16:00
3.BJSS
Jugla
Āgenskalna ģ.
81:88
16:00
Rīdzene
Cēsu PSS
Rīdzene
123:70
16:00
Ogres BS
VEF BS
Ogre
75:71
16:00
Va./Rū./St.
Kandava
Valmiera
103:65
18.
, Sestdiena
11:00
Ventspils
Rīga/Pols
Ventsp.Ol.halle
59:56
12:00
Ventspils
Rīga/Pols
Ventsp.Ol.halle
70:61
13:20
Ventspils
Rīga/Pols
Ventsp.Ol.halle
70:72
14:40
Ventspils
Rīga/Pols
Ventsp.Ol.halle
71:79
16:00
Ventspils
Rīga/Pols
Ventsp.Ol.halle
88:84
19.
, Svētdiena
10:00
Ķeizarmežs
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
35:46
11:00
Ķeizarmežs
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
99:60
11:00
Jugla
Zemgale
Jugla
36:50
11:00
Rīdzene
3.BJSS 1
Rīdzene
68:42
11:00
Ogres BS
Cēsu PSS
Ogre
40:73
11:00
VEF BS
Kandava
Teikas vsk
51:43
12:00
Jugla
Zemgale
Jugla
90:73
12:00
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
80:52
12:00
Ogres BS
Cēsu PSS
Ogre
81:46
12:00
VEF BS
Kandava
Teikas vsk
83:77
12:20
Ķeizarmežs
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
98:49
13:20
Jugla
Zemgale
Jugla
72:81
13:20
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
94:56
13:20
Ogres BS
Cēsu PSS
Ogre
71:68
13:20
VEF BS
Kandava
Teikas vsk
96:85
13:40
Ķeizarmežs
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
65:93
14:40
Jugla
Zemgale
Jugla
74:73
14:40
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
74:64
14:40
Ogres BS
Cēsu PSS
Ogre
90:81
14:40
VEF BS
Kandava
Teikas vsk
77:89
15:00
Ķeizarmežs
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
70:77
16:00
Jugla
Zemgale
Jugla
83:69
16:00
Rīdzene
3.BJSS
Rīdzene
114:40
16:00
Ogres BS
Cēsu PSS
Ogre
88:71
16:00
VEF BS
Kandava
Teikas vsk
98:65
Decembris, 2006
2.
, Sestdiena
11:00
Kandava
Ķeizarmežs
Kandava
38:58
11:00
Va./Rū./St.
Ventspils
Valmiera
64:93
11:00
Rīga/Pols
Jugla
Hanzas vsk.
81:46
11:00
Zemgale
Rīdzene
Jelgava
33:71
11:00
3.BJSS 1
Ogres BS
Āgenskalna ģ.
64:54
11:00
Cēsu PSS
VEF BS
Cēsu sp.kompl.
107:33
12:00
Kandava
Ķeizarmežs
Kandava
59:90
12:00
Va./Rū./St.
Ventspils
Valmiera
53:128
12:00
Rīga/Pols
Jugla
Hanzas vsk.
70:59
12:00
Zemgale
Rīdzene
Jelgava
57:74
12:00
3.BJSS
Ogres BS
Āgenskalna ģ.
59:105
12:00
Cēsu PSS
VEF BS
Cēsu sp.kompl.
102:87
13:20
Kandava
Ķeizarmežs
Kandava
60:69
13:20
Va./Rū./St.
Ventspils
Valmiera
58:101
13:20
Rīga/Pols
Jugla
Hanzas vsk.
114:66
13:20
Zemgale
Rīdzene
Jelgava
75:74
13:20
3.BJSS
Ogres BS
Āgenskalna ģ.
59:88
13:20
Cēsu PSS
VEF BS
Cēsu sp.kompl.
52:60
14:40
Kandava
Ķeizarmežs
Kandava
77:63
14:40
Va./Rū./St.
Ventspils
Valmiera
74:69
14:40
Rīga/Pols
Jugla
Hanzas vsk.
122:66
14:40
Zemgale
Rīdzene
Jelgava
57:77
14:40
3.BJSS
Ogres BS
Āgenskalna ģ.
92:79
14:40
Cēsu PSS
VEF BS
Cēsu sp.kompl.
