© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/zeni/2_divizija_austrumi/kalendars/?season=5
»
1.divïzija
2. divïzija Austrumi
2. divïzija Centrs
2. divïzija Rietumi
LJBL FINÀLI
LJBL Finàli
Pārskats
A grupa
B1 grupa
B2 grupa
C1 grupa
C2 grupa
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2008/2009 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
Daugavpils
-
Smiltene
29.03.2009
70:69
Daugavpils
-
Madona
21.03.2009
71:96
Alūksne
-
V/R/S-2
21.03.2009
98:92
Daugavpils
-
Madona
21.03.2009
90:73
Alūksne
-
V/R/S-2
21.03.2009
108:75
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
Alūksnes BJSS A
Alūksnes BJSS B1
Alūksnes BJSS B2
Alūksnes BJSS C1
BBK "Ezerzeme" B1
BBK "Ezerzeme" B2
BBK "Ezerzeme" C1
BBK "Ezerzeme" C2
BBK "Ezerzeme"-1 A
BBK "Ezerzeme"-2 A
BBK "Ezerzeme"-2 B2
Balvu BJSS A
Balvu BJSS C1
Balvu BJSS C2
Daugavpils
Daugavpils/Krāslava A
Daugavpils/Krāslava B2
Daugavpils/Krāslava C1
Daugavpils/Krāslava C2
Jēkabpils RSS A
Jēkabpils RSS B1
Jēkabpils RSS C1
Jēkabpils RSS C2
Līvānu BJSS C1
Madonas BJSS A
Madonas BJSS B1
Madonas BJSS B2
Madonas BJSS C1
Madonas BJSS C2
Smiltenes pils. BJSS B1
Smiltenes pils. BJSS C2
Valmiera/Rūjiena/Strenči-2 A
Valmiera/Rūjiena/Strenči-2 B1
Valmiera/Rūjiena/Strenči-2 B2
Valmiera/Rūjiena/Strenči-2 C1
Valmiera/Rūjiena/Strenči-2 C2
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
1. aplis
Septembris, 2008
20.
, Sestdiena
11:00
Madona
Līvāni
Madona
20:109
11:00
Balvi
Alūksne
Balvi
68:73
11:00
Ezerzeme
Jēkabpils
Rēzekne
32:77
12:10
Ezerzeme
Jēkabpils
Rēzekne
46:58
12:20
Balvi
Alūksne
Balvi
50:90
12:30
Smiltene
Daugavpils
Smiltene
42:56
13:30
Ezerzeme
Jēkabpils
Rēzekne
57:73
13:40
Smiltene
Daugavpils
Smiltene
58:69
14:50
Ezerzeme-1
Jēkabpils
Rēzekne
57:74
21.
, Svētdiena
11:00
Līvāni
Balvi
Līvāni
102:35
11:00
V/R/S-2
Madona
Valmiera
36:57
11:00
Daugavpils
Ezerzeme
Daugavpils
76:21
12:10
V/R/S-2
Madona
Valmiera
64:75
12:10
Daugavpils
Ezerzeme
Daugavpils
76:65
13:30
V/R/S-2
Madona
Valmiera
47:157
13:30
Daugavpils
Ezerzeme
Daugavpils
65:64
13:40
Alūksne
Smiltene
Alūksne
112:70
14:50
V/R/S-2
Madona
Valmiera
40:80
14:50
Daugavpils
Ezerzeme
Daugavpils
71:79
16:10
V/R/S-2
Madona
Valmiera
48:77
16:10
Daugavpils
Ezerzeme-1
Daugavpils
71:66
27.
