© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/jauniesu_izlases/juniori_u-18/news/3607

Izlases sponsori


Pēdējās spēles

Visas spēles

U-18 izlasei otrais panākums

23.07.2010

 

Šodien Latvijas U-18 basketbola izlase Eiropas čempionāta B apakšgrupas otrajā spēlē, Viļņā, saspringtā spēlē spēja pieveikt Francijas vienaudžus ar rezultātu 61:58.

 

 

Kā pēc spēles telefonsarunā pastāstīja izlases galvenais treneris Ziedonis Jansons, ne bez veiksmes palīdzības izdevās uzvarēt atlētisko Francijas izlasi. Pēc pirmā puslaika iekrāto +13 punktu pārsvaru gan noturēt neizdevās, jo Francijas jaunekļi 2 minūtes pirms spēles beigām rezultātu izlīdzināja. Savukārt izšķirošajās minūtēs sevi no labākās puses parādījis Dāvis Bertāns, realizēdams gan trīspunktu metienu, gan pustālo. Šie punkti izrādījušies izšķirošie.

Uz jautājumu, vai gribētu izcelt tieši Bertānu, treneris uzsvēra visas komandas veikumu – pirmajā puslaikā komanda lieliski nocīnījusies aizsardzībā, savukārt izšķirošajā momentā komandā atradies līderis.

Īpaši labus vārdus Z.Jansons veltīja apkalpojošam personālam – video operatoram, menedžerim un fizioterapeitam, kas vēlreiz aplieciena, ka cīņa ir jāizcīna ne tikai laukumā, bet arī aiz tā.

Interesanti, ka pirmajās divās spēlēs, mūsu jaunieši savā grozā katrā spēlē pretiniekam ir ļāvuši iemest vien 58 punktus, kas liecina, ka ar aizsardzību komandā pagaidām viss ir vislabākajā kārtībā. 

Rezultatīvākie mūsu izlases rindās bija Edmunds Dukulis (13), Andris Misters (12), Jānis Timma (100, Dāvis Bertāns (8).

Rīt plkst. 16:45 Latvijas juniori tiksies ar Spānijas junioriem. Šajā spēlē noskaidrosies apakšgrupas uzvarētājs, bet vietu turnīra nākamajā kārtā mūsējie jau nodrošinājuši.

 

Latvija – Francija 61:58 (21:19, 17:6, 14:23, 9:10)

Latvija: Dukulis 13, Misters 12, Timma 10, Bertāns 8, Magone 6, Brēmers 6, Vecvagars 4, Rostovs