66:56
16:00
Kandava
Ķeizarmežs
Kandava
52:97
16:00
Va./Rū./St.
Ventspils
Valmiera
71:85
16:00
Rīga/Pols
Jugla
Hanzas vsk.
86:55
16:00
Zemgale
Rīdzene
Jelgava
65:130
16:00
3.BJSS
Ogres BS
Āgenskalna ģ.
53:70
16:00
Cēsu PSS
VEF BS
Cēsu sp.kompl.
83:82
2. aplis
Janvāris, 2007
20.
, Sestdiena
11:00
Kandava
Ventspils
Kandava
37:97
11:00
Va./Rū./St.
Jugla
Valmiera
–
11:00
Rīga/Pols
Rīdzene
Hanzas vsk.
57:41
11:00
Zemgale
Ogres BS
Jelgava
55:46
11:00
3.BJSS 1
Cēsu PSS
Āgenskalna ģimn.
54:40
12;00
Rīga/Pols
Rīdzene
Hanzas vsk.
72:67
12;00
3.BJSS
Cēsu PSS
Āgenskalna ģimn.
60:72
12;20
VEF BS
Ķeizarmežs
Teikas vsk.
55:41
12:00
Kandava
Ventspils
Kandava
35:96
12:00
Va./Rū./St.
Jugla
Valmiera
68:92
12:00
Zemgale
Ogres BS
Jelgava
72:81
13;20
VEF BS
Ķeizarmežs
Teikas vsk.
68:83
13:20
Kandava
Ventspils
Kandava
66:94
13:20
Va./Rū./St.
Jugla
Valmiera
92:99
13:20
Rīga/Pols
Rīdzene
Hanzas vsk.
61:70
13:20
Zemgale
Ogres BS
Jelgava
77:63
13:20
3.BJSS
Cēsu PSS
Āgenskalna ģimn.
54:68
14;40
3.BJSS
Cēsu PSS
Āgenskalna ģimn.
80:67
14;40
VEF BS
Ķeizarmežs
Teikas vsk.
62:71
14:40
Kandava
Ventspils
Kandava
90:76
14:40
Va./Rū./St.
Jugla
Valmiera
83:63
14:40
Rīga/Pols
Rīdzene
Hanzas vsk.
63:72
14:40
Zemgale
Ogres BS
Jelgava
59:63
16:00
Kandava
Ventspils
Kandava
67:112
16:00
Va./Rū./St.
Jugla
Valmiera
74:67
16:00
Rīga/Pols
Rīdzene
Hanzas vsk.
66:51
16:00
Zemgale
Ogres BS
Jelgava
82:101
16:00
3.BJSS
Cēsu PSS
Āgenskalna ģ.
60:56
16:00
VEF BS
Ķeizarmežs
Teikas vsk.
58:60
17:20
VEF BS
Ķeizarmežs
Teikas vsk.
59:55
21.
, Svētdiena
10;00
Rīdzene
Va./Rū./St.
Rīdzene
46:49
11;00
Jugla
Kandava
Jugla
35:45
11;00
Cēsu PSS
Zemgale
Cēsu sp. komplekss
61:56
11:00
Rīdzene
Va./Rū./St.
Rīdzene
91:34
11:00
Ogres BS
Rīga/Pols
Ogre
34:85
11:00
3.BJSS 1
VEF BS
Āgenskalna ģimn.
51:60
11l;0
Ventspils
Ķeizarmežs
Venstspiols Ol. halle
20:0
12;00
Ventspils
Ķeizarmežs
Ventspils Ol. halle
90:47
12;00
Ogres BS
Rīga/Pols
Ogre
71:81
12;00
Cēsu PSS
Zemgale
Cēsu sp. komplekss
63:61
12;00
3.BJSS
VEF BS
Āgenskalna ģimn.
74:73
12:00
Jugla
Kandava
Jugla
92:50
12:20
Rīdzene
Va./Rū./St.
Rīdzene
100:53
13;20
Ogres BS
Rīga/Pols
Ogre
71:75
13;20
3.BJSS
VEF BS
Āgenskalna ģimn.
46:80
13:20
Ventspils
Ķeizarmežs
Ventspils Ol. halle
68:76
13:20
Jugla
Kandava
Jugla
59:84
13:20
Cēsu PSS
Zemgale
Cēsu sp. komplekss
93:89
13:40
Rīdzene
Va./Rū./St.