, Sestdiena
11:00
Balvi
V/R/S-2
Balvi
33:71
11:00
Jēkabpils
Daugavpils
Jēkabpils
73:77
12:10
Balvi
V/R/S-2
Balvi
115:64
12:10
Ezerzeme
Alūksne
Rēzekne
58:63
12:10
Jēkabpils
Daugavpils
Jēkabpils
81:35
13:30
Balvi
V/R/S-2
Balvi
72:92
13:30
Jēkabpils
Daugavpils
Jēkabpils
94:63
13:30
Ezerzeme
Alūksne
Rēzekne
62:81
14:50
Jēkabpils
Daugavpils
Jēkabpils
101:44
14:50
Ezerzeme
Alūksne
Rēzekne
70:87
16:10
Ezerzeme-1
Alūksne
Rēzekne
60:68
28.
, Svētdiena
11:00
V/R/S-2
Ezerzeme-2
Valmiera
86:101
12:20
V/R/S-2
Ezerzeme-2
Valmiera
71:64
Oktobris, 2008
2.
, Ceturtdiena
17:30
Alūksne
Līvāni
Alūksne
50:73
4.
, Sestdiena
11:00
Ezerzeme-2
Madona
Rēzekne
78:123
12:20
Ezerzeme-2
Madona
Rēzekne
72:74
5.
, Svētdiena
11:00
Alūksne
Jēkabpils
Alūksne
61:66
11:00
V/R/S-2
Smiltene
Valmiera
26:78
11:00
Madona
Balvi
Madona
92:26
11:00
Smiltene
Ezerzeme
Smiltene
73:22
12:10
V/R/S-2
Smiltene
Valmiera
53:68
12:10
Madona
Balvi
Madona
30:74
12:20
Alūksne
Jēkabpils
Alūksne
72:95
12:20
Smiltene
Ezerzeme
Smiltene
76:79
12:30
Līvāni
Ezerzeme
Līvāni
78:38
13:30
Madona
Balvi
Madona
100:37
13:40
Alūksne
Jēkabpils
Alūksne
57:72
17.
, Piektdiena
17:45
Jēkabpils
Līvāni
Jēkabpils
69:81
18:00
Smiltene
Madona
Smiltene
40:58
18.
, Sestdiena
12:10
Smiltene
Madona
Smiltene
57:64
12:10
Daugavpils
Alūksne
Daugavpils
84:50
13:30
Daugavpils
Alūksne
Daugavpils
79:100
14:50
Daugavpils
Alūksne
Daugavpils
81:82
16:10
Daugavpils
Alūksne
Daugavpils
63:92
19.
, Svētdiena
13:20
Daugavpils
Ezerzeme-2
Daugavpils
110:64
14:40
Daugavpils
Ezerzeme-2
Daugavpils
113:81
23.
, Ceturtdiena
16:15
Ezerzeme-2
Ezerzeme
Rēzekne
58:77
17:00
Ezerzeme-2
Ezerzeme-1
Rēzekne
59:97
Novembris, 2008
8.
, Sestdiena
11:00
Līvāni
Daugavpils
Līvāni
93:56
11:00
V/R/S-2
Jēkabpils
Valmiera
23:90
11:00
Madona
Ezerzeme
Madona
78:17
11:00
Balvi
Smiltene
Balvi
39:40
12:10
V/R/S-2
Jēkabpils
Valmiera
42:93
12:10
Madona
Ezerzeme
Madona
45:91
12:20
Balvi
Ezerzeme-2
Balvi
69:67
13:30
V/R/S-2
Jēkabpils
Valmiera
24:106
13:30
Madona
Ezerzeme
Madona
90:37
14:50
V/R/S-2
Jēkabpils
Valmiera
65:117
14:50
Madona
Ezerzeme
Madona
94:91
16:10
Madona
Ezerzeme-1
Madona
89:65
9.
, Svētdiena
11:00
Ezerzeme-2
Alūksne
Rēzekne
38:117
12:20
Ezerzeme-2
Alūksne
Rēzekne
69:80
14.
, Piektdiena
16:00
Līvāni
V/R/S-2
Līvāni
137:21
15.
