© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/sieviesu_izlase/news/3656

Pēdējās spēles

Visas spēles

Spēle pēdējam slīpējumam

04.08.2010

 

Sieviešu valstsvienība ceturtdien plkst.17.30 Arēnā Rīga pārbaudes spēlē tiksies ar Ukrainas izlasi.

 

Latvijas valstsvienības galvenais treneris George Dikeoulakoss ir apmierināts ar komandas attīstības dinamiku un cer, ka spēle ar Ukrainas izlasi apstiprinās gatavību Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram. Vairāk nekā mēnesi ilgajos treniņos un astoņos pārbaudes mačos uzlabojusies gan spēlētāju sportiskā forma, gan savstarpējā sapratne. 

Spēlei ar Ukrainu gatavojas tās pašas 14 basketbolistes, kuras pagājušās nedēļas nogalē divreiz pieveica Somijas izlasi: Elīna Babkina, Gunta Baško, Aija Brumermane, Santa Dreimane, Zane Eglīte, Liene Jansone, Kristīne Kārkliņa, Anete Klintsone, Dita Krūmberga, Ieva Kubliņa, Sabīne Niedola, Aija Putniņa, Zane Tamane un Kristīne Vītola.

Spēlēs ar Somiju Jansone veiksmīgi izturējusi pirmo pārbaudi pēc savainojuma apārstēšanas, tomēr viņai vēl jāuzmanās no pārslodzes. Ceļgala sāpju dēļ treniņu izlaidusi Elīna Babkina. Par viņas līdzdalību mačā ar Ukrainu tiks lemts ceturtdien no rīta. Pagaidam netrenējas Anete Horelika, kura ierindā atgriezīsies pēc nedēļas.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru Latvijas komanda sāks 14.augustā Rumānijā. Vēl A grupā spēlēs Izraēlas un Serbijas izlases. Finālturnīram kvalificēsies pirmo divu vietu ieguvējas.

Foto: sportacentrs.com