Rīdzene
75:62
14:40
Ventspils
Ķeizarmežs
Ventspils Ol. halle
84:63
14:40
Jugla
Kandava
Jugla
102:114
14:40
Ogres BS
Rīga/Pols
Ogre
61:90
14:40
Cēsu PSS
Zemgale
Cēsu sp. komplekss.
69:65
14:40
3.BJSS
VEF BS
Āgenskalna ģimn.
77:63
15:00
Rīdzene
Va./Rū./St.
Rīdzene
124:106
16;00
3.BJSS
VEF BS
Āgenskalna ģimn.
64:58
16:00
Ventspils
Ķeizarmežs
Ventspils Olpiskā halle
91:69
16:00
Jugla
Kandava
Jugla
71:82
16:00
Ogres BS
Rīga/Pols
Ogre
95:93
16:00
Cēsu PSS
Zemgale
Cēsu sporta komplekss
73:77
Februāris, 2007
3.
, Sestdiena
Ķeizarmežs
Jugla
Ķeizarmežs
68:79
11;00
Kandava
Rīdzene
Kandava
45:66
11;00
Zemgale
3.BJSS 1
Jelgava
48:65
11:00
Ķeizarmežs
Jugla
Ķeizarmežs
70:25
11:00
Va./Rū./St.
Ogres BS
Valmiera
71:30
11:00
Rīga/Pols
Cēsu PSS
Hanzas vsk.
70:37
12;00
Kandava
Rīdzene
Kandava
39:114
12;00
Va./Rū./St.
Ogres BS
Valmiera
65:79
12;00
Rīga/Pols
Cēsu PSS
Hanzas vsk.
72:57
12;00
Zemgale
3.BJSS
Jelgava
108:62
13;40
Rīdzene
Ķeizarmežs
Rīdzene
66:69
13:20
Ķeizarmežs
Jugla
Ķeizarmežs
81:64
13:20
Kandava
Rīdzene
Kandava
67:96
13:20
Va./Rū./St.
Ogres BS
Valmiera
67:86
13:20
Rīga/Pols
Cēsu PSS
Hanzas vsk.
73:55
13:20
Zemgale
3.BJSS
Jelgava
78:60
14:40
Ķeizarmežs
Jugla
Ķeizarmežs
90:54
14:40
Kandava
Rīdzene
Kandava
64:67
14:40
Va./Rū./St.
Ogres BS
Valmiera
87:80
14:40
Rīga/Pols
Cēsu PSS
Hanzas vsk.
102:67
14:40
Zemgale
3.BJSS
Jelgava
58:75
14:40
Jugla
Ventspils
Jugla
77:112
16:00
Ķeizarmežs
Jugla
Ķeizarmežs
98:48
16:00
Kandava
Rīdzene
Kandava
81:123
16:00
Va./Rū./St.
Ogres BS
Valmiera
82:86
16:00
Rīga/Pols
Cēsu PSS
Hanzas vsk.
113:62
16:00
Zemgale
3.BJSS
Jelgava
66:87
4.
, Svētdiena
10;00
Rīdzene
Ķeizarmežs
Rīdzene
59:41
11;00
Rīdzene
Ķeizarmežs
Rīdzene
69:60
11;00
Jugla
Ventspils
Jugla
34:60
11;00
Cēsu PSS
Va./Rū./St.
Cēsu sp. komlekss
51:61
11;00
3.BJSS 1
Rīga/Pols
Āgenskalna ģimn.
60:78
11;00
Zemgale
VEF BS
Jelgava
55:63
11:00
Ogres BS
Kandava
Ogre
56:42
12;00
Jugla
Ventspils
Jugla
45:62
12;00
Ogres BS
Kandava
Ogre
89:61
12;00
Cēsu PSS
Va./Rū./St.
Cēsu sp. komplekss
127:43
12;00
3.BJSS
Rīga/Pols
Āgenskalna ģimn.
65:108
12;00
Zemgale
VEF BS
Jelgava
80:68
12:20
Rīdzene
Ķeizarmežs
Rīdzene
72:58
13:20
Jugla
Ventspils
Jugla
64:115
13:20
Ogres BS
Kandava
Ogre
94:80
13:20
Cēsu PSS
Va./Rū./St.