, Sestdiena
10:00
Jēkabpils
Madona
Jēkabpils
77:16
11:00
Daugavpils
V/R/S-2
Daugavpils
92:37
11:00
Ezerzeme
Balvi
Rēzekne
34:58
11:10
Jēkabpils
Madona
Jēkabpils
98:39
12:10
Daugavpils
V/R/S-2
Daugavpils
81:50
12:10
Ezerzeme
Balvi
Rēzekne
63:72
12:30
Jēkabpils
Madona
Jēkabpils
103:63
13:30
Ezerzeme-1
Balvi
Rēzekne
113:49
13:30
Daugavpils
V/R/S-2
Daugavpils
120:75
13:50
Jēkabpils
Madona
Jēkabpils
91:78
14:50
Daugavpils
V/R/S-2
Daugavpils
115:60
16:10
Daugavpils
V/R/S-2
Daugavpils
119:81
16.
, Svētdiena
11:00
Ezerzeme
V/R/S-2
Rēzekne
40:51
12:10
Ezerzeme
V/R/S-2
Rēzekne
94:41
13:30
Ezerzeme
V/R/S-2
Rēzekne
72:61
14:50
Ezerzeme
V/R/S-2
Rēzekne
97:41
16:10
Ezerzeme-1
V/R/S-2
Rēzekne
136:69
22.
, Sestdiena
11:00
Daugavpils
Balvi
Daugavpils
64:43
11:00
Jēkabpils
Smiltene
Jēkabpils
56:35
12:10
Daugavpils
Balvi
Daugavpils
87:68
12:20
Jēkabpils
Smiltene
Jēkabpils
69:39
13:30
Daugavpils
Balvi
Daugavpils
111:66
23.
, Svētdiena
12:00
Jēkabpils
Ezerzeme-2
Jēkabpils
157:46
26.
, Trešdiena
15:00
Alūksne
Madona
Alūksne
88:55
17:10
Alūksne
Madona
Alūksne
69:81
18:50
Alūksne
Madona
Alūksne
99:101
20:40
Alūksne
Madona
Alūksne
78:91
Decembris, 2008
6.
, Sestdiena
11:00
V/R/S-2
Alūksne
Valmiera
55:106
11:00
Madona
Daugavpils
Madona
52:60
11:00
Balvi
Jēkabpils
Balvi
39:51
12:10
Madona
Daugavpils
Madona
53:104
12:10
Balvi
Jēkabpils
Balvi
49:73
12:20
V/R/S-2
Alūksne
Valmiera
66:103
13:30
Balvi
Jēkabpils
Balvi
51:103
13:30
Madona
Daugavpils
Madona
98:56
13:40
V/R/S-2
Alūksne
Valmiera
61:90
14:50
Madona
Daugavpils
Madona
74:86
15:00
V/R/S-2
Alūksne
Valmiera
70:100
16:10
Madona
Daugavpils
Madona
95:57
2. aplis
Janvāris, 2009
24.
, Sestdiena
11:00
Līvāni
Madona
Līvāni
118:41
11:00
Alūksne
Balvi
Alūksne
76:68
2.aplis
11:00
Jēkabpils
Ezerzeme
Jēkabpils
78:43
2. aplis
12:10
Jēkabpils
Ezerzeme
Jēkabpils
65:50
2.aplis
12:20
Alūksne
Balvi
Alūksne
98:28
2. aplis
13:30
Jēkabpils
Ezerzeme
Jēkabpils
92:54
13:40
Daugavpils
Smiltene
Daugavpils
20:
2.aplis
14:50
Jēkabpils
Ezerzeme-1
Jēkabpils
79:71
2. aplis
25.
, Svētdiena
11:00
Balvi
Līvāni
Balvi
36:106
11:00
Smiltene
Alūksne
Smiltene
72:80
2.aplis
11:00
Madona
V/R/S-2
Madona
107:34
11:00
Ezerzeme
Daugavpils
Rēzekne
56:71
2. aplis
12:10
Madona
V/R/S-2
Madona
91:29
12:10
Ezerzeme
Daugavpils
Rēzekne
60:64
2.aplis
13:30
Madona
V/R/S-2
Madona
119:53
13:30
Ezerzeme
Daugavpils
Rēzekne
62:69
2. aplis
14:50
Madona
V/R/S-2
Madona
89:46
14:50
Ezerzeme
Daugavpils
Rēzekne
70:68
2.aplis
16:10
Madona
V/R/S-2
Madona
160:44
16:10
Ezerzeme-1
Daugavpils
Rēzekne
75:80
31.
