© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sieviesu_izlase/news/3575

Pēdējās spēles

Visas spēles

Latvijas sieviešu izlasei sākās turnīrs Itālijā

15.07.2010

 

Latvijas Nacionālā sieviešu izlase ir uzsākusi 10 pārbaudes spēļu ciklu pirms gaidāmā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra. Jau šodien mūsu dāmu valstsvienību eksaminēs turnīra rīkotāja Itālija. Spēle pēc Latvijas laika tiks aizvadīta plkst. 21:30.

 

 

Pirmās trīs no 10 paredzētajām pārbaudes spēlēm tiks aizvadītas turnīrā Itālijā, kalnu kūrortā Cavalesē. Turnīrā bez Itālijas un Latvijas valstsvienībām piedalīsies arī Turcijas, un Vācijas sieviešu basketbola izlases. Pirmā spēle Latvijai jau šodien plkst. 21.30, bet ar Turcijas un Vācijas izlasēm mūsu dāmas tiksies rīt, un parīt.

Latvijas izlase joprojām uzmanību pievērš fiziskajai sagatavotībai, jo salīdzinoši nesen ir uzsākts gatavošanās cikls pirms atbildīgajiem startiem. Kalnu turnīrā treneru sastāvs ir pieteicis 12 spēlētājas, bet uz nākamajiem turnīriem un pārbaudes spēlēm sastāvs tiks mainīts.

Latvijas izlases sastāvs Itālijā: Gunta Baško, Elīna Babkina, Anda Eibele, Santa Dreimane, Zane Eglīte, Zane Tamane, Aija Putniņa, Dita Krūmberga, Aija Brumermane, Kristīne Kārkliņa un Anete Horelika.