Cēsu sp. halle
92:54
13:20
3.BJSS
Rīga/Pols
Āgenskalna ģimn.
51:81
13:20
Zemgale
VEF BS
Jelgava
81:78
14:40
Ogres BS
Kandava
Ogre
73:107
14:40
Cēsu PSS
Va./Rū./St.
Cēsu sp. komplekss
62:84
14:40
3.BJSS
Rīga/Pols
Āgenskalna ģimn.
52:85
14:40
Zemgale
VEF BS
Jelgava
73:61
15:00
Rīdzene
Ķeizarmežs
Jelgava
103:63
16:00
Jugla
Ventspils
Jugla
70:105
16:00
Ogres BS
Kandava
Ogre
109:67
16:00
Cēsu PSS
Va./Rū./St.
Cēsus sp. komplekss
75:94
16:00
3.BJSS
Rīga/Pols
Āgenskalna ģimn.
78:84
16:00
Zemgale
VEF BS
Jelgava
63:123
11.
, Svētdiena
11;00
VEF BS
Ventspils
Teikas vsk.
49:69
12;00
VEF BS
Ventspils
Teikas vsk.
77:87
13;20
VEF BS
Ventspils
Teikas vsk.
75:60
14;40
VEF BS
Ventspils
Teikas vsk.
69:88
16:00
VEF BS
Ventspils
Teikas vsk.
80:94
17.
, Sestdiena
11;00
Ķeizarmežs
Ogres BS
Ķeizarmežs
34:51
11;00
Ventspils
Rīdzene
Ventspils Ol. halle
66:48
11;00
Kandava
Cēsu PSS
Kandava
43:85
11;00
Va./Rū./St.
3.BJSS 1
Valmiera
53:27
11:00
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
74:35
11:00
Rīga/Pols
Zemgale
Hanzas vsk.
106:40
12;00
Ķeizarmežs
Ogres BS
Ķeizarmežs
81:73
12;00
Ventspils
Rīdzene
Venstspils Ol. halle
65:53
12;00
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
83:76
12;00
Kandava
Cēsu PSS
Kandava
62:80
12;00
Va./Rū./St.
3.BJSS
Valmiera
63:75
12;00
Rīga/Pols
Zemgale
Hanzas vsk.
68:81
13;20
Ķeizarmežs
Ogres BS
Ķeizarmežs
53:57
13;20
Ventspils
Rīdzene
Ventspils Ol. halle
73:61
13;20
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
123:60
13;20
Kandava
Cēsu PSS
Kandava
54:78
13;20
Va./Rū./St.
3.BJSS
Valmiera
64:55
13:20
Rīga/Pols
Zemgale
Hanzas vsk.
77:48
14:40
Ķeizarmežs
Ogres BS
Ķeizarmežs
84:54
14:40
Ventspils
Rīdzene
Ventspils Ol. halle
83:72
14:40
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
91:67
14:40
Kandava
Cēsu PSS
Kandava
102:79
14:40
Va./Rū./St.
3.BJSS
Valmiera
69:72
14:40
Rīga/Pols
Zemgale
Hanzas vsk.
91:54
16:00
Ķeizarmežs
Ogres BS
Ķeizarmežs
63:79
16:00
Ventspils
Rīdzene
Ventspils Ol. halle
97:86
16:00
VEF BS
Jugla
Teikas vsk.
80:60
16:00
Kandava
Cēsu PSS
Kandava
97:72
16:00
Va./Rū./St.
3.BJSS
Valmiera
67:76
16:00
Rīga/Pols
Zemgale
Hanzas vsk.
109:56
18.
, Svētdiena
10:00
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
72:24
11;00
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
87:71
11;00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
36:61
11;00
Ogres BS
Ventspils
Ogre
46:72
11;00
Zemgale
Va./Rū./St.
Jelgava
45:59
11;00
Rīga/Pols
VEF BS
Hanzas vsk.
110:32
11:00
3.BJSS 1
Kandava
Āgenskalna ģimn.
79:37
12;00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
91:88
12;00
Ogres BS
Ventspils
Ogre
60:62
12;00
3.BJSS
Kandava
Āgenskalna ģimn.