, Sestdiena
11:00
V/R/S-2
Balvi
Strenči
43:71
11:00
Daugavpils
Jēkabpils
Daugavpils
49:67
2. aplis
12:10
V/R/S-2
Balvi
Strenči
45:90
12:10
Alūksne
Ezerzeme
Alūksne
46:63
12:10
Daugavpils
Jēkabpils
Daugavpils
70:72
2.aplis
13:30
V/R/S-2
Balvi
Valmiera
115:88
2. aplis
13:30
Daugavpils
Jēkabpils
Daugavpils
78:88
2.aplis
13:30
Alūksne
Ezerzeme
Alūksne
106:51
14:50
Daugavpils
Jēkabpils
Daugavpils
79:87
2. aplis
14:50
Alūksne
Ezerzeme
Alūksne
80:77
2.aplis
16:10
Alūksne
Ezerzeme-1
Alūksne
47:61
Februāris, 2009
1.
, Svētdiena
11:00
Ezerzeme-2
V/R/S-2
Rēzekne
83:49
2. aplis
12:20
Ezerzeme-2
V/R/S-2
Rēzekne
83:94
2.aplis
2.
, Pirmdiena
11:00
Ezerzeme
Smiltene
Rēzekne
44:59
2. aplis
3.
, Otrdiena
12:20
Ezerzeme
Smiltene
Rēzekne
77:72
4.
, Trešdiena
17:30
Līvāni
Alūksne
Līvāni
125:21
2.aplis
14.
, Sestdiena
11:00
Madona
Ezerzeme-2
Madona
107:53
2. aplis
12:20
Madona
Ezerzeme-2
Madona
119:53
15.
, Svētdiena
11:00
Jēkabpils
Alūksne
Jēkabpils
20:
2.aplis
11:00
Smiltene
V/R/S-2
Smiltene
–
11:00
Balvi
Madona
Balvi
47:40
2. aplis
12:10
Balvi
Madona
Balvi
67:53
12:10
Smiltene
V/R/S-2
Smiltene
99:59
12:20
Jēkabpils
Alūksne
Smiltene
95:81
12:30
Ezerzeme
Līvāni
Rēzekne
34:94
13:30
Balvi
Madona
Balvi
31:107
13:40
Jēkabpils
Alūksne
Jēkabpils
84:59
21.
, Sestdiena
11:00
Līvāni
Jēkabpils
Līvāni
81:53
2.aplis
11:00
Madona
Smiltene
Madona
56:59
11:00
V/R/S-2
Ezerzeme
Strenči
44:63
2. aplis
12:10
V/R/S-2
Ezerzeme
Strenči
38:72
12:10
Alūksne
Daugavpils
Alūksne
75:80
12:10
Madona
Smiltene
Madona
113:58
2.aplis
13:30
V/R/S-2
Ezerzeme
Strenči
55:77
13:30
Alūksne
Daugavpils
Alūksne
94:56
2. aplis
14:50
V/R/S-2
Ezerzeme
Strenči
63:75
14:50
Alūksne
Daugavpils
Alūksne
100:83
16:10
V/R/S-2
Ezerzeme-1
Cēsis
87:105
16:10
Alūksne
Daugavpils
Alūksne
80:62
2.aplis
22.
, Svētdiena
11:00
Jēkabpils
V/R/S-2
Jēkabpils
81:50
2. aplis
12:10
Jēkabpils
V/R/S-2
Jēkabpils
102:40
2.aplis
13:20
Ezerzeme-2
Daugavpils
Rēzekne
52:79
2. aplis
13:30
Jēkabpils
V/R/S-2
Jēkabpils
123:51
14:40
Ezerzeme-2
Daugavpils
Rēzekne
64:81
14:50
Jēkabpils
V/R/S-2
Jēkabpils
129:66
25.
