© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/lsbl/news/3870

LSBL sponsoriPēdējās spēles

Visas spēles

Nerips: dažās pozīcijās komanda kļuvuši stiprāka

08.10.2010

 

Latvijas čempovienības TTT Rīga galvenais treneris Aigars Nerips pēc uzvaras pārbaudes spēlēar citu Eirolīgas komandu Kauņas Vici (86:66) akcentē līdz sezonas sākumam vēl darāmās lietas.

 

Četras uzvaras četrās starptautiskās pārbaudes spēlēs - viss notiek pēc plāna?

Uzvaras priecē, bet treniņos darāmā vēl daudz. Pilnā sastāvā darbojamies tikai septīto dienu. Vēlāk atbraukušajām viesspēlētājām jāuzlabo fiziskā kondīcija, tās, kuras trenējas ilgāk, var vairāk piedomāt pie taktikas.

Kā esat apmierināts ar komandas komplektāciju?

Atsevišķās pozīcijās komanda kļuvuši stiprāka nekā pērn. Ir centra spēlētāja ar labu pustālo metienu - Kvarinta Holingsvorsa. Ir agresīva un ātra ārējā līnija, kurai gan vēl pamatīgi jānoslīpē sadarbības kā uzbrukumā, tā aizsardzībā. Šavontei Zelū ir labs caurgājiens un metiens, lietderīgi var nospēlēt gan spēka uzbrucēja Kimberlija Batlere, gan ārējās līnijas spēlētāja Daina Staugaitiene. ierindā palikušas četras Latvijas valstsvienības spēlētājas - Kristīne Kārkliņa, Anda Eibele, Dita Krūmberga un Ieva Veinberga. ceru, ka progresēs jaunās - Līga Šurkusa un Karlīne Nīmane.

Kā leģionāres iekļaujas komandā?

Kluba budžets nav palielinājies, tāpēc superzgvaigznes nevaram atļauties. Taču meistarības viņām netrūkst, ar profesionālo attieksmi pret darbu esmu apmierināts. Spēles parādīs, vai viņas attaisnos visas cerības.

Ierindā ir desmit spēlētājas. Vai būs vēl papildinājums?

Pieredzējušas spēlētājas vairāk nevaram atļauties, treniņos talkā nāks perspektīvākās juniores.

Kā spēli ietekmējuši jaunie noteikumi, piemēram, trīspunktu līnijas pabīdīšana tālāk par pusmetru?

Sākotnēji likās, ka problēmu būs vairāk, bet meitenes ātri piešāvušās un tagad tālos met, kā metušas. Mazliet mainās taktika aizsardzībā.

Kā gatavosieties startam Eirolīgā?

Vēlreiz spēlēsim ar lietuvietēm - šoreiz izbraukumā. Līdz 28.oktobrim, kad aizvadīsim pirmo spēli izbraukumā Pēčā, paredzētas divas spēles Latvijas Sieviešu basketbola līgā, taču noteiktu noderētu vēl divas starptautiskas pārbaudes spēles.

P.S. Mačā ar Kauņas Vici rīdziniecēm spēlēja un punktus guva: Kārkliņa 13 (7 piesp.), Staugaitiene 8, Zelū 17, Batlere 10, Holingsvorsa 19 (8 atl.); Krūmberga 5, Eibele 6, Veinberga 8, Nīmane, Šurkusa.

Foto: sportacentrs.com