89:70
12;00
Zemgale
Va./Rū./St.
Jelgava
97:63
12;00
Rīga/Pols
VEF BS
Hanzas vsk.
107:44
12:20
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
91:59
13;20
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
68:77
13;20
Ogres BS
Ventspils
Ogre
64:61
13;20
Rīga/Pols
VEF BS
Hanzas vsk.
58:82
13;40
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
79:73
13:20
3.BJSS
Kandava
Āgenskalna ģimn.
71:82
13:20
Zemgale
Va./Rū./St.
Jelgava
92:82
14;40
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
81:53
14;40
3.BJSS
Kandava
Āgenskalna ģimn.
72:74
14;40
Zemgale
Va./Rū./St.
Jelgava
78:70
14;40
Rīga/Pols
VEF BS
Hanzas vsk.
106:51
14:40
Ogres BS
Ventspils
Ogre
59:76
15:00
Rīdzene
Jugla
Rīdzene
112:83
16;00
Rīga/Pols
VEF BS
Hanzas vsk.
80:59
16:00
Ķeizarmežs
Cēsu PSS
Ķeizarmežs
61:52
16:00
Ogres BS
Ventspils
Ogre
71:96
16:00
3.BJSS
Kandava
Āgenskalna ģimn.
93:70
16:00
Zemgale
Va./Rū./St.
Jelgava
86:82
Marts, 2007
3.
, Sestdiena
10;00
Va./Rū./St.
Rīga/Pols
Valmiera
45:73
10:00
Ķeizarmežs
3.BJSS 1
Ķeizarmežs
51:47
11;00
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmažs
89:77
11;00
Va./Rū./St.
Rīga/Pols
Valmiera
54:103
11;00
Ventspils
Cēsu PSS
Ventspils ol. halle
55:35
11;00
Kandava
Zemgale
Kandava
53:46
11:00
Jugla
Ogres BS
Jugla
41:59
11:00
VEF BS
Rīdzene
Teika
100:79
12;00
Ventspils
Cēsu PSS
Ventspils Ol. halle
79:51
12;00
Jugla
Ogres BS
Jugla
70:76
12;00
Kandava
Zemgale
Kandava
57:83
12;00
VEF BS
Rīdzene
Teikas vsk.
37:49
12:20
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmežs
89:51
12:20
Va./Rū./St.
Rīga/Pols
Valmiera
68:103
13;20
VEF BS
Rīdzene
Teikas vsk.
69:78
13:20
Ventspils
Cēsu PSS
Venstspils Ol. halle
84:59
13:20
Jugla
Ogres BS
Jugla
67:86
13:20
Kandava
Zemgale
Kandava
82:63
13:40
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmežs
57:72
13:40
Va./Rū./St.
Rīga/Pols
Valmiera
88:95
14:40
Jugla
Ogres BS
Jugla
96:91
14:40
Kandava
Zemgale
Kandava
85:49
14:40
VEF BS
Rīdzene
Teikas vsk.
82:71
15:00
Ķeizarmežs
3.BJSS
Ķeizarmežs
68:78
15:00
Va./Rū./St.
Rīga/Pols
Valmiera
67:113
16:00
Ventspils
Cēsu PSS
Ventspils Ol. halle
149:45
16:00
Jugla
Ogres BS
Jugla
77:79
16:00
Kandava
Zemgale
Kandava
85:103
16:00
Ventspils
Cēsu PSS
Ventspils Ol. halle
65:64
16:00
VEF BS
Rīdzene
Teikas vsk.
73:67
4.
, Svētdiena
10;00
Rīga/Pols
Kandava
Hanzas vsk.
89:30
11;00
Zemgale
Ķeizarmežs
Jelgava
53:48
11;00
3.BJSS 1
Ventspils
Āgensklana ģimn.
49:65
11;00
Ogres BS
Rīdzene
Ogre
44:66
11;00
Va./Rū./St.
VEF BS
Valmiera
51:33
11:00
Rīga/Pols
Kandava
Hanzas vsk.
101:43
11:00
Cēsu PSS
Jugla
Cēsu sp. komplekss
90:26
12;00
Zemgale
Ķeizarmežs
Jelgava
63:68
12;00
3.BJSS
Ventspils
Āgenskalna ģimn.