, Trešdiena
17:00
Ezerzeme
Ezerzeme-2
Rēzekne
54:55
18:20
Ezerzeme-1
Ezerzeme-2
Rēzekne
86:63
2. aplis
Marts, 2009
7.
, Sestdiena
11:00
Daugavpils
Līvāni
Daugavpils
58:93
2.aplis
11:00
Ezerzeme
Madona
Rēzekne
60:64
11:00
Smiltene
Balvi
Smiltene
44:47
2. aplis
12:00
Ezerzeme-2
Jēkabpils
Rēzekne
76:137
12:10
Ezerzeme
Madona
Rēzekne
52:44
2.aplis
13:30
Ezerzeme
Madona
Rēzekne
32:77
2. aplis
14:50
Ezerzeme
Madona
Rēzekne
85:64
16:10
Ezerzeme-1
Madona
Rēzekne
73:82
2.aplis
8.
, Svētdiena
11:00
Alūksne
Ezerzeme-2
Alūksne
92:42
11:00
Balvi
Ezerzeme
Balvi
68:38
2. aplis
12:10
Balvi
Ezerzeme
Balvi
70:71
12:20
Alūksne
Ezerzeme-2
Alūksne
112:56
13:30
Balvi
Ezerzeme-1
Balvi
75:85
12.
, Ceturtdiena
16:30
Ezerzeme-2
Balvi
Rēzekne
88:58
2.aplis
14.
, Sestdiena
10:00
Madona
Jēkabpils
Madona
47:59
11:00
V/R/S-2
Daugavpils
Strenči
27:65
2. aplis
11:10
Madona
Jēkabpils
Madona
55:59
12:10
V/R/S-2
Daugavpils
Strenči
42:109
12:30
Madona
Jēkabpils
Madona
71:78
2.aplis
13:30
V/R/S-2
Daugavpils
Strenči
46:108
2. aplis
13:50
Madona
Jēkabpils
Madona
81:73
14:50
V/R/S-2
Daugavpils
Strenči
65:105
16:10
V/R/S-2
Daugavpils
Strenči
–
15.
, Svētdiena
11:00
Madona
Alūksne
Madona
77:48
2.aplis
11:00
Balvi
Daugavpils
Balvi
32:71
11:00
Smiltene
Jēkabpils
Smiltene
44:54
2. aplis
12:00
V/R/S-2
Līvāni
Strenči
62:86
12:10
Balvi
Daugavpils
Balvi
75:81
12:20
Smiltene
Jēkabpils
Smiltene
55:72
2.aplis
12:20
Madona
Alūksne
Madona
68:66
2. aplis
13:30
Balvi
Daugavpils
Balvi
65:89
13:40
Madona
Alūksne
Madona
67:92
15:00
Madona
Alūksne
Madona
94:52
21.
, Sestdiena
11:00
Alūksne
V/R/S-2
Alūksne
87:34
2.aplis
11:00
Daugavpils
Madona
Daugavpils
67:63
11:00
Jēkabpils
Balvi
Jēkabpils
71:33
2. aplis
12:10
Daugavpils
Madona
Daugavpils
57:71
12:10
Jēkabpils
Balvi
Jēkabpils
98:64
2.aplis
12:20
Alūksne
V/R/S-2
Alūksne
130:42
2. aplis
13:30
Jēkabpils
Balvi
Jēkabpils
107:58
2.aplis
13:30
Daugavpils
Madona
Daugavpils
91:106
2. aplis
13:40
Alūksne
V/R/S-2
Alūksne
108:75
14:50
Daugavpils
Madona
Daugavpils
90:73
15:00
Alūksne
V/R/S-2
Alūksne
98:92
16:10
Daugavpils
Madona
Daugavpils
71:96
2.aplis
29.
, Svētdiena
12:00
Daugavpils
Smiltene
Daugavpils
70:69