52:117
12;00
Ogres BS
Rīdzene
Ogre
86:83
12;00
Va./Rū./St.
VEF BS
Valmiera
67:63
12;20
Rīga/Pols
Kandava
Hanzas vsk.
102:71
12:00
Cēsu PSS
Jugla
Cēsu sp. komplekss
70:76
13;20
Cēsu PSS
Jugla
Cēsu sp. komplekss
78:67
13:20
Zemgale
Ķeizarmežs
Jelgava
74:79
13:20
3.BJSS
Ventspils
Āgenskalna ģimn.
59:99
13:20
Ogres BS
Rīdzene
Ogre
75:73
13:20
Va./Rū./St.
VEF BS
Valmiera
56:78
13:40
Rīga/Pols
Kandava
Hanzas vsk.
70:72
14;40
Zemgale
Ķeizarmežs
Jelgava
71:70
14:40
3.BJSS
Ventspils
Āgenskalna ģimn.
94:67
14:40
Cēsu PSS
Jugla
Cēsu sp. komplekss
101:86
14:40
Ogres BS
Rīdzene
Ogre
68:101
14:40
Va./Rū./St.
VEF BS
Valmiera
86:72
15:00
Rīga/Pols
Kandava
Hanzas vsk.
99:56
16;00
3.BJSS
Ventspils
Āgenskalna ģimn.
56:92
16;00
Cēsu PSS
Jugla
Cēsu sp. komplekss
77:89
16;00
Va./Rū./St.
VEF BS
Valmiera
96:77
16:00
Zemgale
Ķeizarmežs
Jelgava
73:62
16:00
Ogres BS
Rīdzene
Ogre
93:91
10.
, Sestdiena
11;00
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
Hanzas vsk.
87:33
11;00
Ventspils
Zemgale
Ventspils Ol. halle
81:39
11;00
VEF BS
Ogres BS
Teikas vsk.
72:54
11;00
Kandava
Va./Rū./St.
Kandava
30:47
12;00
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
Hanzas vsk.
92:62
12;00
Ventspils
Zemgale
Venstspils Ol. halle
70:39
12;00
Kandava
Va./Rū./St.
Kandava
85:73
12;20
Cēsu PSS
Rīdzene
Cēsu sp. kom.
47:52
12:00
VEF BS
Ogres BS
Teikas vsk.
86:101
13;20
VEF BS
Ogres BS
Teikas vsk.
79:63
13:20
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
Hanzas vsk.
77:69
13:20
Ventspils
Zemgale
Ventspils Ol. halle
92:65
13:20
Cēsu PSS
Rīdzene
Cēsu sp. komplekss
73:65
13:30
Kandava
Va./Rū./St.
Kandava
69:57
14:40
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
Hanzas vsk.
62:64
14:40
Ventspils
Zemgale
Ventspils Ol. halle
88:56
14:40
VEF BS
Ogres BS
Teikas vsk.
81:63
14:40
Kandava
Va./Rū./St.
Kandava
79:70
14:40
Cēsu PSS
Rīdzene
Cēsu sp. komplekss
97:82
16;00
Rīga/Pols
Ķeizarmežs
Hanzas vsk.
99:66
16;00
VEF BS
Ogres BS
Teikas vsk.
60:101
16;00
Kandava
Va./Rū./St.
Kandava
78:106
16:00
Ventspils
Zemgale
Ventspils Ol. halle
126:56
16:00
Cēsu PSS
Rīdzene
Cēsu sp. komplekss
63:113
17:20
Cēsu PSS
Rīdzene
Cēsu sp. komplekss
80:105
11.
, Svētdiena
10;00
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
Valmiera
52:34
11;00
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
Valmiera
51:103
11;00
Zemgale
Jugla
Jelagava
65:32
11;00
3.BJSS 1
Rīdzene
Āgenskalna ģimn.
54:69
11;00
Cēsu PSS
Ogres BS
Cēsu sp. kom.
90:46
11;00
Kandava
VEF BS
Kandava
42:62
11:00
Rīga/Pols
Ventspils
Hanzas vsk.
68:36
12;00
Rīga/Pols
Ventspils
Hanzas vsk.
60:57
12;00
Zemgale
Jugla
Jelgava
88:80
12;00
3.BJSS
Rīdzene
Āgenskalna ģimn.
73:104
12;00
Cēsu PSS
Ogres BS
Čēsu sp. komplekss
65:75
12;00
Kandava
VEF BS
Kandava
84:74
12:20
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
Valmiera
46:83
13;20
Rīga/Pols
Ventspils
Hanzas vsk.
65:54
13;20
3.BJSS
Rīdzene
Āgenskalna ģimn.
54:92
13;20
Kandava
VEF BS
Kandava
58:80
13:20
Zemgale
Jugla
Jelgava
84:62
13:20
Cēsu PSS
Ogres BS
Cēsu sp. komplekss
80:81
13:40
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
Valmiera
72:61
14;40
Rīga/Pols
Ventspils
Hanzas vsk.
99:86
14;40
3.BJSS
Rīdzene
Āgenskalna ģimn.
67:90
14:40
Zemgale
Jugla
Jelgava
84:75
14:40
Cēsu PSS
Ogres BS
Cēsu sp. kopmlekss
90:73
14:40
Kandava
VEF BS
Kandava
86:74
15;00
Va./Rū./St.
Ķeizarmežs
Valmiera
75:92
16;00
Rīga/Pols
Ventspils
Hanzas vsk.
67:77
16:00
Zemgale
Jugla
Jelgava
83:72
16:00
3.BJSS
Rīdzene
Āgenskalna ģimn.
70:118
16:00
Cēsu PSS
Ogres BS
Cēsu sp. komplekss
75:82
16:00
Kandava
VEF BS
Kandava
77:89
17.
, Sestdiena
10:30
Jugla
3.BJSS
Jugla
93:56
11;00
Ķeizarmežs
Kandava
Ķeizarmežs
40:45
11:00
Ventspils
Va./Rū./St.
Ventspils Ol. halle
68:43
11:50
Jugla
3.BJSS
Jugla
84:71
12;00
Ķeizarmežs
Kandava
Ķeizarmežs
91:29
12;00
Ventspils
Va./Rū./St.
Venstpils Ol. halle
136:30
13;20
Ventspils
Va./Rū./St.
Ventspils Ol. halle
85:37
13:10
Jugla
3.BJSS
Jugla
73:81
14;40
Ķeizarmežs
Kandava
Ķeizarmežs
62:64
14:30
Jugla
3.BJSS
Jugla
83:81
14:40
Ventspils
Va./Rū./St.
Ventspils Ol. halle
77:80
16;00
Ventspils
Va./Rū./St.
Ventspils Ol. halle
105:69
16:00
Ķeizarmežs
Kandava
Ķeizarmežs
95:69
9.3
Jugla
3.BJSS 1
Jugla
31:77
Ķeiz
Ķeizarmežs
Kandava
Kandava
90:47
18.
, Svētdiena
11;00
Jugla
Rīga/Pols
Jugla
9:92
11;00
Rīdzene
Zemgale
Rīdzene
51:59
11;00
Ogres BS
3.BJSS 1
Ogre
50:75
12;00
Jugla
Rīga/Pols
Jugla
68:70
12;00
Rīdzene
Zemgale
Rīdzene
56:76
12;00
Ogres BS
3.BJSS
Ogre
110:84
12:20
VEF BS
Cēsu PSS
Teikas vsk.
58:56
13;20
Jugla
Rīga/Pols
Jugla
80:94
13;20
Rīdzene
Zemgale
Rīdzene
96:63
13:20
Ogres BS
3.BJSS
Ogre
109:85
13:20
VEF BS
Cēsu PSS
Teikas vsk.
77:109
14:40
Jugla
Rīga/Pols
Jugla
60:113
14:40
Rīdzene
Zemgale
Rīdzene
78:58
14:40
Ogres BS
3.BJSS
Ogre
59:97
14:40
VEF BS
Cēsu PSS
Teikas vsk.
107:62
16;00
Rīdzene
Zemgale
Rīdzene
96:61
16;00
Ogres BS
3.BJSS
Ogre
95:78
16;00
VEF BS
Cēsu PSS
Teikas vsk.
78:76
16:00
Jugla
Rīga/Pols
Jugla
70:97
17:20
VEF BS
Cēsu PSS
Teikas vsk